Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar slimak980

19 marca 2013, 12:38

słodkie dziewczynki i chyba mają dużą wiedzę na temat pierwszej pomocy skoro wiedzą gdzie i jak mają dmuchać

Avatar ewelkapl

11 marca 2019, 13:35

@slimak980: ona dmucha w nos

Avatar Mysza_Zabek

21 kwietnia 2013, 12:23

Przedszkolanka: Ania nie gryź w nos Wieśka!
Ania: On nie żyję!
Druga dziewczynka: My go ratujemy!
Przedszkolanka: Kukły nie uratujecie...

Avatar Pikachu

18 marca 2013, 21:27

Bardzo dobrze, Pierwszej pomocy powinno się uczyć od najmłodszych lat.

Avatar
Konto usunięte

18 marca 2013, 18:23

XD XD

Avatar saskacz

18 marca 2013, 08:25

rozwala mnie napis: wiesiek żyjesz?
PS. czy tylko mi sie wydaje że ona dmucha w oczy?

Avatar TimeOfMy

18 marca 2013, 08:46

@saskacz: Ona dmucha w oczy zresztą THIS IS BORYS a nie wiesiek

Avatar Reines

18 marca 2013, 09:07

@saskacz: Zakrywa mu oczy, by Wiesiek nie widzial co sie dzieje.
A zamiast dmucha w buzie, to w nos :D
Jednak jak sie dobrze przyjrzycie, widac jakby gryzla mu nos.... Biedny Wiesiek.

Avatar saskacz

18 marca 2013, 09:10

@TimeOfMy: o kurde a wy widzisz gdzie mniej-więcej ta druga siedzi
O_O

Avatar TimeOfMy

18 marca 2013, 11:56

@saskacz: zboczone dzieci ;_;

Avatar saskacz

18 marca 2013, 12:03

@TimeOfMy: tia

Avatar rakso132

18 marca 2013, 12:11

@TimeOfMy: ***a, jak ja nie lubię takich komentarzy, w internecie najczęściej udzielają się gimnazjaliści, to jest normalne -.-

Avatar TimeOfMy

18 marca 2013, 12:11

@rakso132: ktoś tu się nie zna na żartach :]

Avatar MATERPL

18 marca 2013, 14:53

@saskacz: dla mnie raczej w nos

Avatar jacek1s

18 marca 2013, 14:37

jak ma zyc z taka dziura w glowie ? :D

Avatar kamixo

18 marca 2013, 08:47

No właśnie wiesiek. Za kilka lat będzie to imie wymarłe u polskich dzieci.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ikony

Deal życia

Powodzenia

Najwspanialszy spośród przedmiotów

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka