Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Angielskie śmieszki
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Były nóżki, nie ma nóżek
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Północne Węgry
Równi i równiejsi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 sierpnia 2017, 18:35
Moja kawa Ci pomoże, po niej wszystko stanąć może! Nanannan... (ktoś kojarzy? #nobodycareme)
Odpisz
31 lipca 2017, 18:35
PRAŻONA KUKUUURYDZA!!!!
POPKOOOORN!!!!
OOORZESZKI W KARRMELUUUU!!
Odpisz
31 lipca 2017, 17:44
ja widziałam ten filmik u poszukiwacza polecam
Odpisz
31 lipca 2017, 00:02
Ja go dzisiaj widziałem, uśmiałem się po pachy xD
Odpisz
30 lipca 2017, 22:16
Za sam pomysł bym kupił kukurydzę
Odpisz
23 lipca 2017, 15:30
Nie wiem, co on sprzedaje, ale kupuje wszystko
Odpisz
23 lipca 2017, 16:37
kukurydze
Odpisz
23 lipca 2017, 16:38
@menouto: to jeszcze lepiej, bo uwielbiam kukurydze
Odpisz
Edytowano - 30 lipca 2017, 17:10
Orzeszki w karmelu
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
kup mój przyjacielu
Odpisz
30 lipca 2017, 15:43
Kupiłby ze względu na pomysłowy marketing
Odpisz
30 lipca 2017, 15:36
No i jak tu nie kupić kukurydzy :P
Odpisz
30 lipca 2017, 15:25
Fajne, było u Poszukiwacza
Odpisz
30 lipca 2017, 19:50
@RussianVodka: W lidlu też mają mięso!
Odpisz
30 lipca 2017, 19:52
@RussianVodka: czemu tyle fapek w dół ;-; skaczę
.
.
.
.
.
lecę
.
.
.
.
.
jebłem
Odpisz
30 lipca 2017, 21:20
@RussianVodka: gdzie ty tu masz łapki? na jeja są strzałki
Odpisz
30 lipca 2017, 21:40
@Kacprrr: przepraszam Jejowiczów
Odpisz
30 lipca 2017, 15:11
Kupowałbym od niego
Odpisz
23 lipca 2017, 17:46
Reklama dźwignią handlu
Odpisz
23 lipca 2017, 16:15
Przekonał mnie
Odpisz
23 lipca 2017, 16:05
Kobiecino, kup dla męża, kukurydza budzi węża!
Odpisz
23 lipca 2017, 15:33
E, to chyba plaża w moim mieście...
Odpisz
30 lipca 2017, 15:16
@Mati129: Rozpoznałeś po wodzie czy piasku? :v
Odpisz
30 lipca 2017, 15:27
@Mr_Kot: Po słupkach
Odpisz
30 lipca 2017, 15:33
@Mati129: Mielno
Odpisz
30 lipca 2017, 15:39
@damian2500: Czyli nie trafiłem
Odpisz
30 lipca 2017, 16:14
@damian2500: Byłem tam w tym roku i nawet ten sam koleś był
Odpisz
30 lipca 2017, 16:55
@kamykPL: Bo to jest filmik z tego roku.
Odpisz
30 lipca 2017, 17:04
@damian2500: Tak jakby się domyśliłem
Odpisz