Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Filipsss

25 sierpnia 2017, 16:50

Szczerze wolałbym żeby mnie tu nie było niż należeć do pokolenia spier**lenia w tej polsce :////

Avatar Macio720

12 lipca 2017, 04:25

400 bilionów = 400 000 000 000 000 (W krajach z długą skalą)
W 2015 ludzi było 7 256 000 000
400 000 000 000 000 × 7 256 000 000 = 3.0104e24
Czyli, aż tyle osób się nie urodziło.

Avatar
Deszcz

12 lipca 2017, 14:43

@Macio720: Chodzi chyba o liczbę plemników

Avatar Macio720

12 lipca 2017, 19:23

O tym nie pomyślałem.

Avatar
Konto usunięte

10 lipca 2017, 14:01

Wolałbym nigdy sie nie urodzić niż żyć w ciągłym spie**oleniu

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (12)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (12)
Avatar Iphonix

11 lipca 2017, 22:54

dobrze chce pan byc kobietą czy mężczyzną?

Avatar
KwasAcetylosalicylowy

12 lipca 2017, 14:38

Ja tam też wolałbym być dziewczyną, bo jest więcej sposobów na masturbację i są ciekawsze.

Avatar maxiu1244

10 lipca 2017, 14:02

Miałeś szansę:
40%-zostać bogaczem
30%-zostać sportowcem
20%-zostać geniuszem
9%-zostać władcą świata
0.9%-zostać władcą wszechświata
0.1%-zostać jejakiem

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar
Konto usunięte

11 lipca 2017, 13:12

@baarts: to już się nazywa pesymizm

Avatar malos1234

Edytowano - 11 lipca 2017, 14:21

@maxiu1244: niczego nie żałuję

Avatar Tf2Medic

10 lipca 2017, 15:56

zgniłam pomocy

Avatar EternalSailorMoon

10 lipca 2017, 15:26

to bardziej wyścig :v

Avatar tomek123321

10 lipca 2017, 14:28

A niby na jakiej podstawie ktoś wyliczył to prawdopodobieństwo?

Avatar
Michaelpl03

10 lipca 2017, 14:35

@tomek123321: 400 bilionów plemników (?)

Avatar ZEUS_

10 lipca 2017, 14:52

Plemników w nasieniu jest chyba owiele mniej...

Avatar
iqhawe

10 lipca 2017, 15:09

@ZEUS_: a ile trzeba się r*chać

Avatar
Konto usunięte

10 lipca 2017, 15:24

@ZEUS_: Jest mniej, ale nie zapomnij, że mężczyzna w swoim życiu produkuje wiele litrów spermy i szansa na to że wygrasz "wyscig" jako ten jeden pojemnik spośród tych wszystkich wytryskow w życiu mężczyzny jest w ch*j mała. Do tego gdyby twój ojciec nie wygrał w ten sam sposób (na co szansa była również w ch*j niska) to ciebie tym bardziej by nie było (tak mi sie wydaje. To samo z twoim dziadkiem, pradziadkiem i tak dalej. Są jeszcze inne czynniki jak np to, że któryś z twoich przodków mógł być gejem co teoretycznie wyklucza go z dalszej reprodukcji; albo bezpłodny; albo mógł umrzeć zanim jeszcze zdążył przedłużyć gatunek.

Avatar Frogimen

10 lipca 2017, 13:57

Polać temu panu!
xD Leżę i nie wstaję.

Avatar Edward713

10 lipca 2017, 14:44

@Frogimen: jak chcesz to kupię Ci krzesło

Avatar Frogimen

10 lipca 2017, 14:46

@Edward713: ok, trzymam za słowo

Avatar Sebzer

10 lipca 2017, 14:05

A ja wygrałem randomowy klucz do steam do 10 euro!
Dostałem jakąś gównianągrę o drzewach dla 5 latków -_-

Avatar kasjan132pl

10 lipca 2017, 14:08

@Sebzer: "symulator drzewa 2015"

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

A, okej

Lekko nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka