Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar papier2137

3 marca 2023, 14:08

Gdzie kossowo

Avatar MatkaBoskaSowiecka

19 czerwca 2021, 16:16

Czarnogóra jest moją rówieśniczką :0

Avatar Nanook

10 lipca 2017, 20:37

Bardzo fajny obrazek, ale brakuje mi na nim Kosowa. Niby Serbia cały czas krzyczy, że "Kosovo je Srbija", ale większość krajów członkowskich ONZ, w tym Polska, uznaje Kosowo za oficjalne państwo.

Avatar Broski

12 lipca 2017, 20:47

@Nanook: Fakt, choć istnienie Kosowa jest mocno kontrowersyjne. Ja uważam, że zostało niepodległe zupełnie niepotrzebne. Jest to niby-państewko bez jakiejkolwiek stabilności, USA je stworzyły tylko po to, żeby mieć w tym regionie jakiś swój przyczółek. Osobiście jednak sądzę, że Kosowo nie powinno być ani niepodległe ani serbskie, tylko albańskie.

Avatar Nanook

12 lipca 2017, 21:32

@Broski: O wiele mniej kontrowersyjne jest stworzenie nowego państwa niż odłączenie prowincji od Serbii i przyłączenie jej do rywalizującej z nią od wielu lat Albanii. Wiem, że Kosowo tworzą w głównej mierze Albańczycy (90% Kosowian są etnicznie Albańczykami), a Kosowianie nie tworzą ani grupy etnicznej ani nigdy w historii nie byli niepodległym tworem, ale żeby nie powtórzyć wydarzeń z lat 90. wymyślono najbardziej pokojowe rozwiązanie, w którym Kosowo nie jest ani albańskie ani serbskie. Ale kto wie, może kiedyś Kosowo wejdzie w terytorium Albanii. Może Albańczycy w końcu będą mieli swoją Wielką Albanię, bo jest ich strasznie dużo na tych Bałkanach i można jedynie czekać aż zaczną domagać się podobnych zrywów w Grecji, w Macedonii czy w Czarnogórze.

Avatar Broski

12 lipca 2017, 21:44

@Nanook: Oczywiście, że przyłączenie Kosowa od razu do Albanii po odłączeniu od Serbii byłoby głupim wyjściem, wywołałoby to co najmniej zamieszki, albo i regularną wojnę. Ale po jakimś czasie może dojdzie do fuzji z Albanią.

Avatar
Konto usunięte

18 lipca 2020, 23:47

@Broski: Kossowo jest niepodlegle i tylko najwiekszy ignorant może to zakwestionować

Avatar
Konto usunięte

18 lipca 2020, 19:04

Gdzie Kossowo?

Avatar Kivera

12 lipca 2017, 14:08

Gdzie jest San Escobar?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (12)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (12)
Avatar MineDan

16 lipca 2018, 15:28

@Grzechoooo: A może ty się mylisz? Rozważyłeś taką opcję?

Avatar Grzechoooo

16 lipca 2018, 16:26

@MineDan: tak. Jako iż mój największy odkop to odkop komentarza z 2007 roku, wnioskuję, iż właśnie za takie odkopy powinna być łopata.

Avatar
Konto usunięte

19 lipca 2017, 00:10

Królestwo Kabuto

Avatar Octopus

13 lipca 2017, 12:15

Sudan Południowy obchodzi urodziny tego samego dnia co ja :)

Avatar nimo2001

Edytowano - 12 lipca 2017, 19:46

SeaLand nie jest młodszy?

Avatar Broski

12 lipca 2017, 20:42

@nimo2001: Sealand nie jest przez nikogo uznawany za niepodległe państwo, więc niestety nie może być uwzględniony.

Avatar nimo2001

13 lipca 2017, 10:34

@Broski: Ogłoszono tam niepodległość, jest to Księstwo...
Ale nie jest za młode bo powstało w 1967...
(Wikipedia)

Avatar Broski

13 lipca 2017, 11:23

@nimo2001: Owszem ogłoszono niepodległość ale nikt tego państwa nie uznaje

Avatar Konree

12 lipca 2017, 23:51

Kabuto?

Avatar
Konto usunięte

10 lipca 2017, 18:30

Mam pytanie : Chcecie więcej takich podobnych rzeczy ?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar
Senedrom

12 lipca 2017, 21:30

ok zapomnij że coś mówiłem

Avatar
Konto usunięte

12 lipca 2017, 21:46

Nie każdy jest dobry we wszystkim , wybaczam

Avatar Broski

12 lipca 2017, 20:43

Już myślałem że numerem 1 będzie San Escobar.

Avatar margrado

12 lipca 2017, 20:07

Ktoś wie skąd wzięła się nazwa parku narodowego w północno-zachodniej części Sudanu Południowego? Naprawdę chciałabym poznać tą historię

Avatar Liechtensteinball_

12 lipca 2017, 18:08

Gdzie Kosowo? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar GalenMarek

12 lipca 2017, 16:19

A Kosowo :v?

Avatar romanow

Edytowano - 12 lipca 2017, 14:31

Ja pierniczę. Jak mnie to wnerwia jaku ludzie mówią że Czech są bardzie j rozwiniętym krajem niż Polska a jedynym ich argumentem jest to że Czesi mają własną markę aut.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Nanook

12 lipca 2017, 15:27

@romanow: PKB per Capita w dolarach międzynarodowych na rok 2016:
Czechy - 33 232
Polska - 27 764

Wskaźnik rozwoju społecznego na 2013:
Czechy - 0,861
Polska - 0,834

Avatar
Konto usunięte

12 lipca 2017, 16:50

@romanow: Bo taka jest prawda , są od nas lepsze w kiklanastu wskaźnikach dot. Bogastwa i jakości życia.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...

Najbardziej realistyczny spośród modów

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

To bilet w jedną stronę skarbie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka