Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Rel
Nie są aż takie pyszne
Trzeba brać osobną torbę
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 lipca 2017, 21:43
deeee
Odpisz
26 lipca 2017, 00:13
@drzefko: spaaa
Odpisz
26 lipca 2017, 10:20
@FoxyFox: citoo
Odpisz
Edytowano - 26 lipca 2017, 20:41
@DeXxu: co było dalej nikt nie wie
Odpisz
26 lipca 2017, 20:44
@drzefko: xD
Odpisz
1 sierpnia 2017, 14:26
@DeXxu: cośtamcoś serferito
Odpisz
1 sierpnia 2017, 23:29
@Lolum: i pacito pacito słabe słabe cito xD
Odpisz
5 maja 2018, 22:17
@DeXxu: słabe cipo było
Odpisz
27 lipca 2017, 13:48
d
Odpisz
26 lipca 2017, 02:34
Odpisz
26 lipca 2017, 22:22
@Kjaza:
Odpisz
26 lipca 2017, 12:56
DANCE TILL YOU'RE DEAD (Polecam kto nie słuchał)
Odpisz
26 lipca 2017, 04:46
To ja coś innego niż Despacipo,
Ty stara cholero!
(ty stara ty)
Cie diabli nie bierą!
(ni ch*ja ni)
Odpisz
24 lipca 2017, 22:21
DE
SPA
C I T O
Odpisz
24 lipca 2017, 22:22
@sylwon1234: tępa dzido
Odpisz
24 lipca 2017, 23:52
@sylwon1234: WY - ŁĄCZ - MI TO
Odpisz
24 lipca 2017, 23:54
@Mrs_Voider: my z ