Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Północne Węgry
Nigdy na to nie wpadną
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
No to posłuchane
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 maja 2019, 22:34
Memy
Odpisz
Edytowano - 8 lutego 2019, 15:30
☭
Edit lub MeMeSzKi MeMiCzNa IdEoLoGiA
Odpisz
2 września 2018, 10:43
☭
Odpisz
2 października 2017, 00:39
szczerze?
☭
Odpisz
16 lipca 2017, 00:30
Chandler Bing! Czy tylko ja go widzę?
Odpisz
15 lipca 2017, 23:12
kocham te krzywe ~ autokorekta
Odpisz
15 lipca 2017, 23:06
No nie mam tej emotki,no ch*j,druga jaką bym lubił i używał w ogóle ;-;
Odpisz
16 lipca 2017, 08:02
co to za ryj tam po prawej
Odpisz
16 lipca 2017, 15:55
@Iphonix: Mój kolega nie zmienia Avatara od 2 klasy dla śmiechu
Odpisz
16 lipca 2017, 18:58
ok
Odpisz
19 lipca 2017, 15:25
Masz: ☭
Odpisz
15 lipca 2017, 23:04
Kocham JEJA
Odpisz
15 lipca 2017, 22:42
napisz "Kocham Cię" i w końcu zar*chaj i nie płacz, że jesteś przegrywem
Odpisz
13 lipca 2017, 08:50
ZSRR
Odpisz
13 lipca 2017, 10:00
@painrix: <3
Odpisz
13 lipca 2017, 10:01
@ZSRRBall: <3 Lenin <3
Odpisz
13 lipca 2017, 10:04
@painrix: <3 Lenin forever <3
Odpisz
13 lipca 2017, 10:05
@ZSRRBall: lenin jedyny słuszny władca
Odpisz
Edytowano - 13 lipca 2017, 10:06
@painrix: Lenin master race
Odpisz
13 lipca 2017, 10:38
@ZSRRBall: Bić Bolszewika
Odpisz
13 lipca 2017, 10:39
@ReptilianJan: atakować rasistę
Odpisz
Edytowano - 13 lipca 2017, 10:41
@painrix: Cud nad Wisłą v2 chcesz?
Odpisz
13 lipca 2017, 10:42
@ReptilianJan: a ty chcesz 4 rozbiór?
Odpisz
13 lipca 2017, 10:44
@painrix: a ty chcesz podbicie Kremla?
Odpisz
13 lipca 2017, 10:45
@painrix: rozbiory były wcześniej (nawet przed sformowaniem ZSRR) a nad Wisłą to Lenin dostał po tyłku :v
Odpisz
13 lipca 2017, 10:45
@ReptilianJan: szczelać do patrioty *szczela*
Odpisz
13 lipca 2017, 10:48
@HOUSTON: a oni gadali o Leninie? Chyba tak
Odpisz
13 lipca 2017, 13:31
@painrix: Ch** ku*wa Hail Hitla
Odpisz
13 lipca 2017, 13:37
@Davido: masuj dzika nazisto
Odpisz
13 lipca 2017, 13:41
@ZSRRBall: Ch** ku*wa Hail Ziemniak
Odpisz
13 lipca 2017, 13:42
@Davido: masuj dzika
Odpisz
13 lipca 2017, 13:43
@ZSRRBall: rzeco
Odpisz
13 lipca 2017, 13:45
@Davido: znajdz dzika i go masuj
Odpisz
13 lipca 2017, 13:46
@ZSRRBall: Ńe.
Odpisz
13 lipca 2017, 13:53
@Davido: tak
Odpisz
13 lipca 2017, 13:56
@ZSRRBall: Ńe.
Odpisz
13 lipca 2017, 17:47
@Davido: Da
Odpisz
13 lipca 2017, 17:53
@ZSRRBall: нет.
Odpisz
13 lipca 2017, 17:55
@Davido: Da
Odpisz
13 lipca 2017, 18:10
@ZSRRBall: NEIN!
Odpisz
13 lipca 2017, 21:10
@Davido: Da
Odpisz
13 lipca 2017, 22:21
@ZSRRBall: Nope.
Odpisz
14 lipca 2017, 08:55
@Davido: Da
Odpisz
14 lipca 2017, 09:32
@ZSRRBall: .eiN
Odpisz
14 lipca 2017, 09:40
@Davido: aD
Odpisz
14 lipca 2017, 09:48
@ZSRRBall: U wann to serve me an ad!? I have an adblock!
Odpisz
14 lipca 2017, 10:49
@Davido: masuj dzika plis
Odpisz
14 lipca 2017, 10:56
@ZSRRBall: Pohui.
Odpisz
14 lipca 2017, 19:30
@Davido: bo on to Lubie
Odpisz
14 lipca 2017, 19:32
@ZSRRBall: Noihui.
Odpisz
14 lipca 2017, 19:43
@Davido: ta rozmowa jest za długa
Odpisz
14 lipca 2017, 19:45
@ReptilianJan:
Odpisz
14 lipca 2017, 20:52
@Davido: niet
Odpisz
15 lipca 2017, 16:29
@painrix: pójdzcie to gułagu to potem zobaczymy czy nadal lubicie zssr
Odpisz
15 lipca 2017, 16:37
@ZSRRBall: MARX CH*JCE
Odpisz
15 lipca 2017, 17:16
@painrix:
Odpisz
15 lipca 2017, 22:08
o ty kutafiksie
Odpisz
15 lipca 2017, 22:26
@painrix: СССР <3
Odpisz
15 lipca 2017, 22:28
@Ravennicht: Cep Cepa Cepem Poganiał
Odpisz
15 lipca 2017, 22:34
@Davido: KUTAFIKSIE
Odpisz
13 lipca 2017, 10:29
i love
Odpisz
13 lipca 2017, 10:29
@Kropla_Bez_Kitu:
Odpisz
15 lipca 2017, 19:19
@Kropla_Bez_Kitu: i love spanish inqusition :p
Odpisz
15 lipca 2017, 20:01
@kokosek112: yes
Odpisz
15 lipca 2017, 19:51
#nie_dorysowane 😂😂
Odpisz
15 lipca 2017, 19:52
@nutella_forever: kiedy sama poprawiasz swoje orto #niedorysowane 😂😂😂
Odpisz
15 lipca 2017, 21:50
@nutella_forever: co
Odpisz
16 lipca 2017, 00:15
@nutella_forever: nie wiem czy wiesz ale można edytować swoje komentarze jeśli jeszcze nikt nie odpowiedział.
Odpisz
15 lipca 2017, 17:17
>cię
>memy
>(swastyka)
Odpisz
15 lipca 2017, 17:37
@MineDan: Jaka swastyka?
Odpisz
15 lipca 2017, 17:38
@xAzumiKx: wiem że tam jest ZSRR'owy sierp z młotem, ale preferuję nazizm.
Odpisz
Edytowano - 15 lipca 2017, 17:39
@MineDan: 卐 to jest swastyka (Nie nazistowska)
Odpisz
15 lipca 2017, 17:41
@xAzumiKx: Dobra, ale z kontekstu chyba dało się zrozumieć że chodzi mi o nazistowską? Jak nie to sorki memorki
Odpisz
15 lipca 2017, 18:38
@xAzumiKx: jak ją zrobiłeś??
Odpisz
15 lipca 2017, 18:59
@Ignacy12345: Znalazłem na Internecie 卐.
Odpisz
15 lipca 2017, 17:06
i love dawanie nazistom wpie**ol
Odpisz
15 lipca 2017, 16:47
(ノ^_^)ノ
Odpisz