Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Były nóżki, nie ma nóżek
Pozdrawiam świetliki
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Płać pan
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 marca 2021, 10:51
Odpisz
11 lipca 2019, 10:18
Powietrze
Odpisz
1 kwietnia 2019, 22:56
Głównie komputer
Odpisz
15 lipca 2017, 12:32
czyli on bierze chęć do życia z nikąd, on ma ją tak po prostu?
Odpisz
14 lipca 2017, 14:10
? :)
Odpisz
14 lipca 2017, 14:04
Odpisz
14 lipca 2017, 12:11
jeja
Odpisz
Edytowano - 14 lipca 2017, 12:14
@ALKATRAZ: dokładnie, co chwile depresja zero chęci do życia XD. To się żenujące robi
Odpisz
14 lipca 2017, 12:16
@arceus1: zgadzam się młody użytkowniku
Odpisz
14 lipca 2017, 12:17
@ALKATRAZ: Akurat nie taki młody :P miałem dużo kont o wiele wcześniej
Odpisz
14 lipca 2017, 12:25
@ALKATRAZ: Zawitasz do poczekalni?
Odpisz
14 lipca 2017, 12:33
@ALKATRAZ: ALKATRAZ ODPISAL
Odpisz
14 lipca 2017, 12:41
@PimpekLord: szybki jesteś.. on już od dawna odpisuje, przyznał się że fajnie tak było przez 3 lata nie odpisywać ale jakiś gościu znalazł dowód że kiedyś odpisał
Odpisz
14 lipca 2017, 12:50
@arceus1: to było smutne, ale dzięki, że wyjaśniłeś
Odpisz
14 lipca 2017, 12:53
@ALKATRAZ: ja to w sumie wiedziałem ale nie chciałem niczego ujawniać
Odpisz
12 lipca 2017, 12:14
To tak miało być
Odpisz
12 lipca 2017, 12:15
????
Odpisz
12 lipca 2017, 12:16
Chodzi o białe pole na którym nic nie ma
Odpisz
12 lipca 2017, 12:16
a, dobra, myślałem, że chodzi o jeja
Odpisz
12 lipca 2017, 12:17
Ogólnie to wykorzystałam błąd generatora do kreatuwnego obrazka
Odpisz
12 lipca 2017, 12:17
szanuje za kreatywn myślenie
Odpisz
12 lipca 2017, 12:18
Jak admin poprawi to usuwam konto
Odpisz
12 lipca 2017, 12:19
nie usuwaj konta
Odpisz
12 lipca 2017, 12:22
Czemu
Odpisz
Edytowano - 12 lipca 2017, 12:22
nwm smutno bedzie
Odpisz
12 lipca 2017, 12:23
Trudno i tak wiele ludzi mnie nie lubi
Odpisz
12 lipca 2017, 12:23
ouch
Odpisz
12 lipca 2017, 12:24
Zarówno popularniejszych jak i małych gówniaków
Odpisz
12 lipca 2017, 12:30
sadfroggo
Odpisz
12 lipca 2017, 12:35
Cóż, nie dziwię się
Odpisz
12 lipca 2017, 13:35
ja cię lubię
Odpisz
12 lipca 2017, 13:45
usun
Odpisz
12 lipca 2017, 13:51
Nie znam cię
Odpisz
12 lipca 2017, 14:40
i ch*j
Odpisz
14 lipca 2017, 10:40
no i zmienił
Odpisz
14 lipca 2017, 12:48
@JTKX2: Ja jestem gowniakiem i cie lubie ;>
Odpisz
14 lipca 2017, 12:34
Czemu jest logo po lewej?
Odpisz
12 lipca 2017, 13:14
dziewczyny xd
Odpisz
12 lipca 2017, 12:25
*zdj spongeboba ktory otwiera futerał z napisem w środku: memes*
Odpisz