>nacjonalista
>homofob
>popiera Korwina i ONR
>seksista
>antyszczepionkowiec
>uważa, że psychologia nie istnieje
>uważa, że istnieje tylko jedna orientacja seksualna
Wymieniać dalej?
Jak sądzisz, że miejsce kobiety jest w kuchni to jesteś seksistą nawet jak mówisz, że nie jesteś. Feminazistki nazywają się feministkami, a mimo to nimi nie są. Ja też mogę powiedzieć, że jestem tęczową żyrafą z planety zardzewiałych kranów, i nie sprawia to, że nagle się nią staję.
@avalon3440: Jak można popierać ONR i Korwina , o ile jeszcze Korwina to ma jeszcze da się zrozumieć to aby popierać ONR to trzeba mieć uszkodzenie mózgu
@Palauball: Z takim stosunkiem do kobiet nigdy go nie stracisz... po za tym nie chcę szuflatkować ludzi pod względem wieku ale to, że masz 12 lat wyjaśnia, jak mało jeszcze wiesz a jeżeli nie jesteś jeszcze doświadczony to nie wypowiadaj się w temacie (;
I tu zrobiłaś z siebie debilke, bo w zdaniu wyraźne napisałem "/s". Nie wiem czy wiesz, ale zapoznaj się z tym stwierdzenien. Szacunek do kobiet mam jak najbardziej
@Palauball: Polemizowałabym, sam napisałeś, że jesteś seksistą, co znaczy, że uważasz kobiety za grosze, nie dziw się więc, że ktoś mógł Cię opacznie zrozumieć.
Komentarze
Odśwież18 lipca 2017, 14:00
Preriokur, czy jak mu tam, jest typowym moherem w internecie.
Odpisz
18 lipca 2017, 14:01
@crimzon: On jest największym debilem na jeja
Odpisz
18 lipca 2017, 14:01
@crimzon: opowiedz mi o nim, pierwszy raz słysze ten nick
Odpisz
18 lipca 2017, 14:04
,,kim jest ten śmiesznek?" - spytał się Roześmianym głosem
Odpisz
18 lipca 2017, 14:06
>nacjonalista
>homofob
>popiera Korwina i ONR
>seksista
>antyszczepionkowiec
>uważa, że psychologia nie istnieje
>uważa, że istnieje tylko jedna orientacja seksualna
Wymieniać dalej?
Odpisz
18 lipca 2017, 14:08
Już sam fakt bycia homofobem mnie do niego zniechęca, po przeczytaniu wszystkiego ciesze sie ze go nigdy nie widzialem
Odpisz
18 lipca 2017, 14:09
Są i więksi
Odpisz
18 lipca 2017, 14:10
pamiętam jakby to byłu wczoraj. rumowskiantek6 jest największym debilem na jeja. ahhhh dobre czasy.
Odpisz
18 lipca 2017, 14:11
@FanNinjaKiwi222: rumowskiantek6 to przy nim geniusz
Odpisz
18 lipca 2017, 14:12
ja jestem homofobem ^^
Odpisz
18 lipca 2017, 14:12
@Hub130602: onie
Odpisz
18 lipca 2017, 14:13
@Hub130602: nie dość że furfag to jeszcze homofob xD
Odpisz
18 lipca 2017, 14:14
@FanNinjaKiwi222: Xd
Odpisz
18 lipca 2017, 14:14
@FanNinjaKiwi222: co to znaczy furfag?
Odpisz
18 lipca 2017, 14:16
@Hub130602: furry faggot - furry, pedał.
Odpisz
18 lipca 2017, 14:16
@Hub130602: Połączenie słów furry i faggot - obraźliwie homoseksualista.
Odpisz
18 lipca 2017, 14:17
@FanNinjaKiwi222: SAM ZEŚ PEDAŁ niewyzywaj jestem hetero
Odpisz
18 lipca 2017, 14:17
@Hub130602: co tu sie odlechwałęsia
Odpisz
18 lipca 2017, 14:19
Co tu się odjaniepawla?
Odpisz
Edytowano - 18 lipca 2017, 14:20
co tu sie OdDuduje?
Odpisz
18 lipca 2017, 14:21
Co tu się odkwaśniewcza?
Odpisz
Edytowano - 18 lipca 2017, 14:22
Co tu sie odmacierewicza?
Odpisz
18 lipca 2017, 14:24
Co tu się odbożydara?
Odpisz
18 lipca 2017, 14:24
co tu sie alkatryzuje?
Odpisz
18 lipca 2017, 14:25
Co tu się odstalinia?
