Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
To by wystarczyło
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 lipca 2017, 21:05
Chciałbym, aby taka snajperka była w tf2.
Odpisz
16 lipca 2017, 21:09
@HerrDoctor: zbyt op. Walniesz pod odpowiednim kątem i zabijasz wszystkich w pomieszczeniu
Odpisz
16 lipca 2017, 21:19
@Marequel: Kula odbijałaby się 2- 3 razy.
Odpisz
16 lipca 2017, 21:41
@HerrDoctor: Ja bym jej dał przy pierwszym i drugim strzale -75% obrażeń a trzecii zadawał by 150% obrażeń i cel dostawał efekt krwawienia ;)
Odpisz
16 lipca 2017, 21:52
@norek00: no to teraz ziuuuuu do workshopu
Odpisz
16 lipca 2017, 22:26
@norek00: O kur**- zrobiliśmy niezłą broń!
Odpisz
16 lipca 2017, 23:33
@HerrDoctor: takie merasmusowe hokus pokus
Odpisz
17 lipca 2017, 00:22
Uspokój się, to nie halloween.
Odpisz
17 lipca 2017, 11:52
@HerrDoctor: czasami jestem wesoły, że was nie zatrudniają w valve :-)
Odpisz
17 lipca 2017, 12:43
@Wojgalazka: o nie
Odpisz
18 lipca 2017, 02:03
@Wojgalazka: tf2 nie byłby grywalny
Odpisz
5 sierpnia 2017, 19:01
@norek00: To by było ch*jowe, wymuszało by to oddanie takiego strzału by się odbił 3 razy. Ja osobiście chciałbym by powstała snajperka która po oddaniu strzalu zadaje mniejsze obrażenia (no np 125 naładowana w pełni) ale po trafieniu w jakąkolwiek ścianę czy przeszkodę terenową kula tworzyła średniej wielkości eksplozje która zadawałaby 50 pkt obrażeń i rozrzucała by 10 odłamków po 20 dmga każdy i one odbijałyby się jeden raz i nadawały efekt krwawienia na 2 sek ale ten efekt wybuchu kuli występowałby po pełnym naładowaniu pocisku które było by 2x dłuższe a trafienie kilka razy jednym odlamkiem jednej osoby obniżyło by czas trwania kolejnych krwawień o 0.5 sek dla każdego odłamka :v Byłaby super bronią dla snajperów z parkinsonem ewentualnie do dobijania wrogów za ścianami dzięki odłamkom.
Odpisz
5 sierpnia 2017, 19:20
@Lacoste: zbyt op. Zawsze karabin snajperski który nie wymaga celowania.jest zbyt op
Odpisz
17 lipca 2017, 00:08
Co tu sie
Odpisz
16 lipca 2017, 23:41
czy tylko ja zauważyłem że to ma tag counter strike jak przecież to sniper elite 4
Odpisz
16 lipca 2017, 22:31
Perfekcyjny headshot nie istn...
Odpisz
16 lipca 2017, 22:07
Raj dla oczu...
Odpisz
16 lipca 2017, 21:33
Gdy to było tak dobre że...
Odpisz