A próbowaliście kiedyś powiedzieć kobiecie, która się Wam podoba, że ją kochacie?
A zresztą co ja tam mogę wiedzieć, ja jestem brzydka jak noc i mnie nikt nie kocha ._.
@Myszkapl: a ja mam tak ze sam ryj mam brzydki tylko mam ladna fryzure i ladnie sie ubieram nawet to wtedy ludzie sie nie skupiaja na tym ze brzydka jestem
@Pandzianikki: Dla mnie to Dzień powinien być uznawany za ten brzydki bo oświetla i pokazuje mi mordy tych wszystkich ludzi których nie lubię... Poza tym w dzień muszę łaźić do roboty, a w nocy sobie milutko śpie...
@Piket: i jeszcze raz racja,dzień to brzydal,a noc to przepiękna dama,do tego mam wakacje i siedzę sobie po nocach rozkoszując się nią,bo jestem nocnym markiem ^^
@Myszkapl: Dokładnie, napewno nie jesteś brzydka. W moim odczuciu nie ma ludzi brzydkich, tylko zadbani i niezadbani, a jeśli ktoś stara się wyglądać dobrze, należy to docenić.
Ile ja znam dziewczyn ze wspaniałą urodą, które uważają że są brzydkie i nieatrakcyjne...
Takie próbowanie zdobycia dziewczyny przez pieniądze jest wg mnie żałosne. Nie lepiej już powiedzieć o wszystkim szczerze, niż odstawianie takiego czegoś i potem dziwienie się, że dziewczyna ma Cię za frajera?
@damian2500: Ja rozumiem zakochanie, ale takie wieczne siedzenie we friendzone i sypanie prezentami dla przyjaciółkami to też jest taka utrata godności przez chłopaka.
Komentarze
Odśwież14 kwietnia 2021, 09:52
F dla naszego poległego w friendzonie przyjaciela
Odpisz
2 kwietnia 2021, 08:55
W sumie jeżeli bym to zobaczył, to bym jej to zabrał.
Odpisz
23 lipca 2017, 20:11
A próbowaliście kiedyś powiedzieć kobiecie, która się Wam podoba, że ją kochacie?
A zresztą co ja tam mogę wiedzieć, ja jestem brzydka jak noc i mnie nikt nie kocha ._.
Odpisz
23 lipca 2017, 20:41
@Myszkapl: Pewnie dramatyzujesz tak jak inne,a w rzeczywistości jesteś dosyć ładna,tylko,że siebie okłamujesz :p
Odpisz
23 lipca 2017, 20:59
@Myszkapl: Bóg cię kocha :D
Odpisz
23 lipca 2017, 21:01
@Piket: No, przynajmniej on ^.^ a przynajmniej taką mam nadzieję...
Odpisz
23 lipca 2017, 21:05
@Myszkapl: a ja mam tak ze sam ryj mam brzydki tylko mam ladna fryzure i ladnie sie ubieram nawet to wtedy ludzie sie nie skupiaja na tym ze brzydka jestem
Odpisz
23 lipca 2017, 21:06
@Ciemnomi: wiec moze wystarczy zmiana fryzury czy stylu zeby nie byc brzydka (:
Odpisz
23 lipca 2017, 21:11
@Myszkapl: Poza tym noc jest ładna, wiesz? księżyc, gwiazdy itp... A z resztą, miłość jest jak sraczka bo przychodzi tak samo nagle :)
Odpisz
23 lipca 2017, 21:21
@Piket: A co ze sraczką od grypy żołądkowej?
Odpisz
23 lipca 2017, 21:44
@Piket: Zgodzę się,noc to najcudowniejsza pora <3
Odpisz
23 lipca 2017, 21:44
Wtedy miłość jest mocniejsza i trwa dłużej...
Odpisz
23 lipca 2017, 21:51
@Pandzianikki: Dla mnie to Dzień powinien być uznawany za ten brzydki bo oświetla i pokazuje mi mordy tych wszystkich ludzi których nie lubię... Poza tym w dzień muszę łaźić do roboty, a w nocy sobie milutko śpie...
