Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Trzeba brać osobną torbę
To by wystarczyło
Tacy to pożyją
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zdeklasowani znowu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 lipca 2017, 15:49
Put Putin in Putin which is putting Putin in Putin
Odpisz
18 lipca 2017, 16:11
@Hartio: zrób z tym obrazek
Odpisz
18 lipca 2017, 16:25
@loloja: Nie umiem w painta, daje komuś przyzwolenie :p
Odpisz
18 lipca 2017, 21:08
@Hartio: okej byle nie mi bo też nie umiem a dodatkowo jestem leniwy
Odpisz
16 lipca 2017, 20:26
Moje nowe OTP
Odpisz
16 lipca 2017, 20:36
@lorax12: Was ist OTP?
Odpisz
16 lipca 2017, 20:51
@Davido: wat
Odpisz
16 lipca 2017, 20:52
@lorax12: Co to o te pe
Odpisz
16 lipca 2017, 20:55
@Davido: "Only True Parring"
Odpisz
16 lipca 2017, 20:56
@lorax12: Lol k
Odpisz
18 lipca 2017, 16:38
@lorax12: OTP to raczej one trick pony, czyli osoba z jednym talentem, najczęściej używa się tego w grach np. LOL
Odpisz
18 lipca 2017, 18:24
@kokosek112: fajnie
Ja nie gram w śmieci i nie znam rakowego slangu
Odpisz
Edytowano - 18 lipca 2017, 19:21
@lorax12: ooooooł, nie lubisz lola no i hói, ale czemu nazywasz tę grę śmieciem. I szczerze boli mnie urzywanie słowa "rakowe" zbyt wartki ten main stream dla mnie.
Odpisz
18 lipca 2017, 19:28
@kokosek112: nie mówię, że jej nie lubię
Po prostu mówię, że jest jak fastfoody
Ś M I E C I O W A
:v
Odpisz
18 lipca 2017, 19:42
@lorax12: co przez to rozumiesz?
Odpisz
18 lipca 2017, 19:43
@kokosek112: smak ma i dobry, ale wciąż jest niezdrowe
Odpisz
18 lipca 2017, 19:45
@lorax12: Bo grasz w CS'a.
Odpisz
18 lipca 2017, 19:46
@geralt735: i tu się mylisz
CSa nie lubię
Odpisz
18 lipca 2017, 19:47
@lorax12: gry som zue zniszczom cie
Odpisz
18 lipca 2017, 19:48
@kokosek112: wolę gry indi
Odpisz
18 lipca 2017, 19:50
@lorax12: night in the woods np jest spoko, ale nie zabardzo mam kompa do gier, zbieram na nowego, bo na moim lol na najnizszych jest w <20fps :/
Odpisz
18 lipca 2017, 19:52
@kokosek112: ok
Odpisz
18 lipca 2017, 20:06
@lorax12: To fajnie ^^ Nie żeby to była zła gra, ale za dużo tego.
Odpisz
18 lipca 2017, 20:07
@geralt735: ok
Odpisz
18 lipca 2017, 17:48
putin put out !
Odpisz
18 lipca 2017, 15:09
Odpisz