Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

12 lipca 2017, 20:11

Nikt tak nie robi

Avatar heraklio2

Edytowano - 15 lipca 2017, 08:00

To mało ludzi znasz. Ja np zawsze jak ktoś robi mi zdjęcie to ustawiam mój najlepszy profil żeby zdjęcie było udane

Avatar
Konto usunięte

15 lipca 2017, 08:49

@heraklio2: Uwierz mi, znam sporo i nikt nie jest na tyle upośledzony w dodatku szczerze mówiąc ch*j mnie obchodzi jak ty się ustawiasz do zdjęcia. Jak już robię komuś zdjęcie to też ustawia się "jak najlepiej" bo to normalne ja też tak robię ale no ku*wa :v

Avatar BabkaZmarihuano

15 lipca 2017, 15:31

Chryste panie

Avatar
Konto usunięte

15 lipca 2017, 15:33

Avatar BabkaZmarihuano

15 lipca 2017, 15:44

No jak ty go opiedroliles za to ze powiedział ci jak się ustawia do zdjęcia. Jestes nieszczęśliwy? Potrzebujesz marihuany????

Avatar
Konto usunięte

15 lipca 2017, 22:21

@BabkaZmarihuano: Możesz dać :v

Avatar BabkaZmarihuano

15 lipca 2017, 23:03

łap cały worek

Avatar heraklio2

16 lipca 2017, 03:23

Wgl to śmieszne że znasz wielu ludzi będąc w gimbusem. Ja np znam osobiście ludzi nie tylko z Polski ale z całego świata i znam też nie jednego fotografa także chłopczyku stfu

Avatar
Konto usunięte

18 lipca 2017, 17:08

@heraklio2: Ja Cię nie obrażam ''chłopczyku'' po prostu powiedziałem że ch*j mnie interesuje jak się ustawiasz do zdjęcia tak samo ch*j mnie interesuje że znasz ludzi z całego świata, a takie komentarza to pisz sobie na rakbooku bo tutaj co najwyżej możesz dostać bana

Avatar
Konto usunięte

18 lipca 2017, 17:09

@heraklio2: I co Cię śmieszy w tym że znam wielu ludzi będąc w gimnazjum?

Avatar kokosek112

15 lipca 2017, 11:18

ja zawsze robie wtedy głupią mine

Avatar benben7

12 lipca 2017, 19:41

kiedy ludzie dodają obrazki z psami i czekają na komentarz jakiegoś pieseua

Avatar
Konto usunięte

12 lipca 2017, 20:12

@benben7: Doczekał się :v

Avatar benben7

12 lipca 2017, 20:22

niby ryba a jednak pieseu

Avatar
Konto usunięte

12 lipca 2017, 20:23

@benben7: 2 w 1

Avatar benben7

12 lipca 2017, 20:24

psioryba

Avatar
Konto usunięte

15 lipca 2017, 09:54

@benben7: i gopnik do tego

Avatar
Konto usunięte

12 lipca 2017, 19:38

Ten moment kiedy byle pies ma lepszą stylówę ode mnie.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Zdeklasowani znowu

Dobrze czasem się oderwać

Można, tylko trzeba wstawać rano

Szybki jak błyskawica

Płać pan

Nie są aż takie pyszne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka