memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
14 kwietnia 2010, 02:03
hehe... mały pudzian. Dawaj mały rwij!
Odpisz
20 lutego 2019, 14:53
@dolek_17: Witamy w przyszłości
7 maja 2017, 14:15
P O T Ę Ż N Y S M A R K A C Z
23 maja 2014, 17:29
jest moc
14 kwietnia 2010, 20:03
Gdyby on to podniósł, złamałby sie na pół...1
1 stycznia 2014, 20:09
@chupacabra001: on nawet by tego nie podniósł ;P
1 stycznia 2014, 20:43
@kotekada4: Naprawdę? :O
1 stycznia 2014, 21:02
@chupacabra001: (wiem, sarkazm;P) -Tak :D
1 stycznia 2014, 21:12
@kotekada4: Całe życie w kłamstwie ;-(
2 stycznia 2014, 12:49
@chupacabra001: A wiesz, że nie ma Mikołaja ;( ?
2 stycznia 2014, 13:13
@kotekada4: Kopernika? :P
2 stycznia 2014, 13:29
@chupacabra001: Tag ;-;
27 sierpnia 2012, 07:58
dasz rade mały no zapakowałeś już tylee
26 września 2011, 19:09
mały pudzian ^^
21 sierpnia 2011, 16:46
szymenxd fajny tekst
14 lipca 2011, 20:33
on to odkłada 5/5
6 lutego 2011, 17:51
jaka mina hehe
1 lutego 2011, 17:25
Ej co wy gadacie... on to już odkłada na ziemie :D
23 grudnia 2010, 19:45
Paker :D
28 czerwca 2010, 10:04
hehehehe 5/5
25 kwietnia 2010, 08:13
Jaka Mina xd 4/5
16 kwietnia 2010, 15:52
Tylko żeby kupa nie poszła z tego napięcia :]
15 kwietnia 2010, 19:15
dadam??
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież14 kwietnia 2010, 02:03
hehe... mały pudzian. Dawaj mały rwij!
Odpisz
20 lutego 2019, 14:53
@dolek_17: Witamy w przyszłości
Odpisz
7 maja 2017, 14:15
P O T Ę Ż N Y S M A R K A C Z
Odpisz
23 maja 2014, 17:29
jest moc
Odpisz
14 kwietnia 2010, 20:03
Gdyby on to podniósł, złamałby sie na pół...1
Odpisz
1 stycznia 2014, 20:09
@chupacabra001: on nawet by tego nie podniósł ;P
Odpisz
1 stycznia 2014, 20:43
@kotekada4: Naprawdę? :O
Odpisz
1 stycznia 2014, 21:02
@chupacabra001: (wiem, sarkazm;P)
-Tak :D
Odpisz
1 stycznia 2014, 21:12
@kotekada4: Całe życie w kłamstwie ;-(
Odpisz
2 stycznia 2014, 12:49
@chupacabra001: A wiesz, że nie ma Mikołaja ;( ?
Odpisz
2 stycznia 2014, 13:13
@kotekada4: Kopernika? :P
Odpisz
2 stycznia 2014, 13:29
@chupacabra001: Tag ;-;
Odpisz
27 sierpnia 2012, 07:58
dasz rade mały no zapakowałeś już tylee
Odpisz
26 września 2011, 19:09
mały pudzian ^^
Odpisz
21 sierpnia 2011, 16:46
szymenxd fajny tekst
Odpisz
14 lipca 2011, 20:33
on to odkłada 5/5
Odpisz
6 lutego 2011, 17:51
jaka mina hehe
Odpisz
1 lutego 2011, 17:25
Ej co wy gadacie... on to już odkłada na ziemie :D
Odpisz
23 grudnia 2010, 19:45
Paker :D
Odpisz
28 czerwca 2010, 10:04
hehehehe 5/5
Odpisz
25 kwietnia 2010, 08:13
Jaka Mina xd 4/5
Odpisz
16 kwietnia 2010, 15:52
Tylko żeby kupa nie poszła z tego napięcia :]
Odpisz
15 kwietnia 2010, 19:15
dadam??
Odpisz