Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Odrzutowy567

4 maja 2019, 11:56

Ta po lewej to idealny cosplay patelni z sadzonymi... ;D

Avatar amazonka4321

20 czerwca 2018, 21:34

Nie

Avatar
Konto usunięte

17 marca 2013, 16:10

Najlepiej ubierać się tak, jak nam się podoba. :D

Avatar Rarytas

Edytowano - 17 marca 2013, 19:46

Czyli w ogóle się nie ubierać?

Avatar
Konto usunięte

17 marca 2013, 19:50

@Rarytas: A co, lubisz chodzić nago?

Avatar Rarytas

19 marca 2013, 15:52

Dlaczego pytasz..?

Avatar
Konto usunięte

19 marca 2013, 16:22

@Rarytas: Napisałam, że najlepiej chodzić ubranym tak, jak nam się podoba. A Ty odpowiedziałeś, że "w ogóle się nie ubierać". Więc najbardziej lubisz chadzać nago?

Avatar Grzechoooo

27 lutego 2018, 23:04

@Rarytas: tłumacz się.

Avatar mola11

29 marca 2014, 08:50

NIGDY nie będe modna: s

Avatar Dankin

27 marca 2013, 14:21

Lady Gaga :P

Avatar slimak980

19 marca 2013, 12:46

jak jakaś laska ma nie równo pod czaszką to napewno się tak ubierze !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Avatar nefo12

18 marca 2013, 18:03

w psychiatryku na pewno...

Avatar mikulek04

18 marca 2013, 00:12

Tak, hipsterka.

Avatar SidNorth

17 marca 2013, 17:47

Lady Gaga???

Avatar amekninja555

17 marca 2013, 15:44

Najpierw 2 przyjaciółki. Później inne dziewczyny będą gadały: "Widzisz? Te sukienki były na pokazie mody. Musimy je kupić by być COOL.", a później wiadomo co się stanie... SIŁĄ TŁUMU JEST ZŁA!!!

Avatar jacek1s

17 marca 2013, 14:57

nosił bym :D

Avatar rakso132

17 marca 2013, 15:09

@jacek1s: ...pisze się razem

Avatar karola123

17 marca 2013, 14:55

nigdy (o.0)

Avatar Pattiii401

17 marca 2013, 14:49

Nieeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Avatar Gabisianr1

Edytowano - 17 marca 2013, 14:45

nigdy. Te ubrania to istny koszmar O_o!

Avatar
Konto usunięte

17 marca 2013, 14:20

zależy ile kosztuje

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Nie idź!

Cóż za brak szacunku

A jednak zrobili to w ten sposób

Przerwa na herbatkę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka