Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Płać pan
Szybki jak błyskawica
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Północne Węgry
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 lipca 2017, 18:16
Czekaj
To po ch*j idziesz do tych miejsc? !
Odpisz
30 marca 2020, 10:06
@lorax12: żeby ludzi powku*wiać
Odpisz
28 lipca 2017, 15:32
rzeczywistość jest okrutna 0.o
Odpisz
28 lipca 2017, 13:18
Czyli według autora obrazka mięsożercy w ogóle nie hejtują osób, które są wegetarianami i weganami? XD
Odpisz
28 lipca 2017, 14:34
@anonymoose: fajny nick, ale większość takicja h8'ów to żart :/
Odpisz
28 lipca 2017, 14:52
@anonymoose: Wegetarianie jeszcze ujdą, ale weganie to największe sku*wole jakich zna ten świat
Odpisz
28 lipca 2017, 15:16
@kokosek112: Nie, to zwykły hejt.
Odpisz
28 lipca 2017, 14:13
Nie wydaję mi się, że wege wchodzą do mięsnego, albo niewege do wege knajpy
Odpisz
28 lipca 2017, 15:02
@Myszkapl: nie wege mogą chcieć spróbować wege dań
Odpisz
22 lipca 2017, 23:59
To uczucie gdy wchodzisz do mięsnego tylko po to żeby poinformować ekspedientke, że jesteś wegetarianinem
Odpisz
28 lipca 2017, 14:12
@wicios: albo kupić przyprawy kappa
Odpisz
22 lipca 2017, 21:09
Jeżeli jesteś w mięsnym i mówisz, że jesteś wegetarianinem to na ch*j tam w ogóle wchodzisz?
Odpisz
22 lipca 2017, 21:12
pochwalic sie
Odpisz
22 lipca 2017, 22:06
A po co zatem być w klubie wegetariańskim jedząc mięso?
Odpisz
22 lipca 2017, 22:19
bo w sumie to jedzenie miesa nie wyklucza jedzenia warzyw
Odpisz
22 lipca 2017, 22:32
@IllidanStormrage: To nie tak działa. Wegetatianizm to nie jest jedzenie warzyw, tylko niejedzenie mięsa. Pozbawione logiki byłoby wchodzenie do klubu dla wegetarian (wykluczających mięso z diety) samemu jedząc mięso.
Odpisz
28 lipca 2017, 13:25
To, że jesz wege żarcie w jakimś klubie, nie oznacza, że nie możesz jeść mięsa.
Ja byłam 2 razy na obozie na którym jadło się tylko wege żarcie (uprzedzając, było dobre jedzenie) co nie oznacza, że nie jem teraz mięsa.
Odpisz
Edytowano - 22 lipca 2017, 22:56
Od kiedy wegezj*by chodzą do mięsnego
Odpisz
28 lipca 2017, 13:08
@Ajgorak: wegezj*by chodzą, wegetarianie tego nie robią
Odpisz
22 lipca 2017, 21:11
Co człowiek lubiący mięso robi w klubie dla wegetarian? Brzmi jak początek świetnego żartu.
Odpisz
22 lipca 2017, 21:17
wchodzi jarosz do klubu wegetarian...
Odpisz
22 lipca 2017, 21:29
a co wegetarian robi w mięsnym?
Odpisz
22 lipca 2017, 21:40
Protestuje przed okrucieństwem?
Odpisz
22 lipca 2017, 21:11
Gdybyś powiedział w mięsnym, że jesteś wege, to tak jakbyś poszedł do zwierzęcego kupić części do Forda.
Odpisz