Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Rel
Mało znany szczegół
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 lipca 2017, 00:14
Wilk z Łolstrit
Odpisz
20 lipca 2017, 17:13
Gratulacje, zarobisz całe trzy złote.
Odpisz
24 lipca 2017, 10:08
@darcus: tosz to piwo
Odpisz
24 lipca 2017, 10:30
@darcus: a jak te trzy złote zainwestuje na makulaturę to zarobi wincej
Odpisz
Edytowano - 24 lipca 2017, 18:23
@darcus: ZA TE TSZY ZŁOTE TO BЕNDZIEM RZYLI JAK KRULE, CHALYNA
Odpisz
24 lipca 2017, 21:58
@darcus: Jednak się przydają te zadania z matmy
Odpisz
24 lipca 2017, 11:54
Gratuluję
Odpisz
24 lipca 2017, 10:05
A jak inaczej ludzie zarabiają na walutach
Odpisz
20 lipca 2017, 12:25
Ale musisz mieć paragon i ch*j by to strzelił
Odpisz
20 lipca 2017, 15:24
@Crln_7: Nie?
Odpisz
24 lipca 2017, 10:07
@PaRapps: nie
Odpisz
24 lipca 2017, 11:15
@Crln_7: Nope, u nas w Niemczech w praktucznie każdym markecie są automaty na puste butelki.
U was też powinny być bo...
Lidla macie, Netto macie, więc automaty na puste butelki też chyba macie?
Dajcie info później.
Odpisz
24 lipca 2017, 11:52
@xKhajiit: W Kauflandzie jeden taki widziałem, ale tylko tam. Nigdzie indziej.
Odpisz
Edytowano - 24 lipca 2017, 11:53
@xKhajiit: Ciekawe jak sprawdzają czy to butelki od piwa, czy od np. kwasu chlebowego.
Odpisz
24 lipca 2017, 11:55
@baarts: Jest skaner.
Odpisz
24 lipca 2017, 12:50
@xKhajiit: Widziałem taki w Waalwijku. Jakaś ameba włożyła do niego kilka butelek 2l po Coca-Coli i się zatkał.
Odpisz
24 lipca 2017, 14:11
@Slenderowiec2012: no niestety jak sie zatka to nie udowodnisz ile butelek tam wlozyles
Odpisz
27 lipca 2017, 17:24
@xKhajiit: u was ? XD mieszkasz u szwabów i od razu nie tutejszy ? XD
Odpisz
27 lipca 2017, 20:44
@Crln_7: Nie rozumiem komentarza.
Odpisz
20 lipca 2017, 12:05
Odpisz
20 lipca 2017, 11:47
Makler polak
Odpisz