Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Lekko nie będzie
Można, tylko trzeba wstawać rano
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Angielskie śmieszki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 lipca 2017, 15:26
Ej, zwariowałem?
Odpisz
12 lipca 2017, 15:26
no
Odpisz
12 lipca 2017, 15:27
@reformed: no
Odpisz
12 lipca 2017, 15:27
no
Odpisz
12 lipca 2017, 15:28
no
Odpisz
12 lipca 2017, 15:49
Nie.
Odpisz
12 lipca 2017, 15:52
Nie
Odpisz
12 lipca 2017, 16:07
hyba tak ale nie wiem
Odpisz
12 lipca 2017, 16:08
hyba tak ale nie wiem
Odpisz
12 lipca 2017, 16:29
tak
Odpisz
12 lipca 2017, 16:30
tak
Odpisz
12 lipca 2017, 18:10
@yodowymiszcz: Tak
Odpisz
12 lipca 2017, 18:10
@JanuszWaleczny: Tak
Odpisz
12 lipca 2017, 20:13
nwm
Odpisz
12 lipca 2017, 20:14
nwm
Odpisz
13 lipca 2017, 16:45
sprawdz
Odpisz
13 lipca 2017, 16:46
sprawdz
Odpisz
13 lipca 2017, 16:46
ej, ale jak te strzałki ogarnęliście :d
Odpisz
Edytowano - 13 lipca 2017, 16:53
ej, ale jak te strzałki ogarnęliście :d
Odpisz
13 lipca 2017, 17:06
@TimekPL123: Poprawiam strzałki
Odpisz
13 lipca 2017, 17:07
@TimekPL123: Poprawiam strzałki
Odpisz
13 lipca 2017, 17:12
Ja też.
Odpisz
13 lipca 2017, 17:22
@TimekPL123: Ja też.
Odpisz
13 lipca 2017, 17:40
@JanuszWaleczny: I ja
Odpisz
13 lipca 2017, 17:41
@legend77: I ja
Odpisz
13 lipca 2017, 17:42
Ja też
Odpisz
13 lipca 2017, 17:43
@legend77: i ja
Odpisz
13 lipca 2017, 17:48
@legend77: Zje**łeś.
Odpisz
13 lipca 2017, 17:49
@JanuszWaleczny: Zje**łeś.
Odpisz
13 lipca 2017, 17:51
@JanuszWaleczny: no chyba nie
Odpisz
13 lipca 2017, 17:51
@JanuszWaleczny: no chyba nie
Odpisz
13 lipca 2017, 18:09
@Wojgalazka: no chyba tak.
Odpisz
13 lipca 2017, 18:10
@PanZiemniak03: no chyba tak.
Odpisz
13 lipca 2017, 18:26
@PanZiemniak03: Pewnie.
Odpisz
13 lipca 2017, 18:27
@PanZiemniak03: Pewnie.
Odpisz
13 lipca 2017, 18:56
no
Odpisz
13 lipca 2017, 19:10
@Brzozowski: no
Odpisz
13 lipca 2017, 19:40
ojojoj
Odpisz
13 lipca 2017, 19:40
ojojoj
Odpisz
13 lipca 2017, 19:57
ale kłótnia
Odpisz
13 lipca 2017, 19:57
@Gigi322: ale kłótnia
Odpisz
13 lipca 2017, 20:59
@Gigi322: no
Odpisz
13 lipca 2017, 21:00
@Gigi322: no
Odpisz
13 lipca 2017, 21:32
@LazyBone: srac mi sie chce
Odpisz
13 lipca 2017, 21:33
srac mi sie chce
Odpisz
13 lipca 2017, 21:52
A mi nie.
Odpisz
13 lipca 2017, 21:53
A mi nie.
Odpisz
14 lipca 2017, 01:14
@legend77: godzina coś psuje efekt
Odpisz
14 lipca 2017, 01:14
@legend77: godzina coś psuje efekt
Odpisz
14 lipca 2017, 05:35
@seba745: Co zrobisz ? Nic nie zrobisz.
Odpisz
14 lipca 2017, 05:36
@legend77: Co zrobisz ? Nic nie zrobisz.
Odpisz
14 lipca 2017, 05:42
@legend77: Ja was proszę, przestańcie.
Odpisz
14 lipca 2017, 05:43
@coolskeleton95: Ja was proszę, przestańcie.
Odpisz
14 lipca 2017, 18:42
@coolskeleton95: Nah, przestawianie jest dla słabych nawet hitler nie chciał przestać.
Odpisz
14 lipca 2017, 18:43
@coolskeleton95: Nah, przestawianie jest dla słabych nawet hitler nie chciał przestać.
Odpisz
12 lutego 2021, 07:13
*umiera*
Odpisz
12 lutego 2021, 07:14
*umiera*
Odpisz
14 lipca 2017, 09:51
Przecież to nieprawda.
Odpisz
23 lipca 2017, 15:40
@Descartes: a wlasnie ze prawda
Odpisz
14 lipca 2017, 09:51
Przecież to nieprawda.
Odpisz
12 lipca 2017, 22:58
co ja mam powiedzieć? -,-
Odpisz
14 lipca 2017, 01:12
spoko ja mam tak tylki że seriami po 5 obrazków
Odpisz
14 lipca 2017, 09:12
@seba745: Ja też zazwyczaj właśnie
Odpisz
13 lipca 2017, 16:59
A ja?
Odpisz
13 lipca 2017, 16:58
A ja?
Odpisz
13 lipca 2017, 16:11
I od razu wbił 2x tyle poparć/plusów
Odpisz
13 lipca 2017, 16:10
Nie jestem pewien, ale obczaj obrazek wyżej ;P
Odpisz
12 lipca 2017, 15:52
A zalicza się to do tych co wstawiają podwójnie obrazki?
Odpisz
12 lipca 2017, 15:33
racja
Odpisz
12 lipca 2017, 15:36
@benben7: słabo, na jeja widać godzine
Odpisz
12 lipca 2017, 15:37
@Edward713: co widać?
co widać?
Odpisz
12 lipca 2017, 15:32
racja
Odpisz