Odpisz
23 lipca 2017, 21:57
@Piket: i jeszcze raz racja,dzień to brzydal,a noc to przepiękna dama,do tego mam wakacje i siedzę sobie po nocach rozkoszując się nią,bo jestem nocnym markiem ^^
Odpisz
23 lipca 2017, 21:58
@Piket: Ale w nocy są szkielety, zombiaki i creepery!
Odpisz
23 lipca 2017, 22:16
Ftedy stawiasz pochodnie (bez skojażeń proszę) i jest git...
Odpisz
24 lipca 2017, 07:52
@Myszkapl: Dokładnie, napewno nie jesteś brzydka. W moim odczuciu nie ma ludzi brzydkich, tylko zadbani i niezadbani, a jeśli ktoś stara się wyglądać dobrze, należy to docenić.
Ile ja znam dziewczyn ze wspaniałą urodą, które uważają że są brzydkie i nieatrakcyjne...
Odpisz
24 lipca 2017, 09:48
@Myszkapl: Ale ona powie: zostanmy przyjaciółmi
Odpisz
24 lipca 2017, 02:50
Ona patrzy tam nic nie ma, patrzy na niego z oburzeniem a on no co? same torebki kosztowały 55 zł
Odpisz
21 lipca 2017, 15:49
szkoda mi chłopaka... jak cos to ja go chętnie wezme xD
Odpisz
23 lipca 2017, 20:55
@Interfectrix: Wymagane podanie ze zdjęciem.
Odpisz
24 lipca 2017, 01:56
@Royalny: takie rzeczy to na priv (͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
24 lipca 2017, 00:38
Czasem zastanawiam się gdzie jest granica przyjaźni, a gdzie zaczyna się coś więcej.
Odpisz
23 lipca 2017, 22:50
Odpisz
23 lipca 2017, 21:30
Typowa dzi*ka
Odpisz
23 lipca 2017, 20:22
Czemu ja nie mam takich przyjaciol ):
Odpisz
23 lipca 2017, 20:53
@Ciemnomi: Prawdopodobnie dlatego, że masz pindola.
Odpisz
23 lipca 2017, 20:56
@Royalny: i gdzie ta równość płci?
Odpisz
23 lipca 2017, 21:04
@Royalny: nie mam (;
Odpisz
23 lipca 2017, 21:06
@Ciemnomi: Udowodnij
Odpisz
23 lipca 2017, 21:11
@Royalny:
Odpisz
23 lipca 2017, 21:13
@Ciemnomi: Ładna. Zwracam honor
Odpisz
23 lipca 2017, 20:20
[*]
Odpisz
23 lipca 2017, 20:06
Takie próbowanie zdobycia dziewczyny przez pieniądze jest wg mnie żałosne. Nie lepiej już powiedzieć o wszystkim szczerze, niż odstawianie takiego czegoś i potem dziwienie się, że dziewczyna ma Cię za frajera?
Odpisz
23 lipca 2017, 20:08
@damian2500: dziewczyna ma kochać chłopaka, a nie jego pieniądze
Odpisz
23 lipca 2017, 20:08
@Sp1zg4nY: No dokładnie
Odpisz
23 lipca 2017, 20:12
@damian2500: Ja rozumiem zakochanie, ale takie wieczne siedzenie we friendzone i sypanie prezentami dla przyjaciółkami to też jest taka utrata godności przez chłopaka.
Odpisz
23 lipca 2017, 20:08
Tak jakby coś w miejscu gdzie kiedyś było moje serce mnie zabolało
Odpisz
21 lipca 2017, 16:42
tutaj bycie milym nie działa
ale kupno takiego czegoś i zostanie przyjacielem?! mogla go chociaż dac do Bro-zone!
Odpisz
21 lipca 2017, 15:26
;_;
Odpisz
21 lipca 2017, 13:40
Odpisz