Jak ktoś nie wie o co chodzi: Ostatnio był mecz w Ekstraklasie pomiędzy Sandecją Nowy Sącz a Arką Gdynią i ten mecz to była totalna sraka, zawodnikom krótko mówiąc dosłownie przeszkadzała piłka a pierwszy CELNY strzał miał miejsce dopiero pod koniec meczu. No i dużo stron z relacjami na żywo robiło takie żarciki na temat tego tragicznego widowiska.
@lulul: właśnie o tym mówiłem nie przepadam za różnymi rewelacjiami w tle typu szare postacie fioletowe drzewa bluszczące tło
Potrafię zdierżyć kreskę taką jak w ajin ale rewelacje w tle to dla mnie za dużo
@Project007: to tak
Z typowych nawalanek to Seria fate opm bleach
Bongu stray dogs K soul easter gulity grown seria Magi Hunterxhunter d Gray man
Za okruchami życia nie przepadam ale jak bym miał dać to Golden time kinzaiver
Komedia D-frag
Danna ga Nani wo Itteiru ka Wakaranai Ken
@Skajlajn: nah z wszystkich co padły nie oglądałem hellsing Lucky star intidial d i te Detroit coś tam gdzie Lucky star odpada ze względu na szare postacie przy czarnym scenariuszu że żadne mi się nie spodoba to max 2 wieczory
Komentarze
Odśwież21 lipca 2017, 19:01
Panda Gdynia ku*wa niedźwiedź
Odpisz
21 lipca 2017, 19:29
@Krzyniu: PO CO WYZYWASZ NIEDŹWIEDZIA
Odpisz
21 lipca 2017, 19:45
@Ch4rles: Bo je bambusa, jakieś inne pytania?
Odpisz
21 lipca 2017, 20:16
@Krzyniu: Ty jadłeś rurke pcv i nikt się nie czepiał.
Odpisz
21 lipca 2017, 20:22
@Ch4rles: Na pewno się ktoś czepiał.
Odpisz
22 lutego 2018, 00:10
@Krzyniu: Ja się nie czepiam, ale grzeh to zawsze grzeh
Odpisz
26 lipca 2017, 15:49
Panda❤
Odpisz
23 lipca 2017, 18:49
JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZA
Odpisz
23 lipca 2017, 18:35
Kibice sandecji wam wpie**olą, jestem z nowego sącza i wiem że to bydło nie radzi sobie z hejtem xD
arka gdynia ku*wa świnia
Odpisz
23 lipca 2017, 14:58
I to rozumiem!
Odpisz
23 lipca 2017, 14:53
Jak ktoś nie wie o co chodzi: Ostatnio był mecz w Ekstraklasie pomiędzy Sandecją Nowy Sącz a Arką Gdynią i ten mecz to była totalna sraka, zawodnikom krótko mówiąc dosłownie przeszkadzała piłka a pierwszy CELNY strzał miał miejsce dopiero pod koniec meczu. No i dużo stron z relacjami na żywo robiło takie żarciki na temat tego tragicznego widowiska.
Odpisz
Edytowano - 21 lipca 2017, 19:02
poleci ktoś jakieś anime na dziś ?
jedyne wymaganie aby tło nie było takie jak w baka no test oraz w nanbace
Odpisz
21 lipca 2017, 19:25
@erykos123: pssssss naruto
Odpisz
Edytowano - 21 lipca 2017, 19:28
@sluzak4: wszystkie tasiemce mam za sobą ^^ poza
OP nawet to 20 odcinka nie wytrwałem czemu jest takie popularne nwm
Odpisz
21 lipca 2017, 19:30
@erykos123: 60 odcinek
Odpisz
21 lipca 2017, 19:41
@sluzak4: no cóż masz jakieś inne propozycje ?
Odpisz
21 lipca 2017, 19:44
@erykos123: to anime o dzieciaku co walczył kartami dzisiaj widziałem pierwszy odcinek .
Odpisz
21 lipca 2017, 19:49
@sluzak4: yu gi oh to było moje pierwsze anime
Odpisz
21 lipca 2017, 19:50
@erykos123: Lucky Star
Odpisz
21 lipca 2017, 19:50
@erykos123: ok a imazuma ileven?
Odpisz
Edytowano - 21 lipca 2017, 19:57
@sluzak4: widziałem mam jakieś 221 anime na koncie
Odpisz
21 lipca 2017, 20:06
@lulul: właśnie o tym mówiłem nie przepadam za różnymi rewelacjiami w tle typu szare postacie fioletowe drzewa bluszczące tło
Potrafię zdierżyć kreskę taką jak w ajin ale rewelacje w tle to dla mnie za dużo
Odpisz
21 lipca 2017, 21:37
@erykos123: Może podasz jakieś, które ci się podobały, żeby było łatwiej coś dopasować? Kilka rzucę pod spodem, zerknij jeśli nie ogladałeś.
Zankyou no Terror
K-Project
Bungou Stray Dogs
Danganronpa
Odpisz
Edytowano - 21 lipca 2017, 22:07
@Project007: to tak
Z typowych nawalanek to Seria fate opm bleach
Bongu stray dogs K soul easter gulity grown seria Magi Hunterxhunter d Gray man
Za okruchami życia nie przepadam ale jak bym miał dać to Golden time kinzaiver
Komedia D-frag
Danna ga Nani wo Itteiru ka Wakaranai Ken
Odpisz
21 lipca 2017, 22:14
@erykos123: Soul Eater polecam
Odpisz
Edytowano - 21 lipca 2017, 22:16
przeczytaj mój komentarz z 22:07 jeszcze raz fakt że eater autokorekta zmieniła mi na easter ale jest w mojej osobistej topce
Odpisz
23 lipca 2017, 14:08
@erykos123: initial d
Odpisz
23 lipca 2017, 14:30
@erykos123: Noragami
Odpisz
23 lipca 2017, 14:31
@erykos123: ping-pong no kogama
Odpisz
Edytowano - 23 lipca 2017, 16:29
@erykos123: Hellsing
Odpisz
23 lipca 2017, 17:02
@erykos123: detroit metal city
według mnie (słowo klucz) świetna komedia
Odpisz
23 lipca 2017, 17:35
@erykos123: Keppeki danshi! Aoyama-kun
Odpisz
23 lipca 2017, 19:41
@SirPomarancza: dziękuję wszystkim za pomoc
Odpisz
23 lipca 2017, 20:27
@erykos123: Masz co oglądać do końca życia :p
Odpisz
23 lipca 2017, 20:49
@Skajlajn: nah z wszystkich co padły nie oglądałem hellsing Lucky star intidial d i te Detroit coś tam gdzie Lucky star odpada ze względu na szare postacie przy czarnym scenariuszu że żadne mi się nie spodoba to max 2 wieczory
Odpisz
24 lipca 2017, 01:06
@erykos123: To ja polecę Berserka, Claymore, No Game No Life, Tokyo Ghoul, Mirai Nikki
Odpisz
21 lipca 2017, 19:11
Ja tam wolę pandy od relacji z meczów, więc jak dla mnie git.
Odpisz
21 lipca 2017, 19:07
piękna panda 5/5
Odpisz
21 lipca 2017, 18:53
przynajmnie szczerzy
Odpisz
21 lipca 2017, 18:49
co to za strona ?
Odpisz
21 lipca 2017, 18:50
@sluzak4: raczej apka
Odpisz