Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Davido

16 lipca 2017, 10:47

>Jesteś sobie taki szlachcic
>wykupujesz jakiś skrawek ziemi ze wsiom
>zdałoby się to jakoś nazwać
>Nazwy zazwyczaj od profesji wsi
>trzapojechać.exe
>ojapie**olejakahujnia.mp4
>ma być pasująca nazwa, jest pasująca nazwa
>ja stąd spi***alam i nie wracam, doniewidzenia

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (28)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (28)
Avatar
KwasAcetylosalicylowy

17 lipca 2017, 08:38

@Suchy_Tapczan: Co ty pie**olisz? Jeszcze nie ma 9.

Avatar DRAGON_POLSKA

25 lipca 2021, 05:58

@kamykPL: czekamy na resztę

Avatar KubiXator

28 marca 2019, 07:27

Jak nazywają się mieszkańcy tej miejscowości ?

Avatar
Konto usunięte

2 maja 2019, 22:03

@KubiXator: chlewoobsraniogównemnianie a co?

Avatar Jadeja

8 maja 2021, 21:40

chleobsrogówniaki

Avatar Loligin

27 kwietnia 2020, 09:09

Photoshop

Avatar
Konto usunięte

16 lipca 2017, 23:57

ciekawe kto tam mieszka

Avatar Crln_7

17 lipca 2017, 01:35

ja

Avatar
Konto usunięte

17 lipca 2017, 01:02

W Niemczech jak...

Avatar Liechtensteinball_

18 lipca 2017, 20:22

cywilizowanym kraju

Avatar
Konto usunięte

19 lipca 2017, 18:27

@Liechtensteinball_: W CHLEWIE OBSRANYM GÓWNEM!

Avatar Pikachu

17 lipca 2017, 00:20

Powiedzenie "mieszkasz w chlewie" nabiera nowego znaczenia.

Avatar Szybki111PL

16 lipca 2017, 23:54

W Polsce jak w lesie,
NIE !
W Polsce jak w Chlewie obesranym gównem

wiadomo

Avatar COYAN

16 lipca 2017, 22:41

Jak się mówi na mieszkańców?

Avatar CuteKitty

Edytowano - 16 lipca 2017, 22:44

@COYAN: Osoby zamieszkujące COG.

Avatar CuteKitty

16 lipca 2017, 22:45

@CuteKitty: ewentualnie CHOG.

Avatar
Suchotnik

16 lipca 2017, 09:06

Tak wołają na mój pokuj

Avatar xAzumiKx

16 lipca 2017, 09:07

xD

Avatar painrix

16 lipca 2017, 09:09

to i tak lepiej od mojego

Avatar TheHunterMikiPL

16 lipca 2017, 19:34

*pokój

Avatar
Suchotnik

16 lipca 2017, 21:49

@TheHunterMikiPL: Wcale nie zauważyłem...

Avatar Znajomy22

16 lipca 2017, 10:03

Obok Leszna jest miejscowość Nowy Świat. Więc jak się komuś nie podoba ten, to zapraszam.

Avatar Renji

16 lipca 2017, 11:51

@Znajomy22: Mieszkasz w Lesznie?

Avatar
Muzel

16 lipca 2017, 21:24

@Znajomy22: Jak mieszkasz w Lesznie to mieszkasz niedaleko mnie.

Avatar Znajomy22

16 lipca 2017, 21:40

Leszno jednak trochę jest duże. Zależy czy mieszkasz w centrum czy np. w Zaborowie/Gronowie.

Avatar
Muzel

16 lipca 2017, 21:42

@Znajomy22: Nie,ja mieszkam dalej,tak z 50/60/70 km.

Avatar Liechtensteinball_

16 lipca 2017, 21:07

Można by to stawiać na słupkach granicznych z Niemcami XDDDD

Avatar SyntezatorChleba

16 lipca 2017, 20:58

prostacke ale śmieszne

Avatar
Konto usunięte

16 lipca 2017, 19:27

kiedy pomyślisz że twoja miejscowość jest okropna pomyśl o tym :D

Avatar Pendrag

16 lipca 2017, 19:23

Moja miejscowość rusza do akcji <3

Avatar PudzianDobraMorda

16 lipca 2017, 19:16

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Północne Węgry

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Zdeklasowani znowu

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka