Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
To się nie może nie udać
Przerwa na herbatkę
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Fergus
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 lipca 2017, 18:36
Polska to stan umysłu
Odpisz
11 lipca 2017, 17:09
@EmielRegis: Raczej znieczulica do potęgi gówna.
Odpisz
10 lutego 2020, 12:29
@EmielRegis: na zachodzie jest gorzej
Odpisz
12 lipca 2017, 14:49
Mój kraj taki piękny
Odpisz
11 lipca 2017, 22:11
Jakbym zobaczył co to za ludzie tak robią, to jakbym ściągnął buta, to tak bym napi**dalał...
Odpisz
11 lipca 2017, 17:07
Przykre to jak niektórzy traktują zwierzęta.
Odpisz
Edytowano - 10 lipca 2017, 23:33
Nawet pomijając te pety milczeniem (no bo patola, janusze itd.)...czemu debil, który postawił tam tę miskę i ten plakacik, nie nalewa tam tej wody? Jest lato, miska z wodą powinna być zawsze pełna..a tam suchutko. Chyba, że to czerwonawe na dnie to nie denko miski, a woda...a wtedy jest jeszcze gorzej, bo to nie byłaby woda, tylko "woda"-i zatrucie pieska gwarantowane.
Odpisz
11 lipca 2017, 00:01
@alis223: Tam jest woda, woda + pety nabiera takiego złotawego koloru
Odpisz
11 lipca 2017, 00:04
@alis223: Zwykle takie miski i tak nie mają wody.
Odpisz
11 lipca 2017, 01:22
dziwie się że nie ma tak czegoś w stylu automatu który by tą wodę podawał
Odpisz
11 lipca 2017, 01:28
@Ceejtun: Ja raz widzilem taki na czujniki ruxlchu.
Odpisz
11 lipca 2017, 01:46
po prostu moim zdaniem to nie ma sensu gdy za każdym razem trzeba to napełniać
Odpisz
11 lipca 2017, 13:39
@TwalotSparkl: A to oddaję honor :)
Odpisz
10 lipca 2017, 21:29
Mam ochote wylać zawartosc tej miski do mordy temu co tam specjalnie gasil pety i cos w stylu udusic czy przytrzymac ta osobe w taki sposob aby nie mogla ani tego polknac ani wypluć :/
Odpisz
11 lipca 2017, 08:46
@Pyszka: związać gardło pasem i przygnieść usta
Odpisz
11 lipca 2017, 09:13
@ponczeq: Tak, dzięki. ;-;
Odpisz
11 lipca 2017, 12:42
@Pyszka: Waterboarding też jest ciekawym rozwiązaniem.
Odpisz
11 lipca 2017, 11:19
to jest zuoo
Odpisz
11 lipca 2017, 11:14
Takim osobom należy się wieszanie za jaja
Odpisz
9 lipca 2017, 18:45
Wiara w ludzkość utracona
Odpisz
10 lipca 2017, 21:49
@Jasnowidz: A tam zaraz ludzie. Pewnie menele.
Odpisz
10 lipca 2017, 22:37
@Jasnowidz: Dopiero? Ja ją straciłem już dawno dawno temu...
Odpisz
10 lipca 2017, 22:52
@Jasnowidz: Czy wy naprawdę tracicie wiare w ludzkość przez jeden obrazek a przez następny odzyskujecie? wtf
Odpisz
11 lipca 2017, 10:26
@Izuchna: Tak się tylko mówi.
Odpisz
10 lipca 2017, 23:34
Zwykłe ku*wy
Odpisz
10 lipca 2017, 22:57
Jak tak można wyrzucić niedopalonego papierosa. Nie dziwię się że ludzie tracą wiarę w ludzkość.
Odpisz
Edytowano - 10 lipca 2017, 21:52
Fajnie że ktoś pomyślał i da się zmienić wodę.
Odpisz
10 lipca 2017, 22:30
@BaDinGa_Boy: na orlenie takie coś jest
Odpisz
10 lipca 2017, 22:25
Odpisz
10 lipca 2017, 22:08
Ło boziee Biedne pieskii uuu
Weźcie się ludzie ogarnijcie. To tylko zwierzęta.
Odpisz
10 lipca 2017, 22:12
"To tylko zwierzęta". A my jesteśmy tylko ludźmi i jakoś wątpię aby jakiś losowy człowiek pluł Ci do picia, dlaczego więc robić tak zwierzętom?
Odpisz
10 lipca 2017, 22:28
@Alucard420: Dobry bait
Odpisz
10 lipca 2017, 22:30
Obrońcy praw zwierząt activation
Odpisz
10 lipca 2017, 22:40
Ej...psst...z biologicznego punktu widzenia też jesteśmy zwierzętami
Odpisz
10 lipca 2017, 23:23
Odpisz
10 lipca 2017, 23:29
@Voxus: To tylko zwierzę napisało. Nie przejmuj się nim.
Odpisz
11 lipca 2017, 06:14
Podoba mi się Twój nie udany bait. Ale jeżeli mówisz że to tylko zwierzęta to proszę spojrzeć na swój avatar. Szach ku*wa mat.
Odpisz
Edytowano - 11 lipca 2017, 10:25
To był bait. I udany, bo się złapaliście. I jego avek to nie zwierzę tylko jakieś japońskie gówno z kosmosu.
Odpisz
11 lipca 2017, 11:23
Gdy bait wyjdzie perfekcyjnie
Odpisz
11 lipca 2017, 11:59
@sylwon1234: Drogi kolego. Wiem że to nie zwierzę. Tylko połączenie człowieka ze zwierzęciem. Czyli kategorycznie to tez zwierzę.
Odpisz
10 lipca 2017, 22:02
Tylko koty, a nie jakieś psy.
Odpisz
Edytowano - 11 lipca 2017, 17:08
@xGokios3k: Psst.. Koty też czasem piją wodę.
Odpisz
11 lipca 2017, 17:26
@vince_: Ale ta jest dla psów. To powinna być "woda dla zwierząt"
Odpisz
11 lipca 2017, 17:29
@xGokios3k: Dzikie koty? Coś Tobie to mówi?
Odpisz