Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Z klasą się trzeba urodzić
Trzeba brać osobną torbę
Nie idź!
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 lipca 2017, 14:08
Jako Polak zawiodłem się że nie było Polski ale pewnie zbyt leniwi byliśmy by zrobić remake po polsku.
Odpisz
5 kwietnia 2021, 14:12
@Dexterek: może się trochę spóźniłem (tylko trochę) i może nie korzystasz już z Jeja, ale tak się składa że jest polska wersja
https://www.youtube.com/watch?v=8sGMqjwom7U&t=133s
numa numa zaczyna się od 2:15. Nie jest to wykwintna wersja, ale lepszy rydz niż nic
Odpisz
4 lutego 2022, 12:36
@Saratowexebielozierskjpg: mija ja ...j miija ja ciul
Odpisz
16 sierpnia 2017, 20:59
zusta rowa rowa ra
Odpisz
8 sierpnia 2017, 17:57
2:59 SZĄ SZĄ SZĄ XD
3:24 DAJ KAMERA!
ruskie naje**ne jak zwykle XD
5:07 decha decha de decha decha de decha decha de xD !
Odpisz
Edytowano - 27 lipca 2017, 01:30
Tańcuj z nami rumpa rumpa rej
Odpisz
24 lipca 2017, 14:07
Wersja rosyjska jest najlepsza na imprezę z wódką :v
Odpisz
24 lipca 2017, 15:22
@jacek1s: Jacku,dlaczego zmieniasz płeć?
Odpisz
24 lipca 2017, 18:36
@jacek1s: Słychać było ,,Wóda wóda lej"
Odpisz
27 lipca 2017, 00:57
@kazdan480: widzę że ktoś czyta zwiadowców. Bardzo szanuje książke
Odpisz
27 lipca 2017, 00:10
Rosja jak zawsze z techno basem
Odpisz
26 lipca 2017, 22:41
z tą piosenką kojarzy mi się tylko jedno, giełda w słomczynie, pod warszawką
Odpisz
26 lipca 2017, 18:56
Singapore xd pupa pupa la
Odpisz
26 lipca 2017, 16:50
Norweska wersja brzmi jak ballada o jakimś epickim wojowniku XD
Odpisz
26 lipca 2017, 16:01
myślałem że na końcu będzie arabski i allach ackbar
Odpisz
26 lipca 2017, 15:55
skonczylam na minucie 2.32 kto doszedl dalej
Odpisz
26 lipca 2017, 15:04
Cofamy się do przed 2010
Odpisz
Edytowano - 26 lipca 2017, 14:28
Fiesta Fiesta numa numa nej
Teraz będę to śpiewać cały dzień ;_;
Odpisz
Edytowano - 26 lipca 2017, 14:19
Chiński rozpi***ala : szą szą szą szą (2:59)
Odpisz
26 lipca 2017, 14:10
Strasznie lubię takie wykonania w różnych językach tej samej piosenki. Można sobie porównać języki.
Akurat tu najbardziej podobała mi się czeska wersja.
Odpisz