Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kuczyk08

14 maja 2011, 09:16

@Reviata: nie obrazaj innych bo ci nie pasuja ich opinie ja mam powud i dlatego:down, debil ,dziecko neo, pokemon,głupek,frajer,ic sie lecz,twoja stara jest tak stara ze wisi mojzeszowi 5 zeta;to było za wszystkicha co do obrazka to 5/5

Avatar SharpNeedle

7 lipca 2015, 19:57

@kuczyk08: ORTOGRAFIA!!!!!

Avatar Reviata

8 sierpnia 2011, 17:42

"@Reviata: nie obrazaj innych bo ci nie pasuja ich opinie ja mam powud i dlatego:down, debil ,dziecko neo, pokemon,głupek,frajer,ic sie lecz,twoja stara jest tak stara ze wisi mojzeszowi 5 zeta;to było za wszystkicha co do obrazka to 5/5"
kuczyk08, ty masz "powud" taki, że mi się rzygać chce.

Avatar macemace

10 maja 2010, 21:17

taaaaaaaaaaaki rak!!!

Avatar Reviata

14 kwietnia 2010, 15:56

Wszyscy mnie nienawidzą...Jak ja lubię na to patrzeć!

Avatar Orokana

13 kwietnia 2010, 18:14

Mój pierwszy komentarz:
patrz: komentarz DeaDe

Mój drugi komentarz:
patrz: komentarz chupacabra001

Avatar xAndrzejx

13 kwietnia 2010, 13:17

Marne 2/5

Avatar mati55255

12 kwietnia 2010, 21:16

tylko jedno można powiedzieć xD

Avatar paola114

12 kwietnia 2010, 19:50

ta gitesss 4/5

Avatar chupacabra001

12 kwietnia 2010, 17:06

Reviata, dziecko, opanuj się! 3

Avatar Reviata

12 kwietnia 2010, 16:09

OJEJUUUUUUUUUUUUUUU!!!!!!JAKI SŁODKI KOTUSIEK!!!!!!!555555555555555555/5 ZA KOTKA, A ZA TO OBRZYDLIWE COŚ 000000000/5!XDDDDDDDDDDDDDDD

Przykład komentarza pokemona albo dziecka ne0.Np.DeaDe, szymenxd...

Avatar MutantGM

12 kwietnia 2010, 15:50

ef? czemu tu jest srednia 4,8 ani to smieszne ani to slodkie to jest obrzydliwe 1/5

Avatar Sauron

12 kwietnia 2010, 15:21

od razu widać jak sie n00by mnożą kiedy Mnicha1,Zangetsu itd. nie ma.

Avatar DeaDe

12 kwietnia 2010, 13:00

jak homar chce zjeść kota to 1/5 a jeśli kot chce go zjeść to 5/5

Avatar Meteora

12 kwietnia 2010, 10:27

A no tak 5/5 i do ulubionych bo zwierzątka fajne :D.

Avatar Meteora

12 kwietnia 2010, 10:27

To chyba rak jak mniemam albo homar :P.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pozdrawiam świetliki

Zaufaj mi, nie znam się na tym

Nieuczciwa ocena

Fergus

Szybki jak błyskawica

Nie są aż takie pyszne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka