Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
Mało znany szczegół
Nigdy na to nie wpadną
To by wystarczyło
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 maja 2020, 20:18
Odpisz
18 listopada 2018, 21:58
na wykopie i tak najlepsza jest twinkle :D
Odpisz
12 lipca 2017, 20:59
Co to za strona z której jest ten zrzut ekranu ?
Odpisz
13 lipca 2017, 01:57
@Dyrektorx: Chyba Wykop
Odpisz
14 lipca 2017, 23:12
@Fina258: Zdecydowanie wykop.
Odpisz
14 lipca 2017, 17:02
ja zawsze mówię, że idę urodzić murzyna
Odpisz
14 lipca 2017, 17:12
@ALKATRAZ: Ty ksenofobie
Odpisz
14 lipca 2017, 17:16
@ALKATRAZ: Dzownie na policję rasisto
Odpisz
14 lipca 2017, 18:20
@ALKATRAZ: witam, będziesz się teraz tłumaczył na policji. Miłego dnia życzę i pozdrawiam, Zbigniew Stonoga.
Odpisz
12 lipca 2017, 17:20
Idzie ktoś ze mną poleżeć na kocyku, posłuchać muzyki i popatrzeć w gwiazdy?
Odpisz
12 lipca 2017, 20:45
@affa7371: a nie chce ci się przypadkiem srać?
Odpisz
12 lipca 2017, 20:47
@AurelionSol: ale przecież dziewczyny nie srają...
Odpisz
12 lipca 2017, 21:49
@affa7371: no tak...
Odpisz
12 lipca 2017, 23:00
@AurelionSol: Dziewczyny tylko delikatnie pozostawiają na świecie małe jednorożce, które rodzą się w akompaniamencie anielskiej muzyki i zapachu najpiękniejszych kwiatów :v
Odpisz
14 lipca 2017, 16:04
co
Odpisz
14 lipca 2017, 16:24
co
Odpisz
14 lipca 2017, 16:55
@affa7371: ja
Odpisz
14 lipca 2017, 16:38
głębokie
Odpisz
12 lipca 2017, 15:29
-Pustaki, które omijam szerokim łukiem
-Fajne dziewczyny, które mnie na 100% zfriendzonują.
Czyli u mnie wygląda tak: I tak źle i tak niedobrze.
Odpisz
12 lipca 2017, 15:31
@jakub17: Mam dokładnie tak samo
Odpisz
12 lipca 2017, 15:33
Łączmy się bracie w ultra przegrywa.
Odpisz
Edytowano - 12 lipca 2017, 15:34
@jakub17: Sam w sobie jestem już taką spie**oliną życiową, ale razem podbijemy śwoat
Odpisz
12 lipca 2017, 15:35
@jakub17: dołączam
Odpisz
12 lipca 2017, 15:36
@jakub17: przyłączam się do was
Odpisz
12 lipca 2017, 15:37
@jakub17: Przyłączam się
Odpisz
12 lipca 2017, 15:37
ale są jeszcze chłopcy
Odpisz
12 lipca 2017, 15:38
@reptilian: właśnie sie zastanawiam, czy sie nie przerzucić na chłopcow
Odpisz
12 lipca 2017, 15:39
ale znając moje spie**olone życie, nawet tam będę friendzonowany
Odpisz
12 lipca 2017, 15:48
niestety jest na to duża szansa
Odpisz
12 lipca 2017, 15:49
@reptilian: tbh sam bym ze sobą nie chodził i to legitnie
Odpisz
12 lipca 2017, 20:58
@jakub17: to i ja dołącze
Odpisz
12 lipca 2017, 22:31
@Dyrektorx: i ja
Odpisz
12 lipca 2017, 15:36
było w gorących ;_;
Odpisz