Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar HerrDoctor

16 lipca 2017, 21:05

Chciałbym, aby taka snajperka była w tf2.

Avatar Marequel

16 lipca 2017, 21:09

@HerrDoctor: zbyt op. Walniesz pod odpowiednim kątem i zabijasz wszystkich w pomieszczeniu

Avatar HerrDoctor

16 lipca 2017, 21:19

@Marequel: Kula odbijałaby się 2- 3 razy.

Avatar norek00

16 lipca 2017, 21:41

@HerrDoctor: Ja bym jej dał przy pierwszym i drugim strzale -75% obrażeń a trzecii zadawał by 150% obrażeń i cel dostawał efekt krwawienia ;)

Avatar
Konto usunięte

16 lipca 2017, 21:52

@norek00: no to teraz ziuuuuu do workshopu

Avatar HerrDoctor

16 lipca 2017, 22:26

@norek00: O kur**- zrobiliśmy niezłą broń!

Avatar
Konto usunięte

16 lipca 2017, 23:33

@HerrDoctor: takie merasmusowe hokus pokus

Avatar HerrDoctor

17 lipca 2017, 00:22

Uspokój się, to nie halloween.

Avatar Wojgalazka

17 lipca 2017, 11:52

@HerrDoctor: czasami jestem wesoły, że was nie zatrudniają w valve :-)

Avatar
Konto usunięte

17 lipca 2017, 12:43

@Wojgalazka: o nie

Avatar Wojgalazka

18 lipca 2017, 02:03

@Wojgalazka: tf2 nie byłby grywalny

Avatar Lacoste

5 sierpnia 2017, 19:01

@norek00: To by było ch*jowe, wymuszało by to oddanie takiego strzału by się odbił 3 razy. Ja osobiście chciałbym by powstała snajperka która po oddaniu strzalu zadaje mniejsze obrażenia (no np 125 naładowana w pełni) ale po trafieniu w jakąkolwiek ścianę czy przeszkodę terenową kula tworzyła średniej wielkości eksplozje która zadawałaby 50 pkt obrażeń i rozrzucała by 10 odłamków po 20 dmga każdy i one odbijałyby się jeden raz i nadawały efekt krwawienia na 2 sek ale ten efekt wybuchu kuli występowałby po pełnym naładowaniu pocisku które było by 2x dłuższe a trafienie kilka razy jednym odlamkiem jednej osoby obniżyło by czas trwania kolejnych krwawień o 0.5 sek dla każdego odłamka :v Byłaby super bronią dla snajperów z parkinsonem ewentualnie do dobijania wrogów za ścianami dzięki odłamkom.

Avatar Marequel

5 sierpnia 2017, 19:20

@Lacoste: zbyt op. Zawsze karabin snajperski który nie wymaga celowania.jest zbyt op

Avatar Szoko

17 lipca 2017, 00:08

Co tu sie

Avatar obelus284

16 lipca 2017, 23:41

czy tylko ja zauważyłem że to ma tag counter strike jak przecież to sniper elite 4

Avatar KidFlash

16 lipca 2017, 22:31

Perfekcyjny headshot nie istn...

Avatar GrammarPolice

16 lipca 2017, 22:07

Raj dla oczu...

Avatar Dexterek

16 lipca 2017, 21:33

Gdy to było tak dobre że...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To by wystarczyło

Fergus

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Niezniszczalne

Były nóżki, nie ma nóżek

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka