Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
Ładne rzeczy
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Dwa oblicza
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 lipca 2017, 09:36
Byłam na Kaszubach i po prostu nie mogłam wytrzymać ;_; wszyscy tam mówili "siatka" na foliowe torebki i reklamówki. Siatka ma dziury, a foliówka nie ma. U was też się mówi siatka na torebkę?
Odpisz
18 lipca 2017, 09:54
@Myszkapl: Ja mieszkam na Śląsku i u mnie wszyscy mówią siatka na reklamówkę.
Odpisz
Edytowano - 18 lipca 2017, 13:14
@FantasticBook: Ja nigdy za to nie słyszałem określenia "foliówka". Zawsze u mnie się mówiło siatka (ewentualnie reklamówka), a mieszkałem najpierw na Śląsku, a później na pomorzu. Wszędzie tak samo.
Odpisz
19 lipca 2017, 04:21
@Myszkapl: też mieszkam na Śląsku ale u mnie mówią "zrywka". Owszem "siatka" czy "reklamówka" jest ale nie tak często jak "zrywka", a przynajmniej w moim mieście tak jest
Odpisz
19 lipca 2017, 08:29
@zlowerek: O tym też czytałam, ale na żywo o zrywce i tytce i innych takich nie słyszałam.
Odpisz
3 sierpnia 2017, 15:59
@FantasticBook: U mnie też mówią na Śląsku siatka a nie reklamówka więc wtf
Odpisz
3 sierpnia 2017, 22:59
@Lambrella: może inna część. Poza tym nie zawsze zdarza się"zrywka". U mnie to normalne
Odpisz
4 grudnia 2020, 18:47
@Myszkapl: serio mówisz foliowka na reklamówkę xD to jeszcze gorsze niż siatka
Odpisz
17 lipca 2017, 10:19
moja mama używa tej pierwszej. w ch*j wytrzymałe to.
Odpisz
17 lipca 2017, 10:28
@FanNinjaKiwi222: I ekologiczne
Odpisz
17 lipca 2017, 10:32
Ale nie dla Janusza, bo drożyzna.
Odpisz
17 lipca 2017, 10:32
akurat potrafi to unieść 2 butle 2 litrowe xD albo i więcej.
Odpisz
18 lipca 2017, 13:03
@FanNinjaKiwi222: Ło panie ja do swojej 4 wsadziłem
Odpisz
18 lipca 2017, 13:41
@baretos: no to mówie "albo i WIĘCEJ"
Odpisz
17 lipca 2017, 10:11
To jeden z naszych symboli narodowych, zaraz obok sandałów ze skarpetkami.
Odpisz
17 lipca 2017, 10:16
@EmielRegis: a także ze schabowym w niedziele
Odpisz
17 lipca 2017, 10:17
@MrRolan: I chlebem do zupy, bo bez chleba to się nie najesz.
Odpisz
17 lipca 2017, 11:55
@MrRolan: O ile rozumiem, że lepsze są torby ekologiczne, a skarpet do sandałów nie wypada zakładać, to kompletnie nie wiem o co Ci chodzi z tym schabowym
Odpisz
18 lipca 2017, 10:08
@EmielRegis: chleb w zupie jest spoko
Odpisz
18 lipca 2017, 09:57
Biedronka! Niskie ceny za ch*jowe produkty!
*PRZECZYTAJ TO SPIEWAJAC*
Odpisz
17 lipca 2017, 11:00
jeszcze stare logo
Odpisz