Gothic Rap: Kuchnia Snafa
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fergus
Szybki jak błyskawica
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Płać pan
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 grudnia 2020, 18:02
odkopuję i muszę przyznać że to jest klejnot wśród losowych
Odpisz
30 lipca 2017, 13:37
Mmmm
Odpisz
30 lipca 2017, 13:46
@TheMJawesome: mięso pieczone
Odpisz
30 lipca 2017, 14:24
@DOMINIXX5: Mój brzuch od środka płonie
Odpisz
30 lipca 2017, 14:27
@Frutti56: Gulasz ognisty
Odpisz
30 lipca 2017, 14:39
@Vlodziu: Naprawde zajebisty
Odpisz
30 lipca 2017, 14:54
@NorthKoreaBall: Pyszna Kapusta
Odpisz
30 lipca 2017, 16:06
@SoMuchMLG: Już czuje smak jej w ustach.
Odpisz
30 lipca 2017, 18:28
@filip666016: Potrawka z chrząszcza
Odpisz
30 lipca 2017, 18:35
@Iphonix: Moge ją jeść bez końca
Odpisz
30 lipca 2017, 18:44
@DiKarpio: hmmmn
Odpisz
31 lipca 2017, 11:18
@DOMINIXX5: szczerze mówiąc skąd to umiesz
Odpisz
23 stycznia 2020, 16:17
@NorthKoreaBall: zawsze ty
Odpisz
27 lutego 2020, 13:16
@woroszylSCRconnect357: co ja?
Odpisz
23 stycznia 2020, 16:19
zaje*isty? przecież zajebisty nie ma cenzury
Odpisz
23 kwietnia 2018, 22:51
Na ch*j mu dynamit?
Odpisz
1 sierpnia 2017, 20:13
Wysyłam podkład do "Siekam Cebulkę" na messenger.
Odpisz
23 lipca 2017, 20:05
O tak, Kistru robi super gothicowe rapy. A jak się dopatrzycie to wśród kopaczy w kolejce zobaczycie cebulę z rapu "siekam cebulkę".
Odpisz
30 lipca 2017, 20:03
@Myszkapl: To to zrobił Krisu?
Odpisz
30 lipca 2017, 20:16
Jak spojrzysz w lewy górny róg zobaczysz napis "KISTRU"
Odpisz
30 lipca 2017, 20:04
Kiedy ktoś się syta kiedyś ciebie o twój gust muzyczny - pokaż mu to
Odpisz
30 lipca 2017, 18:31
I te kocie ruchy Snafa...
Odpisz
30 lipca 2017, 17:25
zajebiste
Odpisz
23 lipca 2017, 22:07
Wolę siekać cebulkę 8)
Odpisz
30 lipca 2017, 13:13
Wiem, że to szczyt twoich marzeń, że chcesz zostać cebularzem...
Odpisz
Edytowano - 30 lipca 2017, 14:42
Siekać cebulkę ma nudny tekst, ciągle tylko "siekać cebulkę". Kuchnia Snafa i Diss na Pyrokara to majstersztyk.
Odpisz
30 lipca 2017, 14:40
W I T A J C I E W M O J E J K U C H N I...
Odpisz
30 lipca 2017, 13:04
Kanapka z wilka.
Odpisz
30 lipca 2017, 13:05
@LIPERS: Mam ich w kieszeni kilka.
Odpisz
23 lipca 2017, 18:14
Pierogi... Z... Węża?!
Odpisz
23 lipca 2017, 18:28
@ReptilianJan: Jedząc je się odprężam
Odpisz
23 lipca 2017, 18:29
@mante: zjadłeś mi ziomków
Odpisz
23 lipca 2017, 23:22
@ReptilianJan: A nic nie masz do kompotu z jaszczura?
Odpisz
23 lipca 2017, 21:59
Gulasz ognisty?!
Biegunka gorsza niż po najostrzejszym kebabie!
Odpisz
23 lipca 2017, 19:40
Kisne...
Odpisz