Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Fajnykotel

8 listopada 2025, 17:52

@KontoUsunięte: dosłownie

Avatar VladimirDoggow

28 lutego 2021, 22:27

Witam z 2021 czekam na przybyszy z 2022

Avatar rysiu311

7 maja 2022, 18:34

Avatar
Konto usunięte

1 lipca 2020, 13:07

2020 jest gorszy.

Avatar Liski_sa_super

5 sierpnia 2020, 15:40

o kolejny z losowych

Avatar hanter013

18 listopada 2020, 14:21

no witam w 2k20

Avatar Rafixior

13 grudnia 2020, 12:02

@hanter013: Cześć, zobaczymy jak będzie 2021, obstawiam, że ...jowo

Avatar
Konto usunięte

17 grudnia 2020, 13:18

@Rafixior: Tak z losowych

Avatar rysiu311

5 czerwca 2021, 13:09

@Rafixior: Witam jest 2021 tak jest ...jowo

Avatar Mr0czny

7 maja 2022, 16:42

@rysiu311: witam z 2022 jest jeszcze gorzej

Avatar YouGoSlavia

25 lipca 2017, 01:25

Najpierw Chester, potem Reagan, teraz burmistrz internetu. CO NIE TAK Z TOBĄ 2017!?

Avatar Nokia_701

12 sierpnia 2020, 20:51

@YouGoSlavia: ekhem, CO NIE TAK Z TOBĄ 2020?

Avatar benben7

24 lipca 2017, 21:29

to jakiś kot był burmistrzem?! czemu ja się o tym dowiaduje dopiero teraz?!

Avatar EmielRegis

24 lipca 2017, 21:35

@benben7: Był więcej niż burmistrzem, był legendą.

Avatar benben7

24 lipca 2017, 21:39

@EmielRegis: napewno :)

Avatar igor444

28 lipca 2017, 14:20

@EmielRegis: był POTĘŻNY ?

Avatar Nikkev666

27 lipca 2017, 19:05

ta cały czas pada i jest zimno więc no 2017 jest do dupy 216 był lepszy

Avatar
Konto usunięte

27 lipca 2017, 19:12

@Nikkev666: co ty gadasz w 1058 też bylo fajnie

Avatar Nikkev666

27 lipca 2017, 19:15

też było wtedy chciałem podbić całą Azję... TO ZNACZY...nie było tematu

Avatar NitroNinja

Edytowano - 27 lipca 2017, 13:54

Chwila, co

Kot prezydentem?

DLACZEGO JA NIC O TYM NIE WIEM

Avatar Sp1zg4nY

27 lipca 2017, 14:52

Avatar Ashley12c

27 lipca 2017, 13:50

Wszyscy mówią że "2XXX będzie rogiem smutchnym!!!!111!!11" Po prostu każdy umrze/zdechnie i nie mamy na to mocy, żeby ją ożywić.

Avatar Xenomorph_Master

27 lipca 2017, 13:43

czemu ku*wa w moje urodziny... :'c

Avatar Ingvar

27 lipca 2017, 13:20

Avatar MrocznyK

27 lipca 2017, 13:11

[*]

Avatar Michael_Craess

24 lipca 2017, 21:20

I tak nikogo by to nie obchodziło, gdyby nie ten obrazek.

Avatar
Konto usunięte

24 lipca 2017, 21:17

k

Avatar
Konto usunięte

24 lipca 2017, 21:16

Tylko nie Alaska ;-;

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Angielskie śmieszki

Szybki jak błyskawica

Młodzi gniewni

To się nie może nie udać

Ostry ten sędzia

Można, tylko trzeba wstawać rano

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka