Czy wiedziałeś, że w Norwegii nie mówi się "kocham cię"?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Przerwa na herbatkę
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Niezniszczalne
Drewniany kominek
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 marca 2018, 22:53
Wow jaki life hack,po prostu brawo
Odpisz
18 lipca 2017, 22:07
Kłamstwo
Odpisz
17 lipca 2017, 14:42
A w krajach angielskojęzycznych nie mówi się kocham cię tylko I love you, taka ciekawostka.
Odpisz
18 lipca 2017, 08:19
@EmielRegis: Chyba bardziej poprawne jest "anglojęzycznych", aczkolwiek mogę sie mylić
Odpisz
18 lipca 2017, 18:25
@Cypeq: Masz rację.
Odpisz
18 lipca 2017, 19:58
@TheHunterMikiPL: :3
Odpisz
22 lipca 2017, 20:34
@Cypeq:
Odpisz
17 lipca 2017, 14:46
z cyklu głodnemu chleb na myśli
Odpisz
17 lipca 2017, 15:06
@ALKATRAZ: Głodny głodnemu wypomni
Odpisz
17 lipca 2017, 17:27
@Maikielo: Głodny głodnemu głodnemu wypomni
Odpisz
17 lipca 2017, 17:54
@StolecBolec: Głodny wypomni głodnemu wypominającemu głód głodnemu
Odpisz
18 lipca 2017, 18:41
@StolecBolec: Źle.
Odpisz
17 lipca 2017, 05:52
a wiedziałeś że w danii domy nie są budowane z lego?
Odpisz
17 lipca 2017, 10:43
@kasjan132pl: j-jak to... jak to nie..
Odpisz
17 lipca 2017, 11:12
@Cypeq: a narodowa potrawa to ziemniak w cukrze
Odpisz
17 lipca 2017, 12:14
@kasjan132pl: Jak ziemniaki nie pasują do cukru/karmelu..Ale kto co lubi.
Odpisz
17 lipca 2017, 12:33
@Maikielo: młode ziemniaki w karmelu.
Dania kiedyś była biednym krajem, i z tamtego okresu jest ta tradycja
Odpisz
17 lipca 2017, 14:02
@kasjan132pl: Kiedyś byli biedni a teraz mają lego.
Odpisz
17 lipca 2017, 15:48
@kasjan132pl: wiedza sporadycznie przydatna
Odpisz
18 lipca 2017, 01:25
@kasjan132pl: A propos ziemniaka, to ludzie mówiący innymi językami skandynawskimi mówią, że aby móc mówić po duńsku, należy włożyć sobie gorącego ziemniaka do ust. Od taka ciekawostka.
Odpisz
Edytowano - 18 lipca 2017, 07:04
@StraikerPL: dokładnie. Nasza znajoma polka która mieszka tam od 1970 mówi tak samo. Niektórzy Duńczycy mogą że sobą rozmawiać z bez wyciągania papierosa z ust
Odpisz
17 lipca 2017, 03:09
a pokaż że mnie kochasz to po afrykańsku tostuur naak foto's
Odpisz
17 lipca 2017, 03:29
@EternalSailorMoon: Bardziej bym powiedział, że to odpowiednik "send nudes".
Odpisz
17 lipca 2017, 03:40
@Maikielo: thats the point
Odpisz
17 lipca 2017, 10:20
@EternalSailorMoon: A wiesz że nie ma takiego języka jak afrykański?
Odpisz
17 lipca 2017, 11:13
angielski afrykański?
Odpisz
17 lipca 2017, 11:18
@Polaczka: Istnieje język angielski lub Afrikaans
Odpisz
17 lipca 2017, 11:26
no, o to mi chodziło, ale nie pamiętałam czy się tak to pisze
Odpisz
17 lipca 2017, 14:30
@Polaczka: Ale po Afrikaans "pokaż, że mnie kochasz" to "wys dat jy lief vir my"
Odpisz
17 lipca 2017, 15:59
@Nanook: Chodziło o send nudes...
Odpisz
17 lipca 2017, 19:37
@sylwon1234: Mój błąd
Odpisz
17 lipca 2017, 16:25
no shit shrlock
Odpisz
17 lipca 2017, 14:00
A w rosyjskim się tylko lubi. A kiedy się coś lubi, to wtedy "to się podoba".
Odpisz
17 lipca 2017, 14:05
@Krzyniu: Bo wiedzą, że miłość trwa tylko przez chwilę.
Odpisz
17 lipca 2017, 14:12
@Josef_Allerberger: Miłość do matki Rosji jest wieczna!
Odpisz
17 lipca 2017, 14:25
@Krzyniu: Kiedy robimy petycję o legalizację związku małżeńskiego z Rosją?
Odpisz
17 lipca 2017, 14:37
@Josef_Allerberger: Nie trzeba dokumentów, wystarczy chcieć!
Odpisz
17 lipca 2017, 10:43
Niezwykłe
Odpisz
17 lipca 2017, 10:21
potwierdzam
Odpisz
16 lipca 2017, 23:52
No bo to wikingi
Odpisz
17 lipca 2017, 00:06
wikingowie
Odpisz
17 lipca 2017, 02:01
@daglasio: nordyccy patryjarchowie*
Odpisz
17 lipca 2017, 04:52
@lorax12: *kolesie w śmiesznych czapkach
Odpisz
16 lipca 2017, 23:47
Ci norwedzy to zawsze jacyś inni byli, nie ma się co dziwić.
Odpisz
16 lipca 2017, 23:50
@TimekPL123: W porównaniu do Finlandii to Norwegia przynajmniej istnieje.
Odpisz
17 lipca 2017, 00:06
@Maikielo: Finlandia nie istnieje? Jak to, przecież to do picia właśnie jej w dzieciństwie przymuszali mnie wujkowie
Odpisz
17 lipca 2017, 00:24
@przemek1ni: a widziałeś kiedyś miejsce dla Finlandii w autobusie?
Odpisz
17 lipca 2017, 00:51
@HiszpanskiInkwizytor: Zawsze się dla niej znajdzie miejsce w barku kierowcy
Odpisz
17 lipca 2017, 00:02
głębokie przemyślenia
Odpisz
16 lipca 2017, 23:47
No shit, Sherlock
Odpisz
17 lipca 2017, 14:03
Una puta que está pasando en este meme.
Odpisz