Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szybki jak błyskawica
Pilne
A, okej
Ostry ten sędzia
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 lipca 2017, 10:32
Niektóre muzea są ciekawe
Odpisz
21 lipca 2017, 10:34
@Anteq1231: Akurat z tym muszę się zgodzić
Odpisz
21 lipca 2017, 10:46
@AmericanBall: a jak twój kumpel zamówi hawajską...
Odpisz
21 lipca 2017, 11:27
@Anteq1231: To nie będzie kumpla.
Odpisz
21 lipca 2017, 12:05
@Anteq1231: to jest inteligentny
Odpisz
21 lipca 2017, 20:13
@ZielonyDywanik: Na początek to jest dupkiem. Rozumiem, że ktoś jest popie**olony, ale dlatego reszta ma jeść pizzę z ku*wa ananasem?
Odpisz
21 lipca 2017, 20:43
@Anteq1231: Np. Muzeum Motoryzacji w Rydze w Łotwie.
Odpisz
Edytowano - 21 lipca 2017, 20:52
@Anteq1231: Hawajska jest dobra :/ pudło na debile hejty \______/
Odpisz
21 lipca 2017, 21:02
@Dead_Bload321: Muzeum Powstania Warszawskiego jest zajebiste
Odpisz
21 lipca 2017, 21:41
@Snowtrooper: ekhem...muzeum frytek w Belgii
Odpisz
22 lipca 2017, 00:25
@ZielonyDywanik: Zawsze myślałem, że inteligencja zależy od naturalnych preferencji, rozwiązywania problemów, robienie krzyżówek i innych łamigłówek, edukacji, angażowania się społecznie, a nie gustu co do tego, czy pizza ma być z ananasem. ALE MOGĘ SIĘ MYLIĆ, a ty napewno jesteś mądrzejszy od nas i wiesz lepiej, więc nam wybarz nasz brak inteligencji. A jak czegoś nie lubisz w nas, głupich ludziach, to zalecam upuszczenia tej strony internetowej w celu odgrodzenia się od ułomnych i dania sobie lepszego samopoczucia. I zamiast spędzania czasu na takiej ogłupiającej stronie jak "jeja.pl", możesz zjeść hawajską (przez co będziesz jeszcze mądrzejszy!!!).
Odpisz
22 lipca 2017, 03:05
inteligencja to coś wrodzonego. a mądrość to to czego się nauczyłeś.
np. w pisie są jacyś ludzie co mają doktorat. a skoro mają doktorat to są mądrzy. ale nie są inteligentni. bo inteligentny człowiek wie że to co robi pis jest złe i by do nich nigdy nie dołączył.
cytat z jakiejś książki
,, -dlaczego mnie wybrałeś? jest dużo mądrzejszych osób.
-wiedzę można zdobyć, nauczyć się a nawet kupić. ty moja droga jesteś natomiast inteligentna, inteligencja to coś wrodzonego i nie można się tego nauczyć."
Odpisz
22 lipca 2017, 11:48
@creeper_girl: Ja bym może i lubiła hawajską, bo smakuje mi słodko-słone połączenie, a niestety tak niezbyt mogę jeść ananasa.
Odpisz
Edytowano - 22 lipca 2017, 23:52
@M_ateo_1: Iteligencja rośnie, jeśli się uczysz i rozwijasz intelektualnie. Czyli jak jesteś mądry, to twój iloraz inteligencji wzrośnie. Od pierwszego dnia życia inteligencja wzrasta, także dzięki edukacji.
Odpisz
23 lipca 2017, 01:37
mądrość jest od edukacji :v
inteligencja to coś wrodzonego czego nie da się nauczyć. albo ją masz albo nie i koniec kropka.
Odpisz
23 lipca 2017, 01:44
@M_ateo_1: Jedna z rzeczy, o której miałem na myśli, może źle mnie zrozumiałeś. I sory za przyciemnienie ekranu, ale da się odczytać.
Odpisz
23 lipca 2017, 11:59
ale my nie mówimy tutaj o dzieciach :v poza tym co Ci dadzą 4-7 pkt.
Odpisz
23 lipca 2017, 12:07
@M_ateo_1: Ale to wiele rzeczy na to się składa. I inteligencja się zwiększa, więc to ma znaczenie.
Odpisz
16 lipca 2018, 10:35
Niech ktoś po prostu wstawi tą pastę
Odpisz
16 lipca 2018, 13:40
@allduckslikewater: data gościu ...
Odpisz
16 lipca 2018, 15:33
@AmericanBall: No zapomniałem, że to nie poczekalnia
Odpisz
16 lipca 2018, 17:04
@allduckslikewater: zdarza się
Odpisz
17 lipca 2018, 15:23
@allduckslikewater: Jaką pastę?
