Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To będzie bolało
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Przypałowo
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Nigdy na to nie wpadną
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 lipca 2017, 19:16
dobry ziomek czarny ksionc
ukradnie ci rower ale chociaż pobłogosławi
Odpisz
24 lipca 2017, 19:48
@Krzyniu: to nie jest śmieszne krzniu nie lubie cie
Odpisz
24 lipca 2017, 20:40
@PimpekLord: Popieram, mało śmieszny komentarz. Jeden z gorszych.
Odpisz
24 lipca 2017, 23:47
@Royalny: no i prawilnie kaczuho ty moja
Odpisz
25 lipca 2017, 11:11
@PimpekLord: Śmieszne, że ludzie mnie minusują, jakbym na końcu napisał "/s" to by tego nie było.
Odpisz
12 lutego 2018, 17:41
@Royalny: ironic
Odpisz
27 października 2019, 18:24
@Krzyniu: śmiechłem gdy ten komentarz zobaczyłem
Odpisz
27 października 2019, 18:32
@Nikodem8378: bo jestem smieszny
Odpisz
27 października 2019, 18:43
@PimpekLord: nie ty
Odpisz
27 października 2019, 20:06
@Nikodem8378: złota łopatka dla całego wątku
Odpisz
6 października 2020, 20:17
@Krzyniu: znalazłem ten komentarz
Odpisz
22 lipca 2017, 15:24
mieszkaniec Afryki?
Odpisz
22 lipca 2017, 16:33
@benben7: to ja, dobry mudżin z afryka
Odpisz
22 lipca 2017, 21:06
@MrRolan: Ku*wiu nie uzywaj moich zdjęć gdzie bylem na narkotykach
Odpisz
22 lipca 2017, 21:22
@MR_Lizard: ku*wa przepraszam
Odpisz
22 lipca 2017, 21:22
@MrRolan: przebiłem wam rękę
Odpisz
22 lipca 2017, 21:28
@benben7: w moje urodziny
Odpisz
22 lipca 2017, 21:44
@MrRolan: sto lat
Odpisz
22 lipca 2017, 21:48
@benben7: dziękuję
Odpisz
22 lipca 2017, 21:55
@MrRolan: życzę ci samych strzałek w górę, obrazków na głównej i spełnienia marzeń
Odpisz
22 lipca 2017, 22:03
@benben7: Po co napisałeś dwa razy spełnienia marzeń?
Odpisz
22 lipca 2017, 22:31
@baarts: bo jestem dziwny
Odpisz
22 lipca 2017, 23:24
@MrRolan: Ssij mi ostrość
Odpisz
23 lipca 2017, 06:55
@baarts: on przynajmniej mi złożył życzenia, ch*jcu
Odpisz
23 lipca 2017, 10:22
@MrRolan: Jestem kobietą.
Odpisz
23 lipca 2017, 10:58
@baarts: a ja studiuje weganizm!
Odpisz
23 lipca 2017, 12:50
@benben7: Teraz nawet mówienie o płci jest uważane za obrazę.
Odpisz
23 lipca 2017, 13:32
@baarts: uprawiam prawo!
Odpisz
23 lipca 2017, 14:39
@baarts: a to przepraszam
Odpisz
23 lipca 2017, 14:52
@MrRolan: nic nie szkodzi
Odpisz
25 lipca 2017, 05:52
@benben7: I niedawno przeszedłem na Crossfit!
Odpisz
Edytowano - 25 lipca 2017, 10:09
@MrRolan: życze ci żebyś spotkał ksionca który jdst miły
ps. sory ze spóźnione ale dopiero teraz widzę obrazek
Odpisz
24 lipca 2017, 19:15
O cie panie jaka średnia
Odpisz
24 lipca 2017, 19:18
@czatcv_kk: wykrakales
Odpisz
24 lipca 2017, 19:37
@czatcv_kk: O kurde, jestem z siebie dumny
Odpisz
24 lipca 2017, 20:01
@StraikerPL: sry ;-;
Odpisz
24 lipca 2017, 21:49
@StraikerPL: lol strzałki poszły za to, że cieszę się z tego, że mój obrazek dostał dobre oceny
Odpisz
Edytowano - 24 lipca 2017, 23:21
@StraikerPL: Może myśleli, że ty dałeś inną ocenę niż 5?
Odpisz
Edytowano - 25 lipca 2017, 00:23
@StraikerPL: to sry,masz zielona
Odpisz
25 lipca 2017, 00:44
@baarts: Masz rację, mogłem to jakoś inaczej sformułować. No cóż, moja wina.
Odpisz
24 lipca 2017, 19:59
Longinus?
Odpisz
24 lipca 2017, 20:56
Ten z Far Cry 4?
Odpisz
24 lipca 2017, 21:05
@d0wek: tak
Odpisz
24 lipca 2017, 21:12
To ok
Odpisz
24 lipca 2017, 21:09
W dodatku czarny i miły, więc chyba nie kradnie
Odpisz
24 lipca 2017, 19:58
Aź mi się przypomniało jak kolega napisał na historii "Kśondz" i "grekuf", albo jak kolega na historii cały sprawdzian liczył, ile ma liter "Sukiennice" Na palcach xDD
Odpisz
24 lipca 2017, 19:38
Cytując Rydzyka: "Patrzcie on się nie umył".
Odpisz
24 lipca 2017, 19:02
czarny ksiądz w Polsce? ale egzotyka. u mnie na wsi to tylko mam dwóch Turków w kebabiarni
Odpisz
24 lipca 2017, 19:11
@Frutti56: u nas był gościnnie czarnoskóry ksiądz
chyba tylko ja tego nie komentowałam....
Odpisz