Gdzie są moje 300 dolary?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Można, tylko trzeba wstawać rano
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
To będzie bolało
Najbardziej realistyczny spośród modów
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 lipca 2017, 21:19
Wygrał ta trylogia ta fabuła te postacie I zwroty akcji czekam na ekranizacje tej trylogii
Odpisz
27 kwietnia 2019, 16:30
@Xcarn: tak w sumie, zarówno telefony jak i komputery mają ekrany, więc tak w sumie to to jest ekranizacja
Odpisz
11 lipca 2017, 13:59
Jedna z lepszych trylogii memowych od lat.
Odpisz
11 lipca 2017, 18:33
@oDDDo: Muszę przyznać, że dawno tak się nie śmiałek widząc trylogię o januszach. To mój najlepszy mem.
Odpisz
11 lipca 2017, 21:31
@ALKATRAZ: nie mogę się przyzwyczaić do tego, ze odpisujesz :/
Odpisz
12 lipca 2017, 03:37
@ALKATRAZ: Jak to jest tak nagle zaczac gadać z ludźmi?
Odpisz
12 lipca 2017, 04:55
@Hartio: Zmusili go do gadania, ot co.
Odpisz
11 lipca 2017, 23:42
...żeby dać 5
Odpisz
Edytowano - 11 lipca 2017, 12:48
"Naiwny gówniak"
Odpisz
11 lipca 2017, 21:32
@ZakochanYwPudlu: właśnie dla tego powinni wprowadzić opcję dodawania komentarzy do ulubinych
Odpisz
11 lipca 2017, 19:02
brawa dla admina *klap klask*
Odpisz
11 lipca 2017, 18:10
i Boży zje**ł
Odpisz
11 lipca 2017, 18:18
Jak było na początku?
Odpisz
11 lipca 2017, 18:19
@Ziemniaczanka: ten był na końcu a ten, co na końcu na początku
Odpisz
11 lipca 2017, 18:22
@Ziemniaczanka: chociaż w sumie nie, ja jestem debilem
Odpisz
11 lipca 2017, 19:02
To ja wtedy zje**łem xD.
Odpisz
11 lipca 2017, 18:04
Admin Y u don dis
Odpisz
11 lipca 2017, 18:02
Admin zje**ł, no cusz
Odpisz
11 lipca 2017, 12:20
Nawet jak przejdzie, admin zepsuje.
Odpisz
Edytowano - 11 lipca 2017, 12:21
@Ch4rles: ostatnio nie zepsuł
Odpisz
11 lipca 2017, 12:25
Nie zepsuł 3 z około 15 tego roku, także jest duża szansa że zepsuje.
Odpisz
11 lipca 2017, 12:31
@Ch4rles: Admin psuj
Odpisz
11 lipca 2017, 18:03
@Ch4rles: Szczerze to nawet nie wiedzieliśmy, że ma być razem, bo każdy pasuje osobno. Wybieraliśmy po prostu popularne obrazki z poczekalni, a nie po kolei.
Odpisz
11 lipca 2017, 18:04
@jejapl: Szkoda, razem niezła trylogia wyszła ;)
Odpisz
11 lipca 2017, 18:09
@Czychacz: Już poprawione, ale szczerze to łatwo to przeoczyć, że ma być razem. Jakieś wskazówki w tytule typu 1/3, 2/3, 3/3 albo część 1, cześć 2 i część 3 by pomogły. W innym wypadku możemy się pomylić, bo nie oglądamy poczekalni po kolei, a po ocenach, popularności itp.
Odpisz
11 lipca 2017, 18:37
@jejapl: Społeczność jeja dziękuję za podpowiedź
Odpisz
11 lipca 2017, 18:53
@jejapl: hahah dalem ci strzalke w dul.
Odpisz
11 lipca 2017, 19:02
@Youtuber:
Strzałkami wyrażasz opinię o komentarzu, nie "bo tak".
Odpisz
11 lipca 2017, 19:05
@jejapl: To dobry pomysł.
Odpisz
14 lipca 2017, 22:08
@Youtuber: nie jesteś śmieszny , nie jesteś fajny ,jesteś żałosny ( ps. Naucz się otografii ,dół bo doły)
Odpisz
11 lipca 2017, 12:29
Ktoś z Sopotu? Akurat przyjechałem.
Odpisz