Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Tacy sami, a ściana między nami
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 lipca 2017, 23:26
Zabiłam go łopatą Klucznika xD
Odpisz
21 lipca 2017, 05:23
Ciupaga najlepsza
Odpisz
21 lipca 2017, 07:31
W dwójce walka chochlą i grabiami
Odpisz
21 lipca 2017, 12:16
łopata klucznika, bardzo dobra broń
Odpisz
23 lipca 2017, 08:36
ten uczuć kiedy generałowie są strasznie silni a sam ich dowódca ssie.
Serio walczyliśmy w kolejności Imlerith > Caranthir > Eredin od najtrudniejszego do najłatwiejszego
Odpisz
20 maja 2021, 14:46
Wiem, że odkop, ale ja walczyłem miotłą i polecam.
Odpisz
23 lipca 2017, 12:06
Ja myślałem o przejściu gdy na Wieśmina. Polega to na tym, że walczysz jedynie jakimiś grabiami i i innymi gównami.
Odpisz
Edytowano - 23 lipca 2017, 13:27
nagraj to na yt.
powodzenia
Odpisz
23 lipca 2017, 15:18
@Nidorina: Też to chciałem zrobić, ale ludzie chyba nie będą chcieli słuchać głosu jakiegoś gówniarza.
Odpisz
23 lipca 2017, 20:52
no nie bardzo xD
Odpisz
23 lipca 2017, 21:05
@Nidorina: Najlepiej nagrywać gdy ma się w pełni dorosły głos dla komfortu oglądających.
Odpisz
26 listopada 2018, 19:31
,, Żul Gerwalt-zbieracz chrustu i owoców leśnych oraz jego zapchlony kumpel wilkołak zrobili wjazd na chatę starej grzybiary. Najpierw potraktował ją ciupagą w plery aż szpaki pospadały z wrażenia a następnie zajumał jej srebrny wisiorek... nooo i cała masa squatersów się zleciała jak wychaczyła wolną chatę".
Odpisz
19 stycznia 2019, 22:34
?
Odpisz
19 stycznia 2019, 22:43
Fabuła odcinka z serialu ,,Geralt gołodupiec".
Odpisz
19 stycznia 2019, 22:46
ok
Odpisz
20 lipca 2017, 23:15
Właśnie przeszedłem wiedźmina 3 po raz kolejny jednak spróbowałem zrobić złe zakończenie i muszę przyznać że dość januszowe wybory trzeba podjąć aby do tego doprowadzić
Odpisz
Edytowano - 20 lipca 2017, 23:16
@RpLay: Wybory końców to akurat jedna ze słabszych stron wiedźmina, szczególnie jeśli chodzi o wybory zakończenia w podstawce.
Odpisz
20 lipca 2017, 23:35
@EmielRegis: Mimo tego że wiedziałem co się stanie ro z czystej ciekawości sprawdziłem jak to wygląda
Odpisz
23 lipca 2017, 07:07
@RpLay: O jakie zakończenie ci chodzi? Bo nie chcę, żeby wyszło na to, że jestem Januszem.
Odpisz
23 lipca 2017, 07:10
Gdzie Ciri umiera
Odpisz
23 lipca 2017, 08:34
@RpLay: pliz no nie wiadomo czy umiera xD
Odpisz
13 sierpnia 2017, 18:08
@RpLay: To zakończenie gdzie ona się poświęca by nie było białego zimna?
Odpisz
23 lipca 2017, 12:03
Nie grałem w wiedźmina, więc wytłumaczcie pls \__/
Odpisz
23 lipca 2017, 13:10
@Skajlajn: postaram się w wiedzminie są oleje na potwory i Geralt użyje sobie żeby pokonać dziki gon
Odpisz
23 lipca 2017, 21:10
@Skajlajn: Oleje podane na broń zwiększają jej obrażenia.
Odpisz
23 lipca 2017, 11:57
Odpisz
23 lipca 2017, 11:48
OLEJU? :D
Odpisz
23 lipca 2017, 11:43
Na początku myślałem że to będzie mem w stylu
"Eredin? Spoko!
Olgierd von Everec? Pokonałem Eredina, to będzie bułka z... <dead>"
Odpisz
20 lipca 2017, 23:14
Najlepszy znak Quen, zawsze pomaga.
Odpisz
21 lipca 2017, 08:22
@EmielRegis: Ja korzystam tylko z Igni
Odpisz
21 lipca 2017, 10:45
@DarkusPL: Też dobry znak, ale ja kiedy ostatnio grałem ulepszyłem maksymalnie Aksji, sprawiłem, że wiwerna tłukła się z inną wiwerną.
Odpisz
21 lipca 2017, 11:40
@EmielRegis: Wywerna*
Odpisz
23 lipca 2017, 09:31
@DarkusPL: Aksji zawsze spoko
Odpisz
23 lipca 2017, 09:47
@Ravennicht: Yrden master race
1. rzuć Yrden pułapkę
2. nakieruj na nią przeciwnika
3. spam mocnymi atakami
4. uciekaj na bezpieczną odległość
5. powtórz
Odpisz
23 lipca 2017, 09:00
Gary The Metrosexual Cupcake
--> \___/
Odpisz
23 lipca 2017, 08:18
Gerwalt gołodupiec walczy ino ciupagą!
Odpisz
21 lipca 2017, 09:26
Nie lubię Wiedźmina.
/_\
Upośledzony kubek na hejty.
Odpisz
21 lipca 2017, 11:28
@crimzon: w tvgry by cię zabili za to, a tu nie.Więc spokojnie crimzon
Odpisz
21 lipca 2017, 11:40
Ja jestem spokojny,ale takiemu to bym zapie**olił.
Odpisz
23 lipca 2017, 08:59
@crimzon: popieram wolę elender scrollsy
Odpisz
23 lipca 2017, 13:50
@kapitan_Rosja: TES zawsze na propsie.
Odpisz
21 lipca 2017, 10:51
Odpisz
21 lipca 2017, 08:44
Prepare your armor ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
20 lipca 2017, 23:56
Leci do fap folderu
Odpisz
21 lipca 2017, 00:40
@MrRolan: Widzę że sami swoi
Odpisz
20 lipca 2017, 23:32
.
Odpisz