Odpisz
18 lipca 2017, 14:26
co tu sie Adolfia?
Odpisz
18 lipca 2017, 14:28
Robimy taki wątek pod dzisiejszym "Podyskutujmy, bo nudno"? :v
Odpisz
18 lipca 2017, 14:28
kacp08er czy jak mu tam to przy nim geniusz
Odpisz
Edytowano - 18 lipca 2017, 14:28
można
Odpisz
18 lipca 2017, 14:29
ja zrobię
Odpisz
18 lipca 2017, 15:12
Nie jestem seksistom. Reszta się zgadza.
Odpisz
18 lipca 2017, 15:13
lubie penis
Odpisz
18 lipca 2017, 15:15
Seksistą*
Uważasz, że miejsce kobiety jest w kuchni i że służy do rodzenia dzieci, więc jak najbardziej jesteś seksistą.
Odpisz
18 lipca 2017, 15:18
Uważam tak, ale nie uważam jej za gorszą od mężczyzny, czyli nie jestem seksistą.
Odpisz
18 lipca 2017, 15:22
jesteś i koniec kropka w dupie (ahhhhh nie ma to jak przypomnieć sobie swoje stare przysłowia z przedszkola)
Odpisz
18 lipca 2017, 15:23
@FanNinjaKiwi222: Nie jestem.
Odpisz
Edytowano - 18 lipca 2017, 15:33
A ja jestem seksistą. Bo możesz się urodzić jako facet albo wiadro na spermę/s
Odpisz
18 lipca 2017, 17:35
ja też popieram Korwina i ONR, stanę się kimś w rodzaju super bajt trolla?
Odpisz
18 lipca 2017, 18:35
Jak sądzisz, że miejsce kobiety jest w kuchni to jesteś seksistą nawet jak mówisz, że nie jesteś. Feminazistki nazywają się feministkami, a mimo to nimi nie są. Ja też mogę powiedzieć, że jestem tęczową żyrafą z planety zardzewiałych kranów, i nie sprawia to, że nagle się nią staję.
Odpisz
18 lipca 2017, 18:36
@avalon3440: Jak można popierać ONR i Korwina , o ile jeszcze Korwina to ma jeszcze da się zrozumieć to aby popierać ONR to trzeba mieć uszkodzenie mózgu
Odpisz
18 lipca 2017, 18:39
@Kuziemek: Nie przemówisz do niego. On żyje w swoim świecie
Odpisz
18 lipca 2017, 18:42
niby czemu ONR to uraz mózgu?
Odpisz
18 lipca 2017, 18:45
@avalon3440: Nałowywanie co zabijania Żydów , rasizm , pseudopatriotyzm to według
Ciebie to nie są objawy urazu mózgu
Odpisz
18 lipca 2017, 18:52
@Kuziemek: Uważam kobiety za równe mężczyzną, więc nie jestem seksistom.
Odpisz
18 lipca 2017, 18:53
1. ONR nie nawołuje do zabijania Żydów.
2. W ONR są też czarnoskórzy.
Odpisz
18 lipca 2017, 19:27
Rasizm? chyba w ujęciu poprawności politycznej. Pseudopatriotyzm? Ci ludzie wiedzą o historii Polski zapewne lepiej od ciebie.
Odpisz
18 lipca 2017, 19:35
@avalon3440: Nie w ujęciu poprawności politycznej. Co do historii większość tych "patriotów" nawet nie wie kiedy był Chrzest Polski
Odpisz
18 lipca 2017, 20:00
czesc
Odpisz
18 lipca 2017, 21:08
Preriokur ani razu nie podał żadnego argumentu, lol
po*** jakiś
Odpisz
18 lipca 2017, 21:09
@Davido: Co tylko utwierdza nas w przekonaniu że jest trollem
Odpisz
18 lipca 2017, 21:20
E-E-E!OD ZŁEJ ORTOGRAFI JEST NEMEZIS
Odpisz
18 lipca 2017, 22:10
@BabkaZmarihuano: a no witom
Odpisz
18 lipca 2017, 23:29
uważa że podatki to kradzież (niby tak ale za to mamy służbę zdrowia itd)
Odpisz
19 lipca 2017, 02:18
@TenLucznik: Odbiór
Odpisz
19 lipca 2017, 02:55
Z ciebie jest
Odpisz
19 lipca 2017, 07:12
@crimzon: jezu, łyknęliście taką ch*jową zarzutkę
nie marnujcie na niego czasu i nie zwracajcie na niego uwagi to sobie odpuści trollowanie...
Odpisz
19 lipca 2017, 07:55
@Hub130602: jak?
