A w dodatku są pokolorowane na czerwono
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Jakby trochę nie fair
Były nóżki, nie ma nóżek
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 sierpnia 2017, 15:59
Tajlandia i Liberia nie mają systemu metrycznego.
Odpisz
10 września 2017, 12:53
zobacz jeszcze raz obrazek
Odpisz
10 września 2017, 14:03
@DziwnyPan: Dalej nie mają systemu metrycznego.
Odpisz
10 września 2017, 16:55
a dobra to ja źle zobaczyłem sorry
Odpisz
27 lipca 2017, 01:03
japonia australia nowa zelandia korzystaja z systemu imperialnego, wielka brytania irlandia???
Odpisz
26 lipca 2017, 13:38
Polak był na księżycu tyle, że w ... rosyjskiej rakiecie.
Odpisz
26 lipca 2017, 23:43
@Mistrz0110: nie było Polaka na księżycu ;_;
Odpisz
24 lipca 2017, 17:55
A polsza?
Odpisz
24 lipca 2017, 17:56
@MrRolan: Polska nie bombarduje dla wolności
Odpisz
24 lipca 2017, 17:57
@MrRolan: Polsza nie była na księżycu.
Odpisz
24 lipca 2017, 17:58
@MrRolan: i to jest smutne :(
Odpisz
24 lipca 2017, 18:10
@MrRolan: Poland cannot into space :(
Odpisz
26 lipca 2017, 08:54
@benben7: Ale polska odkryła wiele rzeczy które przyczyniły się do rozwoju technologii
Odpisz
26 lipca 2017, 11:40
Polacy wiele rzeczy wymyślili, ale tych wnalazków i technologii nie opatentowali, więc zazwyczaj zachód te technologie podbierał :/.
Odpisz
26 lipca 2017, 11:56
@MrRolan: Prosz, o to polsza:
Odpisz
26 lipca 2017, 11:59
@maxmaxi123: hu*
Odpisz
26 lipca 2017, 14:45
@maxmaxi123: Kapitulacja akurat ni ch*ja nie pasuje. Przecież nawet jak to najgorsza opcja była to Polacy wybrali powstanie zawsze.
Odpisz
26 lipca 2017, 17:50
@DiKarpio: Ale kolorystycznie pasuje.
Odpisz
26 lipca 2017, 23:42
@benben7: ekhm ekhm
Odpisz
24 lipca 2017, 18:42
A czy przypadkiem czerwony to nie kolor komunizmu?
Odpisz
24 lipca 2017, 21:08
@jakub17: Jest to przede wszystkim kolor rewolucji. Kolor czerwony użyty w odpowiednim kontekście może kojarzyć się z powstaniem, rewolucją, śmiercią i walką.
Odpisz
24 lipca 2017, 21:10
@Polandball966: Wiem, ale to miał być żart jak to Amerykanie nienawidzą komunizmu.
Odpisz
24 lipca 2017, 21:14
@jakub17: Nie do końca, może kiedyś tak było, ale czasy się zmieniają
Odpisz
24 lipca 2017, 21:15
@Polandball966: Ale na razie pasuje. Jak ta sielanka się skończy t i żart będzie już stary.
Odpisz
Edytowano - 24 lipca 2017, 21:21
@jakub17: Obywatele USA nie doświadczyli komunizmu na własnej skórze. W USA coraz więcej ludzi otwarcie popiera socjalizm. Ba, Berni Sanders, kandydat na prezydent w wyborach 2016 otwarcie się do tego przyznaje. Gdyby nie Hilary Clinton miał by on pełne poparcie demokratów.
Ale faktycznie, nadal jest spora grupa ludzi w USA, która nie lubi komunizmu.
Odpisz
24 lipca 2017, 21:21
@Polandball966: I do nich nawiązuje żart.
Odpisz
24 lipca 2017, 21:25
@jakub17: Ok, rozumiem, ale to nie zmienia faktu, że komuchy mają się coraz lepiej w USA XD
Odpisz
26 lipca 2017, 09:13
@jakub17: W US i A teraz jest na odwrót, lewaki są niebieskie.
Odpisz
26 lipca 2017, 12:29
@Polandball966: W USA komunizm jest nielegalny
Odpisz
26 lipca 2017, 12:39
@FeedorMid1: Komunistyczna Partia Stanów Zjednoczonych istnieje legalnie do dzisiaj pod przewodnictwem Johna Bachtella, swoją siedzibę ma w NY i angażuje się w obronę praw mniejszości.
Odpisz
26 lipca 2017, 11:46
Um, jest parę państw poza USA które nie używają systemu metrycznego.
Odpisz
26 lipca 2017, 10:46
A internet nie został stworzony w CERNie, czyli jakby nie patrzeć w Europie
Odpisz
26 lipca 2017, 10:30
'murica
Odpisz
24 lipca 2017, 17:53
U S A!
U S A!
U S A!
Odpisz
24 lipca 2017, 18:08
ju es ej!
ju es ej!
Odpisz
Edytowano - 24 lipca 2017, 18:08
CHWAŁA WIELKIEJ POLSCE!!1 URAAAAAAA HUSARIA
Odpisz
26 lipca 2017, 10:11
@marcel22205: America! F*ck yea
Odpisz
26 lipca 2017, 10:18
@Edward_Kenway: Ty chyba nie widziałeś jak Husaria wyklęta walczyła w powstaniu warszawskim z Austrią /s
Odpisz
24 lipca 2017, 23:33
A 7% obywateli tych krajów uważa że mleko czekoladowe pochodzi od brązowych krów...
Odpisz
24 lipca 2017, 18:12
GOD BLESS AMERICA!
Odpisz
24 lipca 2017, 18:04
a Rosja?
Odpisz
24 lipca 2017, 17:53
Better dead then red
Odpisz