Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Nie znoszę kleszczy
Lekko nie będzie
To się nie może nie udać
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 lipca 2017, 07:05
Dokładnie tą technikę dziś wykorzystałem.
Dziękuje Ci randomowy obrazku z internetu. :^)
Odpisz
17 lipca 2017, 13:48
No hay problema, yo recomendaría para el futuro. Me gusta resolver los problemas de otras personas.
Odpisz
17 lipca 2017, 09:34
Zbuduj wehikuł czasu i przenies sie w przyszłość gdzie przyszli ludzie nauczą cię super mocy i wrócisz do swoich czasów i zaczniesz ich używać w zły sposób i ci z przyszłości sie wkurzą i zatrzymają ziemie w taki sposób, ze na twojej półkuli zawsze bedzie dzień i nie będziesz mógł spać i nie będziesz mógł zaspać
Odpisz
17 lipca 2017, 09:37
Ale wiesz, że pora dnia nir ma ze spaniem bic wspólnego?
Ludzie wybrali noc, bo jest ciemniej i ciężej się wykonuje prace bez światła.
Równie dobrze mógł być wybrany dzień jako pora spania, bo słońce świeci...
Odpisz
17 lipca 2017, 09:49
@LUCARI0: Nie kojarzysz mema
Odpisz
17 lipca 2017, 09:53
nie
Odpisz
17 lipca 2017, 13:32
@LUCARI0: W nocy się lepiej zasypia
Odpisz
15 lipca 2017, 07:26
Ale jeśli nie będziesz spał, to nie będziesz miał energi aby zasnąć następnego dnia
Odpisz
17 lipca 2017, 09:35
@painrix: co ku*wa?
Odpisz
17 lipca 2017, 13:31
@LUCARI0: ja tak miałem lol
Odpisz
15 lipca 2017, 02:49
To nie takie głupie...
Odpisz
15 lipca 2017, 06:34
Ale potem cały dzień jesteś zmęczona tym życiem okrutnym :T
Odpisz
15 lipca 2017, 11:50
@kamykPL: W takim razie 4h przed godzinąo której normalnie wstajesz parzysz sobie czarną herbatś i za te 4h wyjmujesz. Polecam :v
Odpisz
17 lipca 2017, 10:50
Czarna jest niezdrowa :v
Odpisz
17 lipca 2017, 11:55
@kamykPL: Pieprzyć to, jest smaczna :v
Odpisz
17 lipca 2017, 08:49
jak się jest chorym to lepiej nie przesypiac nocy. Serio
Odpisz
17 lipca 2017, 08:43
Też nie przespałem nocy ... a potem przez dzień umierasz
Odpisz
15 lipca 2017, 18:02
Był problem?Niema problemu.
Proste?Proste.
Hotel.TriVaGo
Odpisz
15 lipca 2017, 04:08
Robię tak bardzo często, mam strasznie mocny (?) sen, więc przed jakimś ważniejszym dniem wolę nie spać, aby nie zaspać.
Odpisz
15 lipca 2017, 03:37
A myślisz że dlaczego teraz nie śpię? Wykminiłem to sobie już dawno!
Odpisz
15 lipca 2017, 02:49
Nawet szprytne
Odpisz