Furry i hetero się nie dodaje
Co najwyżej bi lub panseks
Odpisz
19 lipca 2017, 09:10
@TanecznyPaczek: Nie jestem trollem.
Odpisz
19 lipca 2017, 09:25
@Palauball: Pewnie jesteś jeszcze prawiczkiem.
Odpisz
19 lipca 2017, 09:33
Nie znam raczej jakiegoś chłopaka który stracił dziewictwo w wieku 12 lat.
Odpisz
19 lipca 2017, 14:22
TYLKO NIE ODDUDUJE!
Odpisz
19 lipca 2017, 14:28
@Andrzej_Duda: wybacz imperatorze
Odpisz
Edytowano - 19 lipca 2017, 14:34
Spróbuj to przetłumaczyć: Hi Fen Dir Faaz..(Da się to przetłumaczyć.)
Odpisz
19 lipca 2017, 14:35
@Andrzej_Duda: co to za język?
Odpisz
19 lipca 2017, 14:39
Daar Los Fin Dovah Tinvaak. :).
Odpisz
19 lipca 2017, 14:41
@Andrzej_Duda: sory nie mówie po smoczemu
Odpisz
19 lipca 2017, 14:45
Grik Dir!Fus Ro Dah!
Odpisz
19 lipca 2017, 14:45
@Andrzej_Duda: woof
Odpisz
19 lipca 2017, 14:46
Losei Hevno...
Odpisz
19 lipca 2017, 14:47
@Andrzej_Duda: WOOF
Odpisz
19 lipca 2017, 14:49
Zu'u Fen Naak Hin Sil!
Odpisz
19 lipca 2017, 14:49
@Andrzej_Duda: woof?
Odpisz
19 lipca 2017, 15:18
Losei Aan Mey.
Odpisz
19 lipca 2017, 15:22
@Andrzej_Duda: woof!
Odpisz
19 lipca 2017, 15:23
@Palauball: Z ojcem albo wujkiem tak
Odpisz
19 lipca 2017, 15:24
I tak nic nie rozumiesz,prawda?
Odpisz
19 lipca 2017, 15:24
@Andrzej_Duda: woof :(
Odpisz
19 lipca 2017, 15:28
Spójrz do poczekalni.
Odpisz
19 lipca 2017, 15:30
Woof woof, wof, woOf
Odpisz
19 lipca 2017, 15:33
@Davido: woof woof WOOF!
Odpisz
19 lipca 2017, 15:38
Woof woofs, bork
Odpisz
19 lipca 2017, 15:38
@Davido: woof woof... heck
Odpisz
19 lipca 2017, 15:39
boof
Odpisz
19 lipca 2017, 15:41
@Davido: woof bork WOOF
Odpisz
19 lipca 2017, 15:44
Ba!Badaba bada ba!
Odpisz
19 lipca 2017, 15:44
woof?
Odpisz
19 lipca 2017, 15:49
Badaba!
Odpisz
19 lipca 2017, 15:50
Woof woof?
Odpisz
19 lipca 2017, 16:00
Hau.
Odpisz
19 lipca 2017, 23:58
@Palauball: Z takim stosunkiem do kobiet nigdy go nie stracisz... po za tym nie chcę szuflatkować ludzi pod względem wieku ale to, że masz 12 lat wyjaśnia, jak mało jeszcze wiesz a jeżeli nie jesteś jeszcze doświadczony to nie wypowiadaj się w temacie (;
Odpisz
20 lipca 2017, 08:09
I tu zrobiłaś z siebie debilke, bo w zdaniu wyraźne napisałem "/s". Nie wiem czy wiesz, ale zapoznaj się z tym stwierdzenien. Szacunek do kobiet mam jak najbardziej
Odpisz
20 lipca 2017, 08:21
@Palauball: Taa, koniec był przewidywany.
Odpisz
21 lipca 2017, 08:41
@Palauball: Polemizowałabym, sam napisałeś, że jesteś seksistą, co znaczy, że uważasz kobiety za grosze, nie dziw się więc, że ktoś mógł Cię opacznie zrozumieć.
Odpisz
23 lipca 2017, 14:47
Ashley12c mówi inaczej :3
Odpisz
3 sierpnia 2017, 13:05
Ja też popieram Hitlera
Odpisz
3 sierpnia 2017, 13:32
@jakieskonto: Nienawidzę Hitlera, jak każdego komucha.
Odpisz
4 sierpnia 2017, 02:19
@lorax12: O to tobie z dupska śmierdzi
Odpisz
3 września 2021, 21:17
Ale spokojnie, ma też wady
Odpisz
4 września 2021, 15:40
@Hub130602: ło k...a było źle ze mną, dobrze że przytyłem bo zostałbym taką spie....iną.
Odpisz
Edytowano - 18 lipca 2017, 22:44
jestem na zadupiu gdzie nie ma prawie zasięgu o co chodzi z preiokurem?
Odpisz
18 lipca 2017, 22:50
@siemak: Trzy słowa:
Korwin to bóg
Odpisz
18 lipca 2017, 22:51
potassium
Odpisz
23 lipca 2017, 09:29
@siemak: Seksista, homofob, kocha ONR itd...
Odpisz
Edytowano - 30 lipca 2017, 00:22
@Mrs_Julka: seksista?
Odpisz
3 sierpnia 2017, 13:07
@baarts: Jup.
Odpisz
3 sierpnia 2017, 15:12
@Andrzej_Duda: Dowód?
Odpisz
19 lipca 2017, 07:53
Preriokur robi się sławny... cholera
Odpisz
23 lipca 2017, 09:27
@lorax12: Bój się on zaraz będzie slawniejszy niż ty ;<
Odpisz
23 lipca 2017, 09:31
@Mrs_Julka: o nie
Odpisz
23 lipca 2017, 09:37
@lorax12: #smuteczeg
Odpisz
23 lipca 2017, 09:39
@Mrs_Julka: muszę szybko kogoś zgwa- *stares* >_>
Odpisz
23 lipca 2017, 09:31
@Konto usunięte: Rypok usunął konto ...
Dam dam dam
Odpisz
19 lipca 2017, 17:24
Odpisz
18 lipca 2017, 14:05
Uwielbiam Preriokura, bardzo fajny koleś.
Odpisz
18 lipca 2017, 15:01
@marcel22205: Przystojny.
Odpisz
18 lipca 2017, 22:18
@baarts: Aż się na głos zaśmiałem.
Odpisz
19 lipca 2017, 00:46
@Hefajstos: Miło mi, Iga jestem.
Odpisz
19 lipca 2017, 07:56
@marcel22205: ja z nim nawet nie mam siły dyskutować
Odpisz
19 lipca 2017, 07:58
@lorax12: I dobrze, Preriokur ma ważniejsze sprawny na głowie.
Odpisz
19 lipca 2017, 08:06
@marcel22205: jak bycie głupim
Odpisz
19 lipca 2017, 08:11
@lorax12: I praca w NASA.
Odpisz
19 lipca 2017, 05:06
Cóż. Słyszałem że jak chcesz kogoś obrazić to powinieneś zrobić to w dziecięcym języku i zwykle sie uda, ale tu chyba nie wyszło
Odpisz
19 lipca 2017, 01:36
Ja tam lubię tego trolla
Odpisz
19 lipca 2017, 09:14
@przemek1ni: Nie jestem trollem.
Odpisz
19 lipca 2017, 12:17
jesteś gejem
Odpisz
19 lipca 2017, 12:19
@dominik581: Nie jestem.
Odpisz
25 lipca 2017, 11:05
no gejem nie ale pedałęm tak
Odpisz
Edytowano - 25 lipca 2017, 13:20
@Lolum: No chyba twoja stara.
Odpisz
26 lipca 2017, 11:11
ó køřwà âĺê põjäžđ
Odpisz
30 lipca 2017, 18:18
sorka ale mam cię głęboko w dupie
Odpisz
19 lipca 2017, 01:06
Taki pocisk że aż nie doleciał
Odpisz
18 lipca 2017, 23:37
Taki pojazd, że aż Lamborghini.
Odpisz
18 lipca 2017, 14:44
"PRZEŻYWA"
Odpisz
18 lipca 2017, 22:11
ten sam sie nazywa
Odpisz
18 lipca 2017, 23:01
@bajer56: No właśnie
Odpisz
18 lipca 2017, 22:27
I pozamiatał 😎
Odpisz
18 lipca 2017, 16:38
Prekoriur to wielki człowiek
Odpisz
18 lipca 2017, 21:16
@Liechtensteinball_: Mój idol <3
Odpisz
18 lipca 2017, 22:23
@Liechtensteinball_: Wielki pod względem głupoty
Odpisz
18 lipca 2017, 22:06
miszcz
Odpisz
18 lipca 2017, 21:11
Pewnie go jego guru Korwin nauczył takich ripost.
Odpisz
18 lipca 2017, 21:19
@Broski: Zack, to ty?
Odpisz
18 lipca 2017, 21:52
Woo woo woo, you know it!
Odpisz