@aletau: Niemcy wypowiadają Polsce wojnę w 1939 i Japonia rozstrzeliwuje cały kraj?
Nie mówmy o tym Francji czy Wielkiej Brytanii.
Nie wolno donosić, do jasnej cholery!
@Josef_Allerberger: cóż, na pewno nie chodziło mi o takie sytuacje. chodzi mi po prostu o takie, gdy np. ktoś cheatuje w jakiejś grze - to tylko gra, niech gra jak lubi
@aletau: To brzmi jak typowe "Strzeliliście więcej bramek, ale teraz wezmę piłkę w ręce i rzucę nią w bramkę kilka razy, bo mam do tego prawo, nawet jeżeli jest to oficjalny mecz"
Komentarze
Odśwież21 lipca 2017, 17:44
oh boi praca admina jest ciężka więc nie może tego zrobić iż jego czas jest ograniczony a sprawy ciągle przychodzą
Odpisz
28 grudnia 2017, 21:00
byłem kiedyś adminem w pewnej grze. nie chcę być więcej
Odpisz
2 września 2017, 03:03
Gorzej jak zbanuje ciebie.
Odpisz
21 lipca 2017, 09:22
Lepiej późno niż wcale
Odpisz
20 lipca 2017, 23:36
To się ceni xD
Odpisz
20 lipca 2017, 23:09
Przecież musi go wpierw sprawdzić.
Odpisz
20 lipca 2017, 22:08
I wtedy na serwerze zostajesz sam z adminem
Odpisz
20 lipca 2017, 21:51
Lepiej późno niż wcale
Odpisz
20 lipca 2017, 21:45
ja nie zgłaszam, nie jestem konfidentem
Odpisz
20 lipca 2017, 23:59
@aletau: To ciebie ku*wa nie strzelają w łepetynę non-stop z drugiego końca mapy.
Są pewne niepisane zasady, a oni łamią jedną z nich.
Odpisz
21 lipca 2017, 00:53
@aletau: Więc chyba ty też kiedyś cheatowałeś.
Odpisz
21 lipca 2017, 09:31
@Josef_Allerberger: są też niepisane zasady, że nie wolno donosić na innych
Odpisz
21 lipca 2017, 10:38
@aletau: Niemcy wypowiadają Polsce wojnę w 1939 i Japonia rozstrzeliwuje cały kraj?
Nie mówmy o tym Francji czy Wielkiej Brytanii.
Nie wolno donosić, do jasnej cholery!
Odpisz
21 lipca 2017, 15:06
@Josef_Allerberger: cóż, na pewno nie chodziło mi o takie sytuacje. chodzi mi po prostu o takie, gdy np. ktoś cheatuje w jakiejś grze - to tylko gra, niech gra jak lubi
Odpisz
21 lipca 2017, 20:45
@aletau: To brzmi jak typowe "Strzeliliście więcej bramek, ale teraz wezmę piłkę w ręce i rzucę nią w bramkę kilka razy, bo mam do tego prawo, nawet jeżeli jest to oficjalny mecz"
Odpisz
20 lipca 2017, 21:45
ah to wspaniałe uczucie
Odpisz
19 lipca 2017, 21:13
Ważne że zbanował. Mógł tego nie zrobić.
Odpisz
19 lipca 2017, 20:36
no słuchaj no
no przykro mi no
Odpisz