Odpisz
17 lipca 2018, 15:24
właśnie ku*wa sam sie zastanawiam
Odpisz
17 lipca 2018, 17:03
@AmericanBall: tą
Możecie nalać polaczkowi Don Perignona, albo dobrej whisky 18 letniej. Polaczek wypije duszkiem i powie, że cierpkie i jakieś mdłe. Dacie polakowi trufli to powie, że to jakiś zgniły czosnek. Zaparzycie polaczkowi dobrego espresso z dobrej, ręcznej maszyny, z świeżo mielonych ziaren bardzo dobrej jakości, powie że jakaś mała ta kawa i w ogóle kwaśna i i dziwnie smakuje. Dlatego mnie nie dziwi, że 3/4 z was, biedaki szkaluje HAWAJSKĄ. Nie dziwi mnie to, ponieważ wiem że jesteście tylko biednymi cebulakami i całe życie schabowe z mięsa za 7,99/kg. Nie znacie życia, wasze kubki smakowe są wypalone od podrobionych fajek i ch*jowej wódki. Nigdy nie mieliście okazji poznać smaków. Na widok pizzy z miodem byście pewnie skakali i darli mordę jak te małpy w zoo. Kompozycja słodko-słone, albo słodko-kwaśne to jedna z najlepszych rzeczy jakie można skonsumować. Prawdziwa eksplozja dla wyrafinowanych smakoszy.
W cywilizowanej i rozwiniętej Japonii, kiedy córka przyprowadza i przedstawia swojego wybranka rodzicom, ci wykonują test. Podają mu Hawajską. Kiedy chłopak pizzy nie zje, albo powie że mu nie smakuje, to wiadomo że pochodzi z patologicznej rodziny. Test działa z dokładnością 100% i nawet WHO i ONZ przyznali, że u rodzin w których dominuje alkoholizm, narkomaństwo i kazirodztwo zawsze pojawia się niechęć do pizzy z ananasem.
Odpisz
2 marca 2020, 08:48
@Anteq1231: kazde jest ciekawe
Odpisz
21 lipca 2017, 10:26
buldup o memy o szkole w wakacje za 3...
Odpisz
21 lipca 2017, 10:27
@Davido: za 10
Odpisz
21 lipca 2017, 10:42
@ReptilianJan: za -7 i 3/4
Odpisz
21 lipca 2017, 10:43
@Davido: som je**ne wakacje ku*asiarzu nie wrzuca się wtedy memów o szkole, za takie coś powinno się rozstrzeliwywać
Odpisz
21 lipca 2017, 11:02
@Davido: Adolf jest w moim serduszku
Odpisz
22 lipca 2017, 14:39
SOM RZE IEBAME WAKACJE!!!!!!
Odpisz
21 lipca 2017, 11:52
Muzea są fajne jeśli jest tam coś co cię interesuje, a raczej nie istnieje takie muzeum, które interesowałoby całą klasę (pomijam muzeum frytek w Belgii).
A pizzę to chyba każdy lubi, więc wybór jest oczywisty.
Odpisz
Edytowano - 21 lipca 2017, 11:59
Nawet to muzeum frytek w Belgii nie zainteresowałoby całej klasy, bo nie wszyscy lubią frytki
Odpisz
21 lipca 2017, 12:00
Jak widać nie ma muzeum idealniego
Odpisz
21 lipca 2017, 22:04
Teraz czekamy na mema w stylu "Idealne muzeum nie istnie..." :D
Odpisz
21 lipca 2017, 13:05
moja wychowawczyni najchętniej jechałaby co roku do Krakowa
Odpisz
21 lipca 2017, 12:43
Ja bym chciał pojechać do jakiegoś muzeum historii naturalnej. Tylko nie z moją klasą...
Odpisz
21 lipca 2017, 10:38
No to chyba lepiej. Na pizzę z kumplami możesz pójść kiedy chcesz, a żeby zebrać taką ekipę do muzeum, żeby mieć bilety grupowe po taniości to już trudniejsza sprawa.
Odpisz
21 lipca 2017, 10:47
@Nanook: No raz byliśmy z klasą w Muzeum Skał czy coś takiego i najpierw przez 2 godziny nam przewodniczka opowiadała o skałach a potem przez 10 minut na szybko przeszliśmy po tym muzeum nic właściwie nie oglądając. Przy czym ona mówiła tak nudno że po 20 min i tak ,,spałem'' z otwartymi oczami
Odpisz
21 lipca 2017, 10:49
Widziałem podobną przewodniczkę w watykanie, w parku papieskim czy jakimś siedziała razem ze swoją chińską grupą na trawie i pokazywała zdjęcia kaplicy sykstyńskiej.
Odpisz
21 lipca 2017, 10:50
No jedynym minusem takich wyjść jest to, że najczęściej ma się przewodnika i to, że samemu sobie nie można wybrać interesującego nas tematu. Mnie np. skały i minerały by mocno jarały, z uwagi na zamiłowanie do geografii, ale dla większości to rzeczywiście są nudy.
Odpisz
21 lipca 2017, 10:50
Najgorzej właśnie jak jest taki przewodnik, który zamiast ciekawie opowiadać zatrzymuje się co chwilę jak zobaczy kawałek sufitu i powiada jak to z nim było
Odpisz