Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Młodzi gniewni
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Najbardziej realistyczny spośród modów
Phi!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 sierpnia 2017, 18:33
dat medick isa sphee
Odpisz
24 lipca 2017, 14:47
Battle Mercy?
Odpisz
27 lipca 2017, 22:46
@Czuofiek_chyba: co ku*wa?
Odpisz
22 lipca 2017, 09:05
...ale jesteś Pyrem
Odpisz
22 lipca 2017, 09:39
@RumekFuria: Albo Snajperem z Sikwondo
Odpisz
23 lipca 2017, 21:58
@RumekFuria: Ten chory po***,teraz nie piję czerwonej Heleny w puszce!
Odpisz
24 lipca 2017, 08:18
Czerwona Helena jest zajebista.
Odpisz
25 lipca 2017, 11:50
@Vincka: Wiem ;-;
Odpisz
27 lipca 2017, 13:50
@Vincka: moja rodzina nienawidzi heleny, tylko ja ją lubię
Odpisz
Edytowano - 24 lipca 2017, 19:36
THAT MEDIC IS A BLOODES SPY!!
Odpisz
24 lipca 2017, 08:33
wtedy wyzywasz na czacie głosowym od zjebów,mówisz że kazałeś medyka na początku rundy albo zostawiasz wszystko zamiast pójść na spawn i zmieniasz się w medyla umierając
Odpisz
23 lipca 2017, 23:08
szpieg. ku.wa szpieg.
Odpisz
23 lipca 2017, 22:16
*noso wdech* *noso wdech*
Odpisz
22 lipca 2017, 08:57
pamiętam jak jeszcze noobilem i bylem medykiem. leczę se grubaska kolo spawnu, idziemy na walkę a tu jeb. dostałem facestaba od tego grubego xD
Odpisz
29 lipca 2017, 19:36
@FanNinjaKiwi222: Nie tylko ty byłeś noobem, bo przebieranie się za Grubego to debilizm
Odpisz
Edytowano - 20 października 2017, 19:13
@Palauball: czasami nie
Odpisz
21 października 2017, 15:13
@kapitan_Rosja: Nie. To zawsze jest debilizm
Odpisz
22 lipca 2017, 07:04
That spy is a spy!
Odpisz
22 lipca 2017, 00:57
THAT MEDIC IS A SPY!!!
Odpisz
22 lipca 2017, 00:09
Kojarzy mi się z memem, który wstawiłem na steam community jakis tydzien temu
Odpisz
22 lipca 2017, 00:11
poka tego meme
Odpisz
22 lipca 2017, 00:13
@Princess_Unattainable: poka sowe
Odpisz
22 lipca 2017, 00:13
@Princess_Unattainable:
Odpisz
22 lipca 2017, 00:19
przypadek? Nie sondze
Odpisz
22 lipca 2017, 00:20
@Cato_Sicarius: pfff... jedynym przypadkiem jestem tu ja.
Odpisz
22 lipca 2017, 00:21
fajne meme 9/11
Odpisz