Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fergus
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
A, okej
Można, tylko trzeba wstawać rano
Nie są aż takie pyszne
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 lutego 2018, 11:11
Oglądałam ten odcinek
Odpisz
28 października 2018, 22:50
@xMajeczkowax: i? Jak wrażenia?
Odpisz
1 lipca 2021, 21:41
@Grzechoooo: chłopa zamurowało na tyle lat był taki dobry
Odpisz
22 sierpnia 2021, 01:56
@szymon200691: szkoda
Odpisz
17 lipca 2017, 22:39
o hui ;_;
Odpisz
18 lipca 2017, 19:04
@loloja: wciąż możesz utrzymywać z nią kontakty
Odpisz
18 lipca 2017, 21:06
@lorax12: niby racja... ale strach gwarantowany
Odpisz
19 lipca 2017, 07:36
@loloja: oj tam
Odpisz
19 lipca 2017, 17:12
@lorax12: no oj tam oj tam a potem będą koszmary w nocy
Odpisz
19 lipca 2017, 18:47
@loloja: nie koniecznie
Odpisz
19 lipca 2017, 21:13
@lorax12: może i nie zależy kto jaką ma psychikę ale sama świadomość że zmarły odpisał na SMs jest dość przerażająca i raczej nie można być w takiej sytuacji spokojnym
Odpisz
20 lipca 2017, 04:05
@loloja: no nie
Ja bym był szczęśliwy
Odpisz
20 lipca 2017, 11:46
@lorax12: teraz tak piszesz ale wtedy z pewnością czułbyś się inaczej
Odpisz
20 lipca 2017, 13:29
@loloja: nie
Bo wierzę w Zmartwychwstanie
Odpisz
20 lipca 2017, 19:20
@lorax12: ale zmartwychwstanie nie następuje sobie ot tak na pojedynczej osobie
Odpisz
20 lipca 2017, 19:26
@loloja: kto tam wie
Odpisz
18 lipca 2017, 21:29
To bardziej pasuje na odc 666.
Odpisz
18 lipca 2017, 21:35
To to samo,ale w innym języku
666 to Neron po Grecku lub Rzymsku (nie pamiętam dokładnie), 655 to też Neron,ale w innym języku
a wszystko zapisane w kodzie liczbowym, odkryto ten sekret z tekstu mającego 2000 lat (około),jako liczbę bestii uważano tym tokiem myślenia też
616,692,i jak numer odcinka 655
Niby stary świstek, a tyle wyjaśnił
Odpisz
18 lipca 2017, 23:35
jeden problem
666 jest starsze niz Neron
Odpisz
19 lipca 2017, 02:16
@Miguelp: To było imię przewidziane, on się wpasował w opis Antychrysta imieniem i zachowaniem
Odpisz
19 lipca 2017, 14:58
chcesz powiedziec ze rodzice byli smieszkami i dali mu na imie Neron by Zydzi sie triggerowali?
Odpisz
19 lipca 2017, 15:12
@Miguelp: Tak
Odpisz
19 lipca 2017, 15:48
aha
Odpisz
19 lipca 2017, 15:50
@Miguelp: Sam był śmieszkiem z tego co wiem od Historii bez Cenzury
Odpisz
19 lipca 2017, 16:12
ehh
Odpisz
19 lipca 2017, 11:04
Wygląda bardzo podobnie jak interfejsy w komputerach w Preyu.
Odpisz
18 lipca 2017, 21:46
Dlaczego niektórzy mają avatary jak Krzyniu?
Odpisz
18 lipca 2017, 22:21
@MilokoS322: nie wiem nie widziałam jeszcze takiego ;__;
Odpisz
18 lipca 2017, 22:26
@Mrs_Julka: Zjedź niżej w komentarze pod tym obrazkiem
taki avatar ma np. panPepe
Odpisz
18 lipca 2017, 22:29
@Mrs_Julka: Nie skapnął się?
Odpisz
18 lipca 2017, 22:33
@LUCARI0: Chyba nie xD .-.
Odpisz
19 lipca 2017, 00:42
@Mrs_Julka: XDXDXD
Odpisz
19 lipca 2017, 09:34
@Mrs_Julka: O kurde no to zostałem porojobiony
Odpisz
18 lipca 2017, 20:05
To chyba przebiło odcinek szkoły z UFO
Odpisz
18 lipca 2017, 20:07
@panPepe: oj musiałeś mi ten odcinek przypomnieć?
Odpisz
18 lipca 2017, 20:09
tak
Odpisz
18 lipca 2017, 20:12
@panPepe: Opowiedz mi o nim
Odpisz
18 lipca 2017, 20:12
@panPepe: jesteś złym Pepe!
Odpisz
18 lipca 2017, 20:12
@panPepe: *siada po turecku i czeka na opowieść*
Odpisz
18 lipca 2017, 20:12
@Turbek213: Zapewniam cię, nie chcesz słuchać tej opowieści.
Odpisz
18 lipca 2017, 20:14
Nie "on". My.
Odpisz
18 lipca 2017, 20:17
@Naruumi: my to trafne słowo
Odpisz
18 lipca 2017, 20:20
Opowiedzcie NAM tę historię :3
Odpisz
18 lipca 2017, 20:20
@Turbek213: właśnie
Odpisz
18 lipca 2017, 20:28
@panPepe:
Odpisz
18 lipca 2017, 20:44
@Turbek213: Była taka dziewczyna co wierzyła w Kosmitów chyba z 1 gim i jej koledzy postanowili ją wrobić że obca cywilizacja wybrała ją żeby skontaktować sie z ludźmi. No i dawali jej takie różne wskazówki np nagrali fim jak sie przebrali za ufoki i gadali jakimś dziwnym syntezatorem a potem jej ten film wysłali, albo zrobili grafiti zieloną farbą gdzie mają sie z nią spotkać(jako kosmici) i tym miejscem był szczyt jakiegoś 12 piętrowego wieżowca. I ona tam weszła a potem sie przestraszyła że ją tam porwią i chciała skoczyć ale nagle nie wiadomo skąd pojawił sie nauczyciel i ją uratował od skoku
The end
Odpisz
18 lipca 2017, 20:50
@panPepe: co
Odpisz
18 lipca 2017, 20:54
@panPepe: o ch*j
Odpisz
18 lipca 2017, 20:55
@reptilian: to jest szkoła tego nie zrozumiesz
Odpisz
18 lipca 2017, 21:21
@panPepe: O karwa widzialam to gowno
Odpisz
19 lipca 2017, 01:56
@panPepe: ty zły człowieku. ona tam wlazła na ten blok i miała jeszcze jakieś 2 metry po drabinie aby być na samym szczycie. i później ta drabina się zsunęła a ona skoczyła z tych 2 metrów i sobie nogę złamała. a po nauczyciela pobiegła jej koleżanka.
( nie jestem tego fanem xD po prostu źle napisałeś i Cię poprawiam aby była prawda )
Odpisz
19 lipca 2017, 07:11
@M_ateo_1: masz racje bo ja to dawno temu oglądałem i już nie pamiętam jak dokładnie było
Odpisz
19 lipca 2017, 07:35
@M_ateo_1: chyba masz rację.
Odpisz
19 lipca 2017, 02:06
Po ch*j oglądać odmużdżającą patole typu szkoła czy dlaczego ja?
Odpisz
18 lipca 2017, 19:30
wybierz jedno
Odpisz
19 lipca 2017, 00:39
@CoolSceleton95: Uczą jak nie robić seriali.
Odpisz
18 lipca 2017, 23:06
Zainteresowało mnie
Odpisz
18 lipca 2017, 21:38
Jak dobrze pamiętam to w tamtym odcinku ktoś rozkradał groby i komórkę też wziął.
Odpisz
18 lipca 2017, 21:33
ja to bym się chyba na miejscu posrała
Odpisz
18 lipca 2017, 21:12
ty to serio było
Odpisz
Edytowano - 17 lipca 2017, 21:03
. _.
"Edukacja/nauka/reportaż"
Odpisz
17 lipca 2017, 21:08
Ostatnio w opisie serialu szkoła widziałem, że gatunek to dramat.
Odpisz
17 lipca 2017, 21:10
@Znajomy22: pasuje
Odpisz
17 lipca 2017, 21:20
@Znajomy22: To jest dramat k...
Odpisz
18 lipca 2017, 21:00
@Znajomy22: ja widziałem horror pod filmem ,,stoliczku nakryj się "
Odpisz
18 lipca 2017, 20:57
Komókę XD
Odpisz
18 lipca 2017, 20:29
Chyba obejrzę, zaciekawili mnie lul
Odpisz