I kto się będzie śmiał ostatni?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Północne Węgry
Phi!
Chciał tylko pomóc
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nieuczciwa ocena
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 lutego 2020, 01:15
je**ć konfidentów
Odpisz
8 lipca 2017, 13:48
kac08per, lul
Odpisz
8 lipca 2017, 13:57
@Davido: to on kogoś wyzywał?
Odpisz
8 lipca 2017, 13:57
@Mrpoker: Nie widziałeś co się odjaniepawliło w dowcipach (teraz już nie ma większości jego komentarzy)
Odpisz
Edytowano - 8 lipca 2017, 13:59
@Davido: nie
Ale powiesz w jakim dowcipie on kogoś wyzywał?
Odpisz
8 lipca 2017, 13:59
@Davido: a co się stało?
Odpisz
8 lipca 2017, 13:59
@Mrpoker: Teraz to jest pierwszy na głównej
Odpisz
11 lipca 2017, 08:05
@Mrpoker: klotnia ze mną "arab wali w dywan na trzepaku" na tym dowcipie sie to odwalilo, w dodatku wejdz na jego profil byli nie gorzej.
Odpisz
11 lipca 2017, 08:56
@Davido: nie ma, usunęli komentarze :/
Odpisz
11 lipca 2017, 09:00
@Kacprrr: No. Ale było fajne.
Odpisz
11 lipca 2017, 09:05
@Davido: on jest online.
Odpisz
11 lipca 2017, 09:05
@czarekdoge100: wiem.
Odpisz
11 lipca 2017, 09:06
zablokował mnie iksde
Odpisz
11 lipca 2017, 09:08
@czarekdoge100: moze mnie tez nie wiem. Jak cie zablokowal?
Odpisz
11 lipca 2017, 09:12
wiem :p
Odpisz
11 lipca 2017, 09:18
no na profilu nie mg pisać mu iksde
Odpisz
11 lipca 2017, 09:53
@Davido: To ten co mi komentarz podpieprzył?
Odpisz
11 lipca 2017, 10:49
@jakub17: tak
Odpisz
11 lipca 2017, 10:58
@jakub17: ???
Odpisz
11 lipca 2017, 11:04
Pod pewnym obrazkiem napisałem komentarz, który zebrał dużo zielonych. Godzinę później pojawił się taki sam komentarz jakbyś w pysk strzelił. Idealna kopia.
Odpisz
11 lipca 2017, 11:04
no ten kacper08 podpieprzył mu komentarz
"mam dodatkowe dla pajączka:
podłoga to wujek ben"
Odpisz
11 lipca 2017, 11:18
@Mrpoker: kac08per to dziewczyna i jedyna jej odznaka to ,,Dociekliwa''Ona nawet Konta bez ograniczeń nie ma
Odpisz
11 lipca 2017, 11:57
@rafken: Ale konto bez ograniczeń to chyba najłatwiejsza z możliwych odznak.
Odpisz
11 lipca 2017, 12:17
@jakub17: Taka łatwa że ją nie można nazwać najłatwiejszą
Odpisz
11 lipca 2017, 13:20
@Davido: tasaj mąkę stary grzybie.
Odpisz
11 lipca 2017, 13:23
@LIPERS: kobalt
Odpisz
11 lipca 2017, 13:28
@Davido: ty psie nieumyty!
Odpisz
11 lipca 2017, 16:04
@LIPERS: Sam żeś niemyty.
Odpisz
11 lipca 2017, 09:48
Kto chcę się ze mną obrażać?
Odpisz
11 lipca 2017, 09:49
@ReptilianJan: Ty chuliganie obrzydliwy
Odpisz
11 lipca 2017, 09:50
@ReptilianJan: Masz twarz jak orangutan xd
Odpisz
11 lipca 2017, 09:51
@jacek1s: a ty jak rakowa minka z FB
Odpisz
11 lipca 2017, 09:51
@jacek1s: morda kapciu
Odpisz
11 lipca 2017, 09:52
@ReptilianJan: Ty łotrze jeden ty.
Odpisz
11 lipca 2017, 09:53
@jakub17: ty przegrywie piwniczny! :D
Odpisz
11 lipca 2017, 09:55
@ReptilianJan: ty nie moralny ćwoku
Odpisz
11 lipca 2017, 09:55
@ReptilianJan: To był cios poniżej pasa.Ty chultaju zaraz się poskarżę twojej mamie.
Odpisz
11 lipca 2017, 09:55
Zamknij paszcze bo Ci naszcze xd
Odpisz
11 lipca 2017, 09:56
@jacek1s: twoja stara
Odpisz
11 lipca 2017, 09:56
@jacek1s: trzeba mieć czym:)
Odpisz
11 lipca 2017, 09:59
@ReptilianJan: Nie bądź taki mądry bo Cię pająki za obraz wciągną
Odpisz
11 lipca 2017, 09:59
@ReptilianJan: ty grzdylu sflaczały
Odpisz
11 lipca 2017, 10:01
@jacek1s: a ci wujek pociągnie
Odpisz
11 lipca 2017, 10:04
@ReptilianJan: Sie tak nie interesuj bo kociej mordy dostaniesz
Odpisz
11 lipca 2017, 10:07
@jacek1s: ;( Przegrałem
Odpisz
11 lipca 2017, 10:07
@jacek1s: aco się gapisz jak sroka w kość?
Odpisz
11 lipca 2017, 10:12
Lubię kolor żółty ale twoje zęby to przesada
Odpisz
11 lipca 2017, 10:15
@jacek1s: ja tam wolę czarny, twoje zęby są piękne
Odpisz
11 lipca 2017, 10:16
Turlaj dropsa stary grzybie
Odpisz
11 lipca 2017, 10:18
@jacek1s: wypapierzaj
Odpisz
11 lipca 2017, 10:25
Jak byłeś mały paliło ci się łóżko , a twój stary gasił je łopatą
Odpisz
11 lipca 2017, 11:20
@jacek1s: Bym cię zgasił ale gówno się nie pali.
Odpisz
11 lipca 2017, 11:49
@Ajgorak: Co tu się odjaniepawla!?
Odpisz
11 lipca 2017, 11:56
@Ajgorak: Gówno to Ty masz na twarzy
Odpisz
11 lipca 2017, 11:58
@jacek1s: i Cię parzy
Odpisz
11 lipca 2017, 12:48
@Alysha: no chyba ty
Odpisz
11 lipca 2017, 13:30
@kokosek112: Kto się wyzywa ten się tak sam nazywa ćwoku!
Odpisz
11 lipca 2017, 13:39
@Ajgorak: sowo sie wlaca i do wascicjela wlaca
Odpisz
11 lipca 2017, 11:14
Filipsss jest dla mnie takim odpowiednikiem ale bana nie dostał
Odpisz
11 lipca 2017, 10:24
A ten ban jest na stałe....
Odpisz
8 lipca 2017, 23:05
konfident
Odpisz
8 lipca 2017, 13:54
doktorwo-
a nie czekaj
Odpisz
8 lipca 2017, 16:04
@kubakk12: wojenka dobrze ze zdechl :v
Odpisz
8 lipca 2017, 16:23
@Wojgalazka:
Odpisz
8 lipca 2017, 17:27
@kubakk12: Xd
Odpisz
8 lipca 2017, 16:11
elo
Odpisz
8 lipca 2017, 14:01
przypomina mi się historia nooprogamesa...
Odpisz
8 lipca 2017, 14:29
Opowiedz
Odpisz
8 lipca 2017, 14:33
@qaz123: pokłócił się z twórcą jakiegoś obrazka (nazywał się chyba snajpercat) którego nie rozumiał. ten poprzez podteksty zarzucał mu np że jest zoofilem i przez to usunął (pomijając fakt że miał 79 strzałek w górę a ponad 329 w dół) usunął konto
Odpisz
8 lipca 2017, 13:58
No i prawidłowo
Odpisz
8 lipca 2017, 13:54
Prawidłowo
Odpisz