Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Ładne rzeczy
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Trzeba brać osobną torbę
Nie zadzieraj z bobrami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 lipca 2017, 18:48
W Cat Lady główny atagonista też był sparaliżowany prawie cały... ruszał tylko okiem... i również nim pisał
Odpisz
9 lipca 2017, 22:31
Kiedy jesteś telewizorem wystarczy połączyć się bluetoothem z telefonem/komputerem
Odpisz
9 lipca 2017, 22:33
fajny awatar
Odpisz
9 lipca 2017, 22:39
dzięki. Screen z EtG
Odpisz
9 lipca 2017, 22:42
Odłącz się
Odpisz
9 lipca 2017, 22:43
Nie dostałaś maila od Bożego? Hm?
Odpisz
9 lipca 2017, 22:44
hmmmmmm
Odpisz
9 lipca 2017, 22:46
ZnalazłEŚ?
Odpisz
9 lipca 2017, 22:47
Gdy jest się magicznym kamieniem, wystarczy skakać po klawiaturze.
Odpisz
9 lipca 2017, 22:49
szat ap
Odpisz
9 lipca 2017, 22:54
Spokojnie spokojnie, nie mam zamiaru się kłócić, nie chcę bana. Dobranoc i miłego dnia życzę, bo mój raczej będzie miły :)
Odpisz
9 lipca 2017, 23:27
mam pytanie
Człowiek ma wiele sposobów na zabicie się (pocięcie się, skok z wysokości itd.) A ty telewizorze? Ile masz sposobów aby się zabić i naczym one polegają?
Odpisz
9 lipca 2017, 23:30
@Memiarz57: Na niczym. Zabijanie się z bólu czy tym bardziej z zemsty jest rzeczą głupią i nie ma ona sensu.
Odpisz
9 lipca 2017, 23:33
mhmm... Po tej wypowiedzi sądzę, że będziesz poetą piszącym w Wordzie
Odpisz
Edytowano - 9 lipca 2017, 23:35
@Memiarz57: Nie mam zamiaru byc poetą. Jak to się mówi "Excel sreksel, Target srarget, <tu wstaw nazwę swojego wymarzonego zawodu za dzieciaka, co za gówno!"
Odpisz
9 lipca 2017, 23:45
zepsułeś mi marzenia z dzieciństwa
Odpisz
9 lipca 2017, 23:49
@Memiarz57: Wybacz,ale nic na to nie poradzę. Tak zazwyczaj to wyglada, ale nie znaczy to, że nie możesz zostać kim chcesz. Ważne jest tylko zeby mieć odwavę to ogłosić innym, i oczywiście wolę walki z przeciwnościami losu. Serio, przydatna jest, ja jej nie mam i żałuje, że sie jej nie nauczyłem
Odpisz
9 lipca 2017, 23:54
to piękna rada... Dziękuję
(tak, aż musiałem napisać pełną formę dzięki)
Odpisz
Edytowano - 9 lipca 2017, 23:58
@Memiarz57: Miło. Ja jak juz mówiłem nie nauczyłem sie tego, wiec najlepiej bedzie uciec od ludzi, dla mnie oczywiście
Odpisz
10 lipca 2017, 18:25
mówiłem.... czyli Krzyniu to trapo homo coś?
Odpisz
10 lipca 2017, 16:32
Albo ma wpisywanie głosowe.
Odpisz
10 lipca 2017, 16:26
So Cool!
Odpisz
Edytowano - 9 lipca 2017, 22:55
Jakbym był ciężko chory i moje leczenie kosztowało kilkadziesiąt tysięcy to wolałbym poddać się eutanazji :v
Odpisz
10 lipca 2017, 00:05
@Jumper112: Trochę brzmi to tak well, leniwie. Patrząc po wypowiedzi, kilkadziesiąt tysięcy to maksymalnie 99999 zł, a jezeli mówimy to o "bardzo ciężkiej chorobie" to nie jest to dużo ( brzmię jak burżuj ). Nawet jeżeliby nie wypaliło, to chyba lepiej żyć ( a raczej nie ) ze świadomością, że sie próbowało, a nie poddało po usłyszeniu i tak małej ceny
Odpisz
10 lipca 2017, 07:09
Najpierw trzeba mieć te pieniądze gdzie u mnie ich nie ma, a większość idzie na budowę domu. Poza tym dla wszystkich tak by było lepiej
Odpisz
10 lipca 2017, 08:55
@Jumper112: How 2 emo.
Odpisz
Edytowano - 9 lipca 2017, 22:44
To jest zue.
Odpisz
9 lipca 2017, 22:26
Może szyjka macicy, kto wie czy to nie jest trap
Odpisz
9 lipca 2017, 22:43
XiHan. Plis.
Odpisz
Edytowano - 9 lipca 2017, 22:38
Od dawna żaden Mem mnie tak nie rozśmieszył
Odpisz