Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Pozdrawiam świetliki
Mało znany szczegół
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Północne Węgry
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 września 2018, 22:44
Kiedy chcesz napisać coś fajnego ale nie wiesz co
Odpisz
11 lipca 2017, 19:41
Co to kek?
Odpisz
11 lipca 2017, 20:11
@Virtualna_Cobra: .
Odpisz
11 lipca 2017, 20:22
@Virtualna_Cobra: Takie lol dla memiarzy
Odpisz
13 lipca 2017, 01:44
@Virtualna_Cobra: W WoW'ie miałeś dwie grupy na czacie i jedna była zaszyfrowana dla drugiej. gdy ktoś z jednej pisał lol ci z drugiej widzieli kek i tak się przyjeło.
Odpisz
11 lipca 2017, 18:50
O co chodzi ?
Odpisz
11 lipca 2017, 18:53
@Dyrektorx: Amerykanie podczas 1 wojny światowej używali strzelb, rany po nich były wręcz okropne i Niemcy chcieli aby zakazać używania tej broni
Odpisz
11 lipca 2017, 18:55
@MrRolan: dziękuje ci za wyjaśnienie
Odpisz
11 lipca 2017, 18:56
@Dyrektorx: spx
Odpisz
11 lipca 2017, 22:30
@MrRolan: Niemcy za to mieli ząbkowane bagnety, których też chciano zakazać
Odpisz
Edytowano - 11 lipca 2017, 22:34
Ale z bagnetem na broni trzeba było podejść (jeżeli nie miałeś amunicji), z strzelbą nie miałeś takiego problemu, no chyba że miałeś na myśli wojnę w okopach wtedy ten bagnet był niebezpieczny
Odpisz
11 lipca 2017, 23:40
ząbki na bagnetach niemcy wycinali zanim jeszcze na front przyjechali ponieważ gdyby złapali by ich z takim bagnetem to by żywcem obdarli ze skóry lub coś innego by zrobili równie okrutnego
Odpisz
12 lipca 2017, 00:33
@Dyrektorx: W "Na zachodzie bez zmian" jest opis co zrobiono takim Niemcom : wyłupiono oczy ich własnymi bagnetami i uduszono wsypując im do gardeł trociny.
Odpisz
Edytowano - 12 lipca 2017, 21:25
@MrRolan: w trakcie pierwszej wojny z tymi bagnetami to była gorsza sytuacja, niż się wydaje. Przynajmniej w kilku bitwach, nawet Niemcy, wysyłali żołnierzy bez amunicji albo z bardzo niewielką jej ilością. Na przykład w szturmach w bitwie pod Passchendaele, żołnierze Niemieccy do ataków dostawali albo tylko 5 naboi, albo nic z rozkazem zdobycia wrogiego okopu. Nawet w przypadku większej ilości amunicji, szybkostrzelność broni powtarzalnej w warunkach bojowych była niska, więc po wystrzeleniu szybciej było przebiec kilka metrów i zaatakować z bagnetem, niż tracić czas na repetowanie.
Jeśli szarży nie robiła jedna strona, to robiła to druga, więc i tak było trzeba użyć bagnetu do obrony. Każda większa bitwa frontu zachodniego kończyła się ostatecznie w okopie jednej ze stron
Odpisz
12 lipca 2017, 21:46
@Aracz: Męska walka na bagnety była bardziej opłacalna w warunkach bojowych
Odpisz
12 lipca 2017, 23:15
@Aracz: dlatego w początkowej fazie wojny było kto zrobi jak najdłuższy karabin i bagnet ten dźgnie innych jako pierwszy
Odpisz
12 lipca 2017, 22:07
O ile się nie mylę to chodzi tutaj o piekielnych wojowników- amerykańskich czarnoskórych żołnierzy którzy walczyli podczas IWŚ Nazwa wzięła się od Niemców którzy z nimi walczyli (tak ich nazywali) Mam nadzieję że pomogłem
Odpisz
12 lipca 2017, 21:01
Zamieszki w Hamburgu - I sleep
4% baterii w telefonie - REAL SHIT
Odpisz
12 lipca 2017, 19:49
Odpisz
12 lipca 2017, 19:20
Akurat te pierwsze trzy głównie były używane przez Niemców
Odpisz
12 lipca 2017, 19:16
Biedni Niemcy (ಥ_ಥ)
Odpisz
11 lipca 2017, 18:49
Ciekawe czy murzun je ukradł
Odpisz