Ciekawe, czy tak jest cool
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Dobrze czasem się oderwać
Można, tylko trzeba wstawać rano
Szybki jak błyskawica
Płać pan
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 lipca 2017, 20:11
Nikt tak nie robi
Odpisz
Edytowano - 15 lipca 2017, 08:00
To mało ludzi znasz. Ja np zawsze jak ktoś robi mi zdjęcie to ustawiam mój najlepszy profil żeby zdjęcie było udane
Odpisz
15 lipca 2017, 08:49
@heraklio2: Uwierz mi, znam sporo i nikt nie jest na tyle upośledzony w dodatku szczerze mówiąc ch*j mnie obchodzi jak ty się ustawiasz do zdjęcia. Jak już robię komuś zdjęcie to też ustawia się "jak najlepiej" bo to normalne ja też tak robię ale no ku*wa :v
Odpisz
15 lipca 2017, 15:31
Chryste panie
Odpisz
15 lipca 2017, 15:33
@BabkaZmarihuano: ?
Odpisz
15 lipca 2017, 15:44
No jak ty go opiedroliles za to ze powiedział ci jak się ustawia do zdjęcia. Jestes nieszczęśliwy? Potrzebujesz marihuany????
Odpisz
15 lipca 2017, 22:21
@BabkaZmarihuano: Możesz dać :v
Odpisz
15 lipca 2017, 23:03
łap cały worek
Odpisz
16 lipca 2017, 03:23
Wgl to śmieszne że znasz wielu ludzi będąc w gimbusem. Ja np znam osobiście ludzi nie tylko z Polski ale z całego świata i znam też nie jednego fotografa także chłopczyku stfu
Odpisz
18 lipca 2017, 17:08
@heraklio2: Ja Cię nie obrażam ''chłopczyku'' po prostu powiedziałem że ch*j mnie interesuje jak się ustawiasz do zdjęcia tak samo ch*j mnie interesuje że znasz ludzi z całego świata, a takie komentarza to pisz sobie na rakbooku bo tutaj co najwyżej możesz dostać bana
Odpisz
18 lipca 2017, 17:09
@heraklio2: I co Cię śmieszy w tym że znam wielu ludzi będąc w gimnazjum?
Odpisz
15 lipca 2017, 11:18
ja zawsze robie wtedy głupią mine
Odpisz
12 lipca 2017, 19:41
kiedy ludzie dodają obrazki z psami i czekają na komentarz jakiegoś pieseua
Odpisz
12 lipca 2017, 20:12
@benben7: Doczekał się :v
Odpisz
12 lipca 2017, 20:22
niby ryba a jednak pieseu
Odpisz
12 lipca 2017, 20:23
@benben7: 2 w 1
Odpisz
12 lipca 2017, 20:24
psioryba
Odpisz
15 lipca 2017, 09:54
@benben7: i gopnik do tego
Odpisz
12 lipca 2017, 19:38
Ten moment kiedy byle pies ma lepszą stylówę ode mnie.
Odpisz