Dla takich siniaków warto upadać
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ikony
Trzeba brać osobną torbę
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Tacy to pożyją
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 lipca 2017, 08:46
A da się upaść jakoś "szczęśliwie"?
Odpisz
15 lipca 2017, 17:06
@Psycholek: Potknąć się o worek z milionem złotych?
Odpisz
16 lipca 2017, 20:27
@sliwak2001: Mądrość bije od ciebie.
Odpisz
22 sierpnia 2017, 07:48
@Psycholek: pptkniesz sie i upadniesz na miękko ;P
Odpisz
10 lipca 2017, 23:20
ja raz upadłem i miałem płaskie kolano
Odpisz
10 lipca 2017, 23:42
Ja w się poślizgnąłem w momencie gdy lekko przygryzałem wargę i teraz mam bliznę na ustach
Odpisz
11 lipca 2017, 00:07
@PaRapps: Kiedy byłem mały bujałem się na krześle i przyje**łem głową w słup i teraz mam bliznę na czole
Odpisz
11 lipca 2017, 13:49
@DarkusPL: Nagrobek dziadka spadł na mnie i złamał mi udo
Odpisz
11 lipca 2017, 13:50
@PanSowa12: zemsta zza grobu
Odpisz
11 lipca 2017, 14:25
@PanSowa12: Jak to się stało?
Odpisz
11 lipca 2017, 16:14
@DarkusPL: Oparłem się o niego a on zaczął spadać a ja ni3 zdążyłem zareagować
Odpisz
11 lipca 2017, 18:40
@PanSowa12: Ok
Odpisz
Edytowano - 11 lipca 2017, 21:11
Ja goniąc brata wje**łam się w szybę w drzwiach i mam blizny na ręce.
Odpisz
11 lipca 2017, 21:24
@NaiNeko27: Ej ja mam dokładnie taką samą historie xd
Bawiłem sie z bratem w berka i mi zamknął drzwi z szybą przed nosem i mam blizne na ręce
Odpisz
11 lipca 2017, 22:31
@DarkusPL: Gdy miałem 3 lata biegłem po schodach na górę, nagle się poślizgnąłem i jebłem o schody. A teraz mam bliznę na podbródku
Odpisz
11 lipca 2017, 22:38
Spadł na mnie stary zardzewialy płot i mam blizne na ręce
Odpisz
11 lipca 2017, 22:55
ja zlamalem obojczyk bo spadlem z łóżka
Odpisz
Edytowano - 11 lipca 2017, 23:11
@Iphonix: Gdy byłem mały wlazłem na szafkę i spadłem z niej, zahaczając wargą o jej kant. Rozerwałem ją sobie i teraz mam bliznę.
Odpisz
11 lipca 2017, 23:13
Gdy byłam małym gówniakiem spadłam ze schodów bawiąc się w "chodziku" i musiałam mieć operację na łuku brwiowym. Kilka dni później zahaczyłam kolanem o gwoździa, a potem wlazłam w kaktusa... :') Teraz w miejscu, gdzie miałam zszywane nie rosną mi brwi, a po kaktusie i gwoździu mam trzy blizny.
Odpisz
11 lipca 2017, 23:22
Jechałam rowerem i chciałam zjechać z ulicy na chodnik.
Wynik?
- poważnie stłuczony prawy łokieć (ręka w szynę)
- obite prawe biodro oraz kolano
- zdarcia skóry na łokciach oraz na lewym nadgarstku
- rana na lewym kolanie
- pęknięta oprawka okularów
To tylko jedna przewrotka, a wcale nie jechałam szybko :T
Odpisz
11 lipca 2017, 23:33
A mój gówniak spi***alał przed wpie**olem xd
Odpisz
Edytowano - 12 lipca 2017, 00:17
Ja jak miałem 2 latka to opierałem się o krzesło obrotowe i nagle reka mi sie osuneła. Z calym impetem walnołem glowa o metalowa podstawe, nic mi sie nie stalo.
Na poczatku tamtych wakacji chcialem przeskoczyc z plotu na garaze zeby wejsc na boisko. Noga zsunela mi sie z blachy i gdy spadalem porysowalem sobie udo o wystajaca blache, w ostatniej chwili zlapalem sie rekami i podciagnolem. Mialem takiego farta ze noga lekko sie zarysowala. Na tyle lekko ze zamiast wracac do domu chcialem isc dalej. Jednak wrócilem, jak zobaczylem ze krew leci i cholernie boli. Btw to napisalem 2 pierwsze rzeczy jakie mi przyszly na mysli, wgl duzo razy cos mi sie mialo stac a jedank nie xD.
