Gdyby pająk nosił spodnie to jakby je zakładał?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Brawo za czujność!
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Przerwa na herbatkę
Ładne rzeczy
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 lutego 2018, 21:44
A
Odpisz
12 lipca 2017, 18:29
Jako iż ma dwa pająki to potwierdzam iż oba są poprawne
Odpisz
Edytowano - 13 lipca 2017, 00:43
@lorax12: Spytałeś je?
Odpisz
13 lipca 2017, 00:51
@StraikerPL: nie
Wziąłem lupę i zobaczyłem
Odpisz
11 lipca 2017, 22:09
Chyba A
Odpisz
11 lipca 2017, 22:19
@creeper_girl: fapable
Odpisz
11 lipca 2017, 22:57
@creeper_girl: za chwilę będę miał z nią walkę
Odpisz
11 lipca 2017, 23:16
@CoolSceleton95: Raz przeszłam bez płacenia.
Odpisz
12 lipca 2017, 00:35
@creeper_girl: beka z cb dziecko
Odpisz
12 lipca 2017, 09:23
@creeper_girl: pro tip. jak podczas walki zje się coś z wyprzedaży pająków walka automatycznie się kończy ale nie liczy się to do true pacyfist
Odpisz
12 lipca 2017, 09:32
@CoolSceleton95: Liczy się. Robiłam tak parę razy.
Odpisz
12 lipca 2017, 09:42
@creeper_girl: no to lipa bo już wyszłem z ruin. jest jeszcze przed walką ale tam kosztuje 9999g. może z pomocą triku na darmowe g się uda
Odpisz
12 lipca 2017, 09:56
@CoolSceleton95: Jaki to trick?
Odpisz
12 lipca 2017, 09:58
@creeper_girl: cloud glases kosztują 30g a w tem shop można je sprzedać za 50g
Odpisz
12 lipca 2017, 10:15
Wow, taki pocisk.
Odpisz
Edytowano - 12 lipca 2017, 10:23
@CoolSceleton95: Aa, ten. Ja tak kupiłam Tem Armor.
Odpisz
12 lipca 2017, 11:44
@creeper_girl: serio?
Odpisz
12 lipca 2017, 11:54
@creeper_girl: jo tyż
Odpisz
12 lipca 2017, 12:28
@ponczeq: Num.
Odpisz
12 lipca 2017, 15:01
@creeper_girl: płacenie nic nie daje... Po prostu walcz
Odpisz
12 lipca 2017, 15:07
Wolę pacyfa :v
Odpisz
12 lipca 2017, 15:19
@creeper_girl: o jakiej grze mówicie?
Odpisz
12 lipca 2017, 15:25
@creeper_girl: to nie walcz tylko sprawdzaj i naciskaj mercy a i tak będzie dobrze nie trzeba płacić
Odpisz
12 lipca 2017, 15:28
@trawapl: undertale
Odpisz
12 lipca 2017, 15:28
dzięki
Odpisz
12 lipca 2017, 15:41
@creeper_girl: Co to za gówno?
Odpisz
12 lipca 2017, 15:41
@creeper_girl: jak włączyć to że pisze jaki jest przesył danych na pasku stanu?
Odpisz
12 lipca 2017, 15:41
Płacenie obniża dmg :v
Odpisz
12 lipca 2017, 15:44
@remoros1: Rozwijasz to u góry i wchodzisz w ustawienia
Odpisz
12 lipca 2017, 15:47
@creeper_girl: a dalej?
Odpisz
12 lipca 2017, 15:54
@creeper_girl: So Cool!
Odpisz
12 lipca 2017, 15:56
@WebsTer230: Ale co?
Odpisz
12 lipca 2017, 15:56
@remoros1:
Odpisz
12 lipca 2017, 16:29
@creeper_girl: ciekawostka
hejterzy ut są tak samo zje**ni jak undergowniaki
tak samo z innymi grami bajkami anime czy ku*wa wszystkim
Odpisz
12 lipca 2017, 16:36
Tak a jak jeszcze.raz.zobacze ze ktos obraza UT to ide do niego i mu robie megalovanie
Odpisz
12 lipca 2017, 16:51
@SansyBoy: Po tym komentarzu stwierdzam że jesteś underdzieckiem-fanatykiem nawet nie do końca pojmującym grę
Odpisz
12 lipca 2017, 18:31
@WebsTer230: zwykła gierka, parodia gier RPG z pikselową grafiką
Odpisz
12 lipca 2017, 18:32
o co Ci chodzi?
Odpisz
12 lipca 2017, 19:52
@creeper_girl: u mnie tak nie można
Odpisz
12 lipca 2017, 22:22
@Davido: przyznam się. jestem nolifem w undertale ale przynajmnie cokolwiek z tej gry pojmuje. pobrałem dodatkowo spolszczenie gdyż
a) o wiele lepiej poznam fabułę bo nie jestem perfekt w inglisz
b) będzie o wiele wygodniej
c) niektóre żarty słowne są dobrze przetłumaczone np.
orginał- i have a ton of work. a SKELEton
spolszczenie- mam dużo roboty. można powiedzieć że to duża wielKOŚĆ
szkoda tylko że imiona i hOi temiego są przetłumaczone. aron został tam przetłumaczony jako arek. AREK KU*WA
Odpisz
12 lipca 2017, 22:23
@CoolSceleton95: K.
Odpisz
Edytowano - 12 lipca 2017, 22:24
@Davido: jak chcesz mogę dać link
instalacja jest debilnie prosta
-pobierasz plik
-pakujesz go do foldera z plikami gry
-klikasz kopiuj i zamień
-cieszysz się Polskim undertale
Odpisz
12 lipca 2017, 22:26
@CoolSceleton95: Niemam ani ut, ani pc
Odpisz
12 lipca 2017, 22:42
@CoolSceleton95: Ej.. A przetłumaczyli Pyrope? Jeśli tak, to chyba zaiwanię autora za taką zniewagę.
Odpisz
12 lipca 2017, 23:25
@creeper_girl: miałem to spolszczenie... Ale pyrope zapomniałem
Odpisz
12 lipca 2017, 18:49
B
Odpisz
11 lipca 2017, 22:09
czemu ten pająk wygląda jak...
Odpisz
12 lipca 2017, 17:46
@benben7: Mogłeś poczekać na okazję... :/
Ale jest zajebiste xddd
Odpisz
12 lipca 2017, 17:45
B
Odpisz
12 lipca 2017, 17:35
B
Odpisz
12 lipca 2017, 17:15
C
Odpisz
12 lipca 2017, 15:44
Eee wybieram opcję C
Odpisz
12 lipca 2017, 16:21
@Hejter_: Mag ognia?
Odpisz
12 lipca 2017, 00:32
odwłoku na pewno by nie chciały zasłaniać.
przeznaczenie spodni to ocieplanie i nóg i zakrywanie krocza oraz pupki.
pająki nie potrzebują ocieplania bo mają te swoje piękne włoski nie bez powodu.
ej tak se myślę to człowiek właściwie ogarnął deewolucję z małpy tylko że mu się rozum rozwinął
Odpisz
Edytowano - 12 lipca 2017, 10:14
Nie, ponieważ ludzie są stworzeniami inteligentnymi, i potrafią wykorzystać różne narzędzia jak i ubiór. O wlosy trzeba dbac, a poza tym wyrośniecie ich kosztuje czlowieka duzo składników odżywczych przez to nie były ludzią potrzebne
Odpisz
12 lipca 2017, 15:55
Tu wyjaśnienie dla gamerów: Postać z gry o nazwie ludzkość zaczynała z siła 100 inteligencja 10. W grze wszechświat kiedy dodasz 1 do inteligencji odejmuje -1 do siły. Tak więc ludzkość ciągle pakowała w inteligencję. dzięki za uwagę.
Odpisz
12 lipca 2017, 15:35
Raczej nosiłby A, ale reszta nodnóż to byłyby ręce. Kto się ze mną zgadza to strzałeczka w górę!
Odpisz
12 lipca 2017, 15:36
@RedLipstickMonster15: Zgadzam się z tobą!
Odpisz
12 lipca 2017, 15:33
Gdyby pająk nosił spodnie to i tak by spłonął
Odpisz
12 lipca 2017, 15:30
niby lepiej wyglada A ale przeciez spodnie nosi sie na nogach (odnozach) wiec B
Odpisz
12 lipca 2017, 15:28
Tak.
Odpisz
12 lipca 2017, 15:25
A co jak bym niczego nie wybrała?
Odpisz