Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Równi i równiejsi
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Przypałowo
Powodzenia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 lipca 2018, 11:49
wiecie że istnieje DESPACITO 2?
serio jest na YT. bez kitu.
Odpisz
23 września 2020, 16:45
@adix53: to chyba przeróbka despacito
Odpisz
22 lipca 2017, 04:51
Co to za film?
Odpisz
25 lipca 2017, 03:08
@BylSobieMotyl: "IT"
Odpisz
21 lipca 2017, 15:52
A ja nadal nie mam pojęcia nawet jak to brzmi. Ale wydaje mi się, że nie ma czego żałować.
Odpisz
21 lipca 2017, 12:22
DE-SPA…
Odpisz
21 lipca 2017, 12:33
@ZaGaDkOwA: ZAMKNIJ RYJ
Odpisz
21 lipca 2017, 12:59
@ZaGaDkOwA: Nie kończ!
Odpisz
21 lipca 2017, 13:29
@ZaGaDkOwA:
Odpisz
21 lipca 2017, 14:12
@ZaGaDkOwA:
Odpisz
21 lipca 2017, 13:09
90% Hiszpańskich piosenek to dokładnie to samo, a oni sobie nie wiadomo z jakich powodów wybrali Despacito....
Odpisz
19 lipca 2017, 10:04
Boże, jak mnie już wkurza ta piosenka.. ;-;
Odpisz
21 lipca 2017, 10:40
@Milord404: Nie tylko ciebie mój bracie.
Odpisz
19 lipca 2017, 09:59
Da ktoś szablon
Odpisz
Edytowano - 20 lipca 2017, 09:39
tytuł(poczekalnia)
Odpisz
19 lipca 2017, 12:49
Mnie najbardziej denerwują już te memy o tym, za dużo ich
Odpisz
19 lipca 2017, 11:07
o co chodzi z despacito ?
Odpisz
19 lipca 2017, 11:14
@BionicSoldier: .
Odpisz
19 lipca 2017, 11:19
@BionicSoldier: Gówniana piosenka puszczana wszędzie co 5min.
Odpisz
19 lipca 2017, 11:40
@Petrus2001: Sama w sobie piosenka nie jest zła. Staje się nieznośna gdy już słyszysz ją 5 raz z kolei i jeszcze więcej.
Odpisz
19 lipca 2017, 12:12
@Znajomy22: mi się nie podoba,nie wpada w ucho (mi przynajmniej)
Odpisz
21 lipca 2017, 10:18
@BionicSoldier: Jak możesz nie wiedzieć?
Odpisz
19 lipca 2017, 09:37
Tylko nie To! (Ostatnie zdanie to nazwa klauna)
Odpisz
19 lipca 2017, 14:35
@KapitanKokosel: Co?
Odpisz
Edytowano - 21 lipca 2017, 11:00
@Ensis: Bo film z którego jest ta scena nazywa się "To"
Odpisz
Edytowano - 21 lipca 2017, 11:05
@Mrs_Voider: Tyle to ja wiem bo oglądałem i czytałem, chodziło mi o "ostatnie zdanie to nazwa klauna" powinno być wyraz i przez to jego wypowiedź wydała mi się bezsensowna
Odpisz
21 lipca 2017, 23:57
@Ensis: to jest z horroru od Stephena Kinga "It" cn?
Odpisz
Edytowano - 22 lipca 2017, 07:41
@Placekk012: Tak, jeśli nie czytałeś to polecam.
Odpisz