Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Phi!
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Jakby trochę nie fair
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 lipca 2017, 15:09
>mieć odleżyny
>wstać
dla mnie w obu przypadkach człowiek jest wku*wiony
Odpisz
13 lutego 2018, 22:43
@Cratchit: ja w weeknde śpię po 11-14 godzin. straszne..
Odpisz
18 lipca 2017, 18:24
Wystarczy się nie kłaść
Nie kładziesz się, nie musisz wstawać
Odpisz
18 lipca 2017, 21:32
@krystian23: Byl taki mem :D
Odpisz
18 lipca 2017, 20:00
gdy ci źle, a życie wydaje się piekłem
wsadź głowe do kibla i pie**olnij deklem
Odpisz
18 lipca 2017, 18:25
Hmm. Chyba znalazłem rozwiązanie problemu mojego codziennego wku*wienia.
Odpisz
18 lipca 2017, 14:32
neh kiedyś już to sie skonczy... i nie wstaniesz
Odpisz
18 lipca 2017, 14:33
@Hub130602:
Odpisz