Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
To będzie bolało
Jesteś wybrańcem panie profesorze
A, okej
Rel
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 kwietnia 2019, 12:31
Większy Debil niż Weatley
Odpisz
17 lutego 2018, 09:26
wybierz jedno
Odpisz
8 lipca 2017, 21:27
Odpisz
17 lipca 2017, 00:32
@Hadesares: Czemu tu są takie artefakty tła? Chyba że to tylko u mnie
Odpisz
17 lutego 2018, 09:20
@Domijeja: taj już jest
Odpisz
8 lipca 2017, 23:24
Przeszedłem. Nie znam "Portala", ale "Portal 2" jest niezły.
Odpisz
25 lipca 2017, 23:35
@TrueStoryGuy: Jak tak można!
Grać od razu w kolejną część nie znając fabuły pierwszej...
Odpisz
8 lipca 2017, 21:08
dlaczego portal myli mi się z postal ?
Odpisz
8 lipca 2017, 21:09
@ALKATRAZ: widocznie masz bardzo uszkodzony mózg
Odpisz
8 lipca 2017, 21:11
@ALKATRAZ: chej alek odpisz
Odpisz
8 lipca 2017, 21:13
@UkradliMiNick: "chej"
Odpisz
8 lipca 2017, 21:15
@TerratorEK: wierzę ci przypadkowy użytkowniku tej strony
Odpisz
Edytowano - 8 lipca 2017, 21:16
@TerratorEK: I say "chej
What's going on?"
Odpisz
Edytowano - 8 lipca 2017, 21:16
@TerratorEK: to specjalnie
Odpisz
8 lipca 2017, 21:17
@ALKATRAZ: <3
Odpisz
8 lipca 2017, 21:56
@UkradliMiNick: u homo or łat
Odpisz
8 lipca 2017, 22:04
@LubieTostyPL: raz w dupe to nie pedał
Odpisz
8 lipca 2017, 22:05
@ALKATRAZ: pewnie przez bardzo podobne nazwy obu gier i dlatego, że obie okazały się sukcesami dla twórców
Odpisz
8 lipca 2017, 22:12
@ALKATRAZ: alkatraz odpisał
Odpisz
8 lipca 2017, 22:18
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: AND I SAY HEEEEEEEYEEEEEEYEEEEEEEYEEEEEEEE I SAY HEEEEY! WHAT'S GOING ON?
Odpisz
8 lipca 2017, 22:27
@ALKATRAZ: ja tobie też
Odpisz
9 lipca 2017, 11:10
@TerratorEK: na tvgry reż im się pomyliło. plus te nazwy są podobne więc chyba ty masz uszkodzony odbyt i mózg :3
Odpisz
9 lipca 2017, 11:37
nie, poprostu jestem fanem postala.
Odpisz
13 lipca 2017, 01:53
@ALKATRAZ: Podobnie mam.
Odpisz
5 lipca 2017, 15:22
Ale homar
Odpisz
5 lipca 2017, 16:44
@qaz123: nawet krab bym powiedział
Odpisz
Edytowano - 8 lipca 2017, 23:25
@Kacprrr: A ja powiem, że langusta
Odpisz
9 lipca 2017, 00:20
Powiesz mi, że to rak ja powiem ci, że to krewetka
Odpisz
9 lipca 2017, 08:17
@StraikerPL: ja powiem że to płotka
Odpisz
9 lipca 2017, 10:36
@qaz123: przecież wiadomo że to koń... bo nie istnieje
Odpisz
9 lipca 2017, 10:40
@PoPrOsTu_Ja: Bobry nie istnieją
Odpisz
9 lipca 2017, 10:46
to ja wiem... Finlandia też
Odpisz
9 lipca 2017, 14:58
@PoPrOsTu_Ja: ta samo jak konie lewicowcy i feministki
Odpisz
5 lipca 2017, 16:27
"0 z 26 osób (0%) uważa, że ta recenzja jest pomocna."
Odpisz
9 lipca 2017, 12:00
@Ziemniaczanka: i słusznie
Odpisz
9 lipca 2017, 01:36
Krebs...
Odpisz
9 lipca 2017, 09:04
@LUCARI0: mój kolega ma na nazwisko Krebs
Odpisz
5 lipca 2017, 16:27
Dwójka była moim zdaniem lepsza.
Odpisz
Edytowano - 5 lipca 2017, 22:51
@Mikatrix: (komentarz nie zawiera spoilerów)
Na pewno była o tyle lepsza że jest dłuższa, jest powiew świeżości (żele itd), jedna z lepszych fabuł jakie widziałem, niesamowity soundtrack. No i znacznie grafikę polepszyli. Jedyny minus który mnie gryzł jak grałem to poziom zniszczenia niektórych komór testowych - zwyczajnie ciężko wykminić gdzie można postawić portal i gdzie trzeba dotrzeć, a w późniejszych etapach gry (rozdział 6 i 7, jak dobrze pamietam) ciężko się połapać co trzeba tak naprawdę zrobić xD
Odpisz
5 lipca 2017, 22:53
@TheGardenPL: Dobrą grę logiczną, poznasz po tym, że nie ogarniasz gdzie masz iść.
Odpisz
8 lipca 2017, 21:05
@Mikatrix: w takim razie antichamber jest najlepszą grą logiczną na świecie, bo z
czasami nie wiesz czy iść
Odpisz
8 lipca 2017, 21:53
@kokosek112: Dokładnie.
Odpisz
8 lipca 2017, 21:53
@kokosek112: I robi ci jeszcze papkę z mózgu i daje epilepsję.
Odpisz
9 lipca 2017, 03:38
@Mikatrix: je**ć Half-Life 3, dajcie mi PORTAL 3 DO JASNEJ CHOLERY
Odpisz
5 lipca 2017, 15:27
Tak tylko powiem, że znalazłem autora """""""""""""""""""recenzji"""""""""""""""""""
Odpisz
5 lipca 2017, 15:29
@Mati129: Dosyć łatwe, czyż nie?
Odpisz