Zgubiłem telefon i napisałem do znajomych smsa...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
Tymi się chodzi
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Otaczają mnie kłamcy
A, okej
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 kwietnia 2023, 11:20
Znajomi?
Odpisz
6 lipca 2017, 17:15
A gdy wam powiem, że można wysłać sms z komputera?
Odpisz
14 marca 2013, 17:36
niektóży mają dwa telefony
Odpisz
23 sierpnia 2014, 09:58
@madzia3333: niektórzy też 3
Odpisz
14 marca 2013, 17:58
nie rozumiem..
Odpisz
14 marca 2013, 19:58
@druid6: jeśli zgubił telefon, to jak do nich powysyłał SMSa?
Odpisz
14 marca 2013, 21:34
@druid6: *mega facepalm*
Odpisz
15 marca 2013, 14:13
@druid6: on i tak go ma i udaję, że nie ma by sprawdzić czy jego kumple są mądrzy... jak ja XD
Odpisz
2 maja 2015, 18:45
@Baca_online: Bramka sms?
Odpisz
3 maja 2015, 18:26
@Tomasz95: jak wysyłasz z bramki to jest inny numer
Odpisz
14 marca 2013, 17:07
A co pomyślały o tobie osoby które nie zadzwoniły.
Odpisz
14 marca 2013, 17:18
@kuba1996: Po udanym teście byś napisał ,że to był kawał czy coś :) ale pomysł niezły.
Odpisz
14 marca 2013, 17:04
Ja dostałem wczoraj SMSA "hej, zgubiłem swój telefon. Możesz na niego zadzwonić?". A teraz pomyśl, co pomyślały o tobie osoby które nie zadzwoniły.
Odpisz
14 marca 2013, 16:48
A może chciało powiedzieć: "To jakim cudem napisałeś SMS'a"?
Odpisz
14 marca 2013, 14:22
Tez tak zrobiłem, i też idiota zadzwonił...
Odpisz