Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar lorax12

28 lipca 2017, 18:16

Czekaj
To po ch*j idziesz do tych miejsc? !

Avatar Asystent_Google

30 marca 2020, 10:06

@lorax12: żeby ludzi powku*wiać

Avatar Sapek96

28 lipca 2017, 15:32

rzeczywistość jest okrutna 0.o

Avatar anonymoose

28 lipca 2017, 13:18

Czyli według autora obrazka mięsożercy w ogóle nie hejtują osób, które są wegetarianami i weganami? XD

Avatar kokosek112

28 lipca 2017, 14:34

@anonymoose: fajny nick, ale większość takicja h8'ów to żart :/

Avatar megabolt22

28 lipca 2017, 14:52

@anonymoose: Wegetarianie jeszcze ujdą, ale weganie to największe sku*wole jakich zna ten świat

Avatar anonymoose

28 lipca 2017, 15:16

@kokosek112: Nie, to zwykły hejt.

Avatar Myszkapl

28 lipca 2017, 14:13

Nie wydaję mi się, że wege wchodzą do mięsnego, albo niewege do wege knajpy

Avatar Adgos

28 lipca 2017, 15:02

@Myszkapl: nie wege mogą chcieć spróbować wege dań

Avatar wicios

22 lipca 2017, 23:59

To uczucie gdy wchodzisz do mięsnego tylko po to żeby poinformować ekspedientke, że jesteś wegetarianinem

Avatar
Konto usunięte

28 lipca 2017, 14:12

@wicios: albo kupić przyprawy kappa

Avatar
Konto usunięte

22 lipca 2017, 21:09

Jeżeli jesteś w mięsnym i mówisz, że jesteś wegetarianinem to na ch*j tam w ogóle wchodzisz?

Avatar IllidanStormrage

22 lipca 2017, 21:12

pochwalic sie

Avatar
Konto usunięte

22 lipca 2017, 22:06

A po co zatem być w klubie wegetariańskim jedząc mięso?

Avatar IllidanStormrage

22 lipca 2017, 22:19

bo w sumie to jedzenie miesa nie wyklucza jedzenia warzyw

Avatar
Konto usunięte

22 lipca 2017, 22:32

@IllidanStormrage: To nie tak działa. Wegetatianizm to nie jest jedzenie warzyw, tylko niejedzenie mięsa. Pozbawione logiki byłoby wchodzenie do klubu dla wegetarian (wykluczających mięso z diety) samemu jedząc mięso.

Avatar baarts

28 lipca 2017, 13:25

To, że jesz wege żarcie w jakimś klubie, nie oznacza, że nie możesz jeść mięsa.

Ja byłam 2 razy na obozie na którym jadło się tylko wege żarcie (uprzedzając, było dobre jedzenie) co nie oznacza, że nie jem teraz mięsa.

Avatar Ajgorak

Edytowano - 22 lipca 2017, 22:56

Od kiedy wegezj*by chodzą do mięsnego

Avatar lisoskuba

28 lipca 2017, 13:08

@Ajgorak: wegezj*by chodzą, wegetarianie tego nie robią

Avatar
Konto usunięte

22 lipca 2017, 21:11

Co człowiek lubiący mięso robi w klubie dla wegetarian? Brzmi jak początek świetnego żartu.

Avatar benben7

22 lipca 2017, 21:17

wchodzi jarosz do klubu wegetarian...

Avatar
Konto usunięte

22 lipca 2017, 21:29

a co wegetarian robi w mięsnym?

Avatar DaKnight

22 lipca 2017, 21:40

Protestuje przed okrucieństwem?

Avatar sylwon1234

22 lipca 2017, 21:11

Gdybyś powiedział w mięsnym, że jesteś wege, to tak jakbyś poszedł do zwierzęcego kupić części do Forda.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Spino21
Dodane przez: Spino21

Płać pan

Szybki jak błyskawica

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Północne Węgry

Nie są aż takie pyszne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka