Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Myszkapl

18 lipca 2017, 09:36

Byłam na Kaszubach i po prostu nie mogłam wytrzymać ;_; wszyscy tam mówili "siatka" na foliowe torebki i reklamówki. Siatka ma dziury, a foliówka nie ma. U was też się mówi siatka na torebkę?

Avatar FantasticBook

18 lipca 2017, 09:54

@Myszkapl: Ja mieszkam na Śląsku i u mnie wszyscy mówią siatka na reklamówkę.

Avatar xxxPaterrix03xxx

Edytowano - 18 lipca 2017, 13:14

@FantasticBook: Ja nigdy za to nie słyszałem określenia "foliówka". Zawsze u mnie się mówiło siatka (ewentualnie reklamówka), a mieszkałem najpierw na Śląsku, a później na pomorzu. Wszędzie tak samo.

Avatar zlowerek

19 lipca 2017, 04:21

@Myszkapl: też mieszkam na Śląsku ale u mnie mówią "zrywka". Owszem "siatka" czy "reklamówka" jest ale nie tak często jak "zrywka", a przynajmniej w moim mieście tak jest

Avatar Myszkapl

19 lipca 2017, 08:29

@zlowerek: O tym też czytałam, ale na żywo o zrywce i tytce i innych takich nie słyszałam.

Avatar Lambrella

3 sierpnia 2017, 15:59

@FantasticBook: U mnie też mówią na Śląsku siatka a nie reklamówka więc wtf

Avatar zlowerek

3 sierpnia 2017, 22:59

@Lambrella: może inna część. Poza tym nie zawsze zdarza się"zrywka". U mnie to normalne

Avatar
Konto usunięte

4 grudnia 2020, 18:47

@Myszkapl: serio mówisz foliowka na reklamówkę xD to jeszcze gorsze niż siatka

Avatar FanNinjaKiwi222

17 lipca 2017, 10:19

moja mama używa tej pierwszej. w ch*j wytrzymałe to.

Avatar
Konto usunięte

17 lipca 2017, 10:28

@FanNinjaKiwi222: I ekologiczne

Avatar EmielRegis

17 lipca 2017, 10:32

Ale nie dla Janusza, bo drożyzna.

Avatar FanNinjaKiwi222

17 lipca 2017, 10:32

akurat potrafi to unieść 2 butle 2 litrowe xD albo i więcej.

Avatar baretos

18 lipca 2017, 13:03

@FanNinjaKiwi222: Ło panie ja do swojej 4 wsadziłem

Avatar FanNinjaKiwi222

18 lipca 2017, 13:41

@baretos: no to mówie "albo i WIĘCEJ"

Avatar EmielRegis

17 lipca 2017, 10:11

To jeden z naszych symboli narodowych, zaraz obok sandałów ze skarpetkami.

Avatar MrRolan

17 lipca 2017, 10:16

@EmielRegis: a także ze schabowym w niedziele

Avatar EmielRegis

17 lipca 2017, 10:17

@MrRolan: I chlebem do zupy, bo bez chleba to się nie najesz.

Avatar HighlandCow

17 lipca 2017, 11:55

@MrRolan: O ile rozumiem, że lepsze są torby ekologiczne, a skarpet do sandałów nie wypada zakładać, to kompletnie nie wiem o co Ci chodzi z tym schabowym

Avatar kokosek112

18 lipca 2017, 10:08

@EmielRegis: chleb w zupie jest spoko

Avatar LUCARI0

18 lipca 2017, 09:57

Biedronka! Niskie ceny za ch*jowe produkty!

*PRZECZYTAJ TO SPIEWAJAC*

Avatar
Konto usunięte

17 lipca 2017, 11:00

jeszcze stare logo

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nieuczciwa ocena

Ładne rzeczy

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Dwa oblicza

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka