Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
A, okej
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 sierpnia 2017, 16:50
Szczerze wolałbym żeby mnie tu nie było niż należeć do pokolenia spier**lenia w tej polsce :////
Odpisz
12 lipca 2017, 04:25
400 bilionów = 400 000 000 000 000 (W krajach z długą skalą)
W 2015 ludzi było 7 256 000 000
400 000 000 000 000 × 7 256 000 000 = 3.0104e24
Czyli, aż tyle osób się nie urodziło.
Odpisz
12 lipca 2017, 14:43
@Macio720: Chodzi chyba o liczbę plemników
Odpisz
12 lipca 2017, 19:23
O tym nie pomyślałem.
Odpisz
10 lipca 2017, 14:01
Wolałbym nigdy sie nie urodzić niż żyć w ciągłym spie**oleniu
Odpisz
10 lipca 2017, 14:10
A ja wolałbym być dziewczyną
Odpisz
10 lipca 2017, 14:12
Też bym w sumie wolał. Mieć dokładnie takie samo życie, tych samych znajomych itp. tylko zamiast być chłopakiem byłbym dziewczyną
Odpisz
10 lipca 2017, 14:13
Tak
Odpisz
Edytowano - 10 lipca 2017, 14:40
To jeszcze nic straconego.
Odpisz
10 lipca 2017, 15:29
Ku*wa gdzie ty żyjesz. Mamy XXI wiek, jeszcze masz szansę na spełnienie swojego marzenia
Odpisz
10 lipca 2017, 15:40
To nie to samo
Odpisz
Edytowano - 11 lipca 2017, 15:15
UWAGA REQLAMA
OFERUJEMY ZMIANY PLCI ZA DARMO
ZADZWON POD NUMER I P H O N I X
ABY ZAREJESTROWAC SIĘ
OFERUJEMY ZMIANY PLCI TAKIE JAK:
MĘŻCZYZNA > KOBIETA
KOBIETA > MĘŻCZYZNA
Odpisz
Edytowano - 11 lipca 2017, 15:18
@Iphonix: zadzwoniłem nikt nie odbiera sku*wysynu oszukałeś mnie
Odpisz
11 lipca 2017, 15:20
*odbieram*
Dzień dobry w czym mogę pomóc?
Odpisz
11 lipca 2017, 15:22
@Iphonix: siema siema chce zmienić
Odpisz
11 lipca 2017, 16:01
Ale pełna zmiana płci aktualnie nie jest możliwa.
Odpisz
11 lipca 2017, 21:54
To może być kobieta z zachowaniem mojego sprzętu
Odpisz
11 lipca 2017, 22:54
dobrze chce pan byc kobietą czy mężczyzną?
Odpisz
12 lipca 2017, 14:38
Ja tam też wolałbym być dziewczyną, bo jest więcej sposobów na masturbację i są ciekawsze.
Odpisz
10 lipca 2017, 14:02
Miałeś szansę:
40%-zostać bogaczem
30%-zostać sportowcem
20%-zostać geniuszem
9%-zostać władcą świata
0.9%-zostać władcą wszechświata
0.1%-zostać jejakiem
Odpisz
10 lipca 2017, 15:28
@maxiu1244: to już zależało od ciebie
Odpisz
10 lipca 2017, 16:12
nieprawda, to przeznaczenie
Odpisz
10 lipca 2017, 16:58
nie każdy jejak to przegryw , pozatym zawsze jejak može zostać milionerem
Odpisz
10 lipca 2017, 18:10
Ta, chyba Bożydar.
Odpisz
11 lipca 2017, 13:12
@baarts: to już się nazywa pesymizm
Odpisz
Edytowano - 11 lipca 2017, 14:21
@maxiu1244: niczego nie żałuję
Odpisz
10 lipca 2017, 15:56
zgniłam pomocy
Odpisz
10 lipca 2017, 15:26
to bardziej wyścig :v
Odpisz
10 lipca 2017, 14:28
A niby na jakiej podstawie ktoś wyliczył to prawdopodobieństwo?
Odpisz
10 lipca 2017, 14:35
@tomek123321: 400 bilionów plemników (?)
Odpisz
10 lipca 2017, 14:52
Plemników w nasieniu jest chyba owiele mniej...
Odpisz
10 lipca 2017, 15:09
@ZEUS_: a ile trzeba się r*chać
Odpisz
10 lipca 2017, 15:24
@ZEUS_: Jest mniej, ale nie zapomnij, że mężczyzna w swoim życiu produkuje wiele litrów spermy i szansa na to że wygrasz "wyscig" jako ten jeden pojemnik spośród tych wszystkich wytryskow w życiu mężczyzny jest w ch*j mała. Do tego gdyby twój ojciec nie wygrał w ten sam sposób (na co szansa była również w ch*j niska) to ciebie tym bardziej by nie było (tak mi sie wydaje. To samo z twoim dziadkiem, pradziadkiem i tak dalej. Są jeszcze inne czynniki jak np to, że któryś z twoich przodków mógł być gejem co teoretycznie wyklucza go z dalszej reprodukcji; albo bezpłodny; albo mógł umrzeć zanim jeszcze zdążył przedłużyć gatunek.
Odpisz
10 lipca 2017, 13:57
Polać temu panu!
xD Leżę i nie wstaję.
Odpisz
10 lipca 2017, 14:44
@Frogimen: jak chcesz to kupię Ci krzesło
Odpisz
10 lipca 2017, 14:46
@Edward713: ok, trzymam za słowo
Odpisz
10 lipca 2017, 14:05
A ja wygrałem randomowy klucz do steam do 10 euro!
Dostałem jakąś gównianągrę o drzewach dla 5 latków -_-
Odpisz
10 lipca 2017, 14:08
@Sebzer: "symulator drzewa 2015"
Odpisz