Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Powodzenia
Nie znoszę kleszczy
Przerwa na herbatkę
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 7 lipca 2017, 13:54
Ciekawe, czy kiedyś będę tak bogaty, by jeść Pringlesy.
Odpisz
7 lipca 2017, 13:56
@Ziemniaczanka: nie
Odpisz
7 lipca 2017, 16:58
@Ziemniaczanka: ja jadłem jeden raz u koleżanki na urodzinach. kupiła jedną małą puszkę. wszyscy musieli się podzielić i żeby nie było dzieliliśmy na sztuki. było warto
Odpisz
7 lipca 2017, 18:06
@CoolSceleton95: Następnym razem ty dziel to będzie jeszcze bardziej warto
Odpisz
9 lipca 2017, 19:50
@Ziemniaczanka: polecam ci lays prosto z pieca o smaku cebulowym. Mają mało tłuszczu i są pyszne
Odpisz
Edytowano - 9 lipca 2017, 20:20
@ALKATRAZ: potwierdzam, bardzo dobre
Odpisz
9 lipca 2017, 21:00
@ALKATRAZ: Nie wiem dlaczego ale mnie brzuch po nich boli. Moimi faworytami są leys max o smaku salsy oraz o smaku sera z cebulką.
Odpisz
9 lipca 2017, 21:20
@ALKATRAZ: Aklatraz, jejowy dietetyk
Odpisz
10 lipca 2017, 10:49
@StraikerPL: Szybko , usuń literówkę zanim wszyscy zauważą!
Odpisz
10 lipca 2017, 11:06
Jak mogłeś!
Odpisz
9 lipca 2017, 20:54
Ale pieniądze są niehigieniczne
Odpisz
7 lipca 2017, 16:54
Nie pamiętam w jakim to kraju ale podobno w jakiejś restauracji/budce/knajpie nie pakowali jedzenia w papierek tylko w banknoty
Odpisz
7 lipca 2017, 16:59
@BaDinGa_Boy: W Wenezueli, i to jest właśnie wenezuelska dwuboliwarówka.
Odpisz
9 lipca 2017, 19:57
@flamefrost20: Teraz przypomniałem sobie kim jesteś, i przypomniałem sobie też że spodziewałem się tu twojej odpowiedzi.
Odpisz
9 lipca 2017, 20:09
@BaDinGa_Boy: O mój boziu, staję się rozpoznawalny! :o
Odpisz
7 lipca 2017, 14:49
Czy to jest ten białoruski czy jakiś ,,pieróg" nadziewany mięsem? Pytam bo kiedyś jadłem, ale zapomniałem nazwy.
Odpisz
7 lipca 2017, 15:05
@EmielRegis: czeburek?
Odpisz
9 lipca 2017, 19:06
masz strzałkę :)
Odpisz
8 lipca 2017, 00:17
najgorsze jest to że one są posypane tylko z JEDNEJ strony
Odpisz
7 lipca 2017, 16:59
Kiedy banknoty są tańsze niż serwetki.
Witamy w inflacji.
Odpisz