Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar OstatniSith2005

9 lipca 2019, 16:32

Wybitny mem. 5/5. I do ulu.

Avatar mufinka_123

25 listopada 2017, 01:29

Dej mnie to!

Avatar
Konto usunięte

6 kwietnia 2016, 11:55

kaczor_donald.exe nie odpowiada xd

Avatar Rav239

9 lipca 2012, 21:20

Ja uwielbiam KD mam 3 skrzynki + 3 półki z gigantami itp. ma je jeszcze mój kolega oraz brat cioteczny razem będzie ponad 10 skrzynek najmniej

Avatar
Konto usunięte

18 stycznia 2013, 19:13

@Rav239: to chyba jesteś dzieckiem

Avatar Rav239

19 stycznia 2013, 08:48

@MyLittleJejaPL: To chyba zbierałem, kiedy byłem dzieckiem...

Avatar Equilibrium

10 kwietnia 2014, 21:20

@Rav239: Chyba że ci się podoba Dolan :D

Avatar Mirek01

28 lipca 2013, 11:07

ja mam serie tych komiksów z 1999,a w jednym z nich jest : Bezsenna noc w kaczogrodzie,czy jakos tak, i widziałem ten tytuł, w komiksie z teraz,pomysł im się skonczyły,żal

Avatar
Konto usunięte

21 maja 2012, 11:51

co w tym zabawnego ?

Avatar Patryk33

22 marca 2012, 17:39

lubię kaczora Donalda

Avatar Suchy962

31 grudnia 2010, 14:08

kto pobije mam 12 lat i całoł szafe dużą

Avatar Agent00Kurczak

6 grudnia 2011, 15:07

@Suchy962: 12? Sądząc po twojej ortografii to najwyżej 6.

Avatar Mrpoker

Edytowano - 26 sierpnia 2017, 07:28

@Suchy962: ja mam dwie szafy duże i co przebijesz

Avatar bartol987

18 maja 2011, 21:23

nie czytam komiksów ale na zachęte 4/5

Avatar hitler

21 lipca 2010, 09:34

o kurde

Avatar kokogdak555

2 lipca 2010, 21:44

kocham KD-a

Avatar typek

18 kwietnia 2010, 09:25

oooo mam 11 lat mam z 3 pólki z takimi sknerusami i innymi niedopalami

Avatar
Konto usunięte

11 kwietnia 2010, 20:52

Kocham kaczora donalda ja go uwielbiam do tej pory go czytam !!! 5/5

Avatar wertyn

11 kwietnia 2010, 18:32

takie sobie 2/5

Avatar santana2002

11 kwietnia 2010, 15:15

wole mikiego 9-10

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ostry ten sędzia

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Chciał tylko pomóc

Fergus

Fajnie że odpowiedzieli

Nie po oczach

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka