Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Północne Węgry
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zdeklasowani znowu
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 lipca 2017, 10:47
>Jesteś sobie taki szlachcic
>wykupujesz jakiś skrawek ziemi ze wsiom
>zdałoby się to jakoś nazwać
>Nazwy zazwyczaj od profesji wsi
>trzapojechać.exe
>ojapie**olejakahujnia.mp4
>ma być pasująca nazwa, jest pasująca nazwa
>ja stąd spi***alam i nie wracam, doniewidzenia
Odpisz
16 lipca 2017, 12:07
@Davido: #Sequel
>Zabłądziłeś
>Utknąłeś w jakimś je**nym gównie
>Przypomina ci się ta wieś
>Dostajesz drgawek na samo wspomnienie
>Widzisz jakiegoś ku*wiszona za krzakiem
>Okazuje się, że to el diablo
>Ma dla ciebie cyrograf
>"Znajdziesz się w miejscu jakim tylko chcesz, ale musisz oddać mi duszę"
>Kk.exe
>Nie masz duszy, ten debil nie wie, że sprzedałeś ją za bycie szlachcicem
>Będąc w gównie przez przypadek pomyślałeś o tej gówno wsi
>Teleportujesz sie tam
>Ku*wa tylko nje to
>We wsi jest twój pomnik
>Oni się do ciebie modlo
>Ciśniesz z nich beke, ale jeden cie przyłapuje
>Masz zajebiste życie, niczym Bóg, tylko śmierdzi
>Jednak wbija diaboł
>O ku*waaa
>Ale masz plan
>Mówisz mu, że oddasz mu duszę, jeśli posprząta ten pie**olnik
>Idiota posprzątał xD
>Uświadamiasz go, że nie masz duszy
>Wku*wił się jak ch*j bober
>Zaje**ł połowe wsi
>Jak śmiesz psie
>Je*iesz mu lute
KONIEC CZĘŚCI PIERWSZEJ
Odpisz
16 lipca 2017, 16:20
CZĘŚĆ DRUGA
>Diabeł pada
>Okazuje się, że to nie diaboł tylko czarodziej
>Każesz wieśniakom zamknąć go w lochu
>Lochu to największa loszka we wsi ma 5 metrów szerokości i 2 wysokości
>Wsadzają go jej w dupe
>Rozkazujesz podać jej mleko i ogórki kiszone
>Dostaje sraczki
>TO STĄD TU TYLE GÓWNA
>Ale czarodziej umarł przez uduszenie się gównem
>Tym razem zjawia się prawdziwy diaboł
>Przylazł po twoją duszę
>Jego też wsadzasz do lochu
>gg ez noobz
>W postprzątanej wsi jest lepiej
>Jednak nazwy nie można zmienić
>Je**ć
>Spotykasz kolejnego diaboła
>Wbił ci na zamek
>To ten pierwszy, co obiecałeś mu duszę za bycie szlachto
>Kłamczysz mu, że oddasz mu duszę, jeśli da ci nieśmiertelność
>Gdy spełnił twe życzenie wsadzasz go do lochu
>ROK 2K17
>Jakieś ch*jce robio na jeja obrazki o mojej nazwie wsi
>No on my watch
>Serio jakiś debil ukradł ci zegarek
>BUT
>Życzyłeś sobie też, żeby lochu była nieśmiertelna
>Wsadzasz autora do jej obsranego dupska
>Orientujesz się, że diaboł cie okłamał
>Umierasz, gdy siada na tobie lochu, bo pomyliła cię z autorem
>Wydzielasz kwas, więc ona też umiera
>Trafiasz do piekła
KONIEC CZĘŚCI DRUGIEJ
(Chcecie trzecią?)
Odpisz
16 lipca 2017, 19:37
kiedy ktoś mówi że nie ma dobrych sequeli
kontynuuj plox
Odpisz
16 lipca 2017, 19:44
@kasjan132pl: .
Odpisz
16 lipca 2017, 19:46
@seba745: .
Odpisz
16 lipca 2017, 20:19
@czarekdoge100: K,
CZĘŚĆ DRUGA
>Diabeł pada
>Okazuje się, że to czarownik przebrany za diaboła
>O ty wredna małpo
>Wsadzasz go do Lochu
>Lochu, to największa loszka we wsi
>Wbijasz łeb czarnoksiężnika w jej dupe
>Każesz ją nakarmić ogórkami i mlekiem
>Czarodziej umiera uduszony przez gówno
>To dlatego było tu tak brudno
>Po jakimś czasie przychodzi true el diabolo demono
>Przyszedł po mojo duszę
>Jego też kłamczysz
>Mówisz mu, żeby dał tobie i Lochu nieśmiertelność
>Idiota to zrobił xD
>Wsadzasz ch*ja do Lochu
>Gg ez win get rekt noobz
2k17
>Jakiś ch*jec robi o twojej wiosce memy
>Znajdujesz go każesz na nim usiąść Lochu
>ona się myli i siada na tobie
>Znasz jej suaby punkt, więc gryziesz jej wnętrze dupy
>Ona umiera, nie wypuszczając cie przez co ty też giniesz
>Trafiasz razem z nią do piekła
KONIEC CZĘŚCI DRUGIEJ
Robić czecio?
Odpisz
16 lipca 2017, 20:19
Byłoby już dawno, ale moderator musiał sprawdzić, itd...
Odpisz
16 lipca 2017, 20:20
Tak.
Odpisz
16 lipca 2017, 20:22
śmiechem
Odpisz
16 lipca 2017, 21:07
dawaj pana tadeusza XIII
Odpisz
16 lipca 2017, 21:14
@Davido: Robić nast. część, czy zacząć coś nowego?
Odpisz
16 lipca 2017, 21:19
Tak
Odpisz
16 lipca 2017, 21:23
@Davido: Ale kto
Odpisz
16 lipca 2017, 21:25
Tak.
Odpisz
16 lipca 2017, 21:26
.
Odpisz
16 lipca 2017, 21:26
@Davido: .
Odpisz
16 lipca 2017, 21:42
@czatcv_kk: .
Odpisz
16 lipca 2017, 21:48
@bezlada: rub czecią bo nie mogem wytżymać
Odpisz
16 lipca 2017, 21:49
@Davido: .
Odpisz
16 lipca 2017, 21:59
Odpisz
16 lipca 2017, 22:06
@Ruski_Pies: Ludzie, jutro o 9:00 macie gotową paste
Ide spać, branoc.
Odpisz
16 lipca 2017, 22:23
.
Odpisz
16 lipca 2017, 22:49
.
Odpisz
16 lipca 2017, 23:07
.
Odpisz
16 lipca 2017, 23:13
.
Odpisz
17 lipca 2017, 02:04
@LamorozecWafel14: Nieładnie tak kłamać :|
Odpisz
17 lipca 2017, 07:13
@Suchy_Tapczan: Nie kłamałem!
Odpisz
17 lipca 2017, 08:02
.
Odpisz
17 lipca 2017, 08:38
@Suchy_Tapczan: Co ty pie**olisz? Jeszcze nie ma 9.
Odpisz
25 lipca 2021, 05:58
@kamykPL: czekamy na resztę
Odpisz
28 marca 2019, 07:27
Jak nazywają się mieszkańcy tej miejscowości ?
Odpisz
2 maja 2019, 22:03
@KubiXator: chlewoobsraniogównemnianie a co?
Odpisz
8 maja 2021, 21:40
chleobsrogówniaki
Odpisz
27 kwietnia 2020, 09:09
Photoshop
Odpisz
16 lipca 2017, 23:57
ciekawe kto tam mieszka
Odpisz
17 lipca 2017, 01:35
ja
Odpisz
17 lipca 2017, 01:02
W Niemczech jak...
Odpisz
18 lipca 2017, 20:22
cywilizowanym kraju
Odpisz
19 lipca 2017, 18:27
@Liechtensteinball_: W CHLEWIE OBSRANYM GÓWNEM!
Odpisz
17 lipca 2017, 00:20
Powiedzenie "mieszkasz w chlewie" nabiera nowego znaczenia.
Odpisz
16 lipca 2017, 23:54
W Polsce jak w lesie,
NIE !
W Polsce jak w Chlewie obesranym gównem
wiadomo
Odpisz
16 lipca 2017, 22:41
Jak się mówi na mieszkańców?
Odpisz
Edytowano - 16 lipca 2017, 22:44
@COYAN: Osoby zamieszkujące COG.
Odpisz
16 lipca 2017, 22:45
@CuteKitty: ewentualnie CHOG.
Odpisz
16 lipca 2017, 09:06
Tak wołają na mój pokuj
Odpisz
16 lipca 2017, 09:07
xD
Odpisz
16 lipca 2017, 09:09
to i tak lepiej od mojego
Odpisz
16 lipca 2017, 19:34
*pokój
Odpisz
16 lipca 2017, 21:49
@TheHunterMikiPL: Wcale nie zauważyłem...
Odpisz
16 lipca 2017, 10:03
Obok Leszna jest miejscowość Nowy Świat. Więc jak się komuś nie podoba ten, to zapraszam.
Odpisz
16 lipca 2017, 11:51
@Znajomy22: Mieszkasz w Lesznie?
Odpisz
16 lipca 2017, 21:24
@Znajomy22: Jak mieszkasz w Lesznie to mieszkasz niedaleko mnie.
Odpisz
16 lipca 2017, 21:40
Leszno jednak trochę jest duże. Zależy czy mieszkasz w centrum czy np. w Zaborowie/Gronowie.
Odpisz
16 lipca 2017, 21:42
@Znajomy22: Nie,ja mieszkam dalej,tak z 50/60/70 km.
Odpisz
16 lipca 2017, 21:07
Można by to stawiać na słupkach granicznych z Niemcami XDDDD
Odpisz
16 lipca 2017, 20:58
prostacke ale śmieszne
Odpisz
16 lipca 2017, 19:27
kiedy pomyślisz że twoja miejscowość jest okropna pomyśl o tym :D
Odpisz
16 lipca 2017, 19:23
Moja miejscowość rusza do akcji <3
Odpisz
16 lipca 2017, 19:16
Odpisz