Odpisz
12 lipca 2017, 00:25
@Sarux: - złamałem sobie rękę, bo przejechałem na rowerze własnego psa
- nabiłem sobie śliwkę pod okiem moim własnym kolanem
- mam czerwoną kropkę na ręce, bo w podstawówce kolega wbił mi zaostrzony ołówek w dłoń (mogę dać jpg.)
Odpisz
12 lipca 2017, 03:24
A u mnie wszystko spoko :3
Odpisz
12 lipca 2017, 07:14
@nzbn9jo: daj te zdjęcie
Odpisz
12 lipca 2017, 11:31
a mnie jak byłam mała trzymałam mojego kota na rekach i on się czegoś wystraszył i mnie udrapał i mam Blizne do teraz. A w te wakacje nabiłam się kolanem na gwoździa i mam małą Blizne i dobrze że szłam bo jakbym biegła było by gorzej
Odpisz
12 lipca 2017, 13:17
jakiś gej mnie w przeczkolu wywalił i mam blizne na kostce xd
Odpisz
12 lipca 2017, 13:34
@Placekk012: Czemu ,,gej"
Odpisz
12 lipca 2017, 14:01
Jak mialam dwa lata wyjelam z jakiejs szafki paczke żyletek i bawilam sie nimi dopóki mame nie przyszla i nie zaczela mi ich zabierac a bylam takim malym sku*wolem ze żadną sie nie pokaleczylam a chciala jedna ugryźć xd
Z kolei w tym samym wieku wyszlam z domu i wdrapalam sie na 4 pietro do sąsiadki xddddd
Rodzina szukala mnie po calym osiedlu
Podsumowujac nie wiem jak ja to robilam ale w dniu dzisiejszym potrafie sie je**ac 10 razy o sciane ;-;
Odpisz
12 lipca 2017, 14:02
@Pyszka: co
Odpisz
12 lipca 2017, 14:14
To ze o dziwo selekcja naturalna na mnie nie dziala xd
Odpisz
12 lipca 2017, 14:15
@Pyszka: zazdroszcze
Odpisz
15 lipca 2017, 14:57
Ja kiedyś w 2 lub 3 podstawówce z kimś się ganiałem i zrobiłem salto z krzesła.
Odpisz
15 lipca 2017, 15:48
@qwerty41: bo miał taki krzywy ryj i był blondynem chudym takim
Odpisz
11 lipca 2017, 21:19
Kiedyś upadłem bardzo nieszczęśliwie wargą na grabie. Na szczęście, że tylko na wargę, po mimo tej blizny cieszę się, że nie wbiłem sobie tych grabi w oko.
Odpisz
11 lipca 2017, 21:20
@Liechtensteinball: pokaż bliznę
Odpisz
Edytowano - 11 lipca 2017, 21:28
Tutaj jest.
Odpisz
12 lipca 2017, 10:59
@Liechtensteinball: Co robi polandball w prawym górnym
Odpisz
Edytowano - 12 lipca 2017, 16:14
@rafken: prawdopodobnie jest moim avatarem... dodajmy też, że to nie jest polandball...
Odpisz
12 lipca 2017, 17:35
@Liechtensteinball: zapomniałem jak się ten kraj nazywa
Odpisz
12 lipca 2017, 19:27
@rafken: Naszego sąsiada, Czecha zapomnieć? Wstyd.
Odpisz
12 lipca 2017, 05:40
Dałem 6
Odpisz
12 lipca 2017, 05:27
dotknąłem czerwonego widelca
Odpisz
11 lipca 2017, 23:13
Ja miałem coś takiego jak mnie pies pogryzł.
Odpisz
11 lipca 2017, 22:14
byo
Odpisz
11 lipca 2017, 21:50
Byo
Odpisz
11 lipca 2017, 21:45
5
Odpisz
11 lipca 2017, 21:44
Było
Odpisz
11 lipca 2017, 21:33
Było. Jeśli dobrze pamiętam...
Odpisz
11 lipca 2017, 21:01
Było - z podpisem "Rzadki pepe spadnięcia z rowerka"
Odpisz
11 lipca 2017, 21:12
@Psychopata_PL: Potwierdzam
Odpisz
11 lipca 2017, 21:21
@micwoj92: Potwierdzam potwierdzenie.
Odpisz
11 lipca 2017, 21:15
I tak upadnę,bo Pepe chyba nie lubi dotrzymywać obietnic
Odpisz
11 lipca 2017, 21:13
Właśnie przed chwilą upadłem na asfalt i rozwaliłem sobie całe kolano. :(
Odpisz
11 lipca 2017, 21:10
Chce takiego
Odpisz