Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar michal240042

14 grudnia 2019, 02:02

Otóż nie tym razem

Avatar
Konto usunięte

6 lipca 2017, 23:40

ja nie narzekam

Avatar
Konto usunięte

6 lipca 2017, 20:12

A będzie zniżka na B- smarty? Byłoby fajnie

Avatar NightFox

6 lipca 2017, 20:48

A co, niecałe 5 zł to dla ciebie za dużo?

Avatar
Konto usunięte

6 lipca 2017, 21:02

@NightFox: Nie, ale zniżka byłaby kusząca

Avatar iger3

6 lipca 2017, 21:23

@NightFox: Pewnie chce zestaw powiększony za niecałe 5 zł :D

Avatar
Konto usunięte

6 lipca 2017, 21:27

@NightFox: Gdy bierze się 4 b-smarty to nawet niższa 10% jest w miarę spoko.
Choć w sumie to każda zniżka jest spoko.

Avatar NightFox

6 lipca 2017, 21:53

W sumie.. Chociaż wolałabym zniżkę na coś droższego z menu, na co zwykle sobie nie pozwalam. Bo co tam te parę groszy w tę czy we wtę przy b-smarcie

Avatar
Konto usunięte

6 lipca 2017, 21:55

@NightFox: Ja tam zawsze biorę b-smarty. Nawet jeśli minutę wcześniej ustalę z kumplem co biorę to i tak podejdę do lady i powiem "To ja poproszę 4 b-smarty ze stripsami bez powiększonych frytek". :|

Avatar NightFox

6 lipca 2017, 21:58

Ja zwykle improwizuję przy składaniu zamówienia, a jak są kupony to idą w ruch. Ale b-smart dobra rzecz

Avatar
Konto usunięte

6 lipca 2017, 22:01

@NightFox: Jeśli często jesz w KFC to polecam zacząć tam pracować. Pracownicy mają dużą imienną zniżkę na wszystko i mogą jej używać bez ograniczeń.

Avatar
Konto usunięte

6 lipca 2017, 20:47

Trump dobry ziomek 🖒

Avatar
Konto usunięte

6 lipca 2017, 09:00

Ja bym wolał Taco Bell albo Wendy's w Polsce

Avatar CoolSceleton95

6 lipca 2017, 10:59

znając życie w warszawie byłoby 5 a w innych częściach polski 2

Avatar Nanook

6 lipca 2017, 12:08

Wendy's jest najbardziej ohydnym fast foodem jaki kiedykolwiek tknąłem. Nigdy nie zapomnę widoku tekturowego opakowania przez które przecieka tłuszcz z niedogotowanego burgera. Zdecydowanie podziękuję za takie jedzenie w Polsce.

Avatar noszkurnawszystkozajete

6 lipca 2017, 12:31

oooo tak taco bell

Avatar CoolSceleton95

6 lipca 2017, 13:22

@noszkurnawszystkozajete: nie wiem co to ale brzmi zajebiście więc to kupuje

Avatar Krybex101

6 lipca 2017, 16:52

@CoolSceleton95: a ja nigdy nie jadłem taco ale bym w spróbował

Avatar dryndol

6 lipca 2017, 20:11

Wolałbym walmart

Avatar dallader

6 lipca 2017, 20:34

ja to bym wolał los polos hermanos

Avatar
Konto usunięte

6 lipca 2017, 20:42

Mam złe wspomnienia z Taco Bell. To przez ,,Dipper goes to Toco Bell" ;-;

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Rel

Phi!

Co za przypadek

Nie są aż takie pyszne

Frustrujące

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka