Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Nie są aż takie pyszne
To będzie bolało
Nigdy na to nie wpadną
Trzeba brać osobną torbę
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 lipca 2017, 18:08
Patrząc na komentarze, że ludzie wyjeżdzają z kraju do jakiejś Malezji z powodu denerwującej piosenki która jest puszczana 5 razy w dniu na każdej stacji radiowej tak jak inne piosenki, to mi się ich żal robi.
Odpisz
26 lipca 2017, 11:24
@xKhajiit: *5 razy na godzine
Odpisz
26 lipca 2017, 13:46
@Xerol: W niemieckich radiach to tylko kilka razy na dzień jest, co oznacza, źlże wasze polskie są zje**ne..?
Odpisz
26 lipca 2017, 19:03
@xKhajiit: Dlatego muzyke w aucie puszczam z playlisty
Odpisz
3 lutego 2018, 11:28
@Xerol: Kiedy kolejna historia?
Odpisz
4 lutego 2018, 09:10
@Grzechoooo: Niedługo...
Odpisz
4 lutego 2018, 21:05
@Xerol: Hurra!
Odpisz
26 lipca 2017, 17:12
Nie wystarczy po prostu nie słuchać radia?
Odpisz
26 lipca 2017, 13:57
deeeespaaaaacitoooo
Odpisz
25 lipca 2017, 20:25
12:37...
21:37 :DDDDDDD BABAJ
Odpisz
25 lipca 2017, 19:07
moja siostra kazała mi to puszczać na jutubie, wyśmiała ją i puściłam ID xD
Odpisz
25 lipca 2017, 19:05
ja tam lubie despacito
Odpisz
25 lipca 2017, 19:28
@Ptasznik: Jak to? Musisz być jednym z twórców skoro to lubisz
Odpisz
25 lipca 2017, 20:32
@PolishBananaForever: no ja tam w tle gram naje**nego ziomka
Odpisz
25 lipca 2017, 21:21
@Ptasznik: Nie polecałabym na Jeja to mówić. Ja to tej piosenki nic nie mam i nawet jest fajna (bo nie słucham radia ;-;). Polecałabym ci zabrać jeszcze to ----> \_____/ \_____/
Odpisz
3 lutego 2018, 11:28
DEEEESPAAAASITOOOO
Odpisz
25 lipca 2017, 18:54
wieśkaaaa ticoooo
Odpisz
22 lipca 2017, 14:05
I tak zaraz ta piosenka przestanie być popularna
Odpisz
22 lipca 2017, 15:07
@HighlandCow: Ja to się martwię, żeby nie przebiło gangnam style.
Odpisz
22 lipca 2017, 15:30
@JanuszWaleczny: See you again przebiło gangam style
Odpisz
22 lipca 2017, 15:57
@czarekdoge100: O faktycznie, jak sprawdzałem 2 tygodnie temu na yt to brakowało 20 mln wyświetleń.
Odpisz
25 lipca 2017, 18:53
@JanuszWaleczny: temu tak wyświetlenia zapi***alają, zaraz 2,8mld
Odpisz
22 lipca 2017, 13:39
ale z jakich powodów tak na poważnie?
Odpisz
22 lipca 2017, 13:43
@benben7: po ch*j pytać?
Lepiej tam poprostu jechać!
Odpisz
22 lipca 2017, 17:03
@benben7: z powodu podtekstów i dwuznaczności
Tak czytałem w internecie
Odpisz
22 lipca 2017, 16:55
Ten moment gdy słuchałeś despacito zanim to było modne
Odpisz
22 lipca 2017, 14:58
Odpisz
22 lipca 2017, 13:44
Polecam naukę języków, żeby się dogadać z miejscowymi
Odpisz
22 lipca 2017, 13:42
Halyna pakuj walizki jedziem do malezji
Odpisz
22 lipca 2017, 13:40
Też jadę.
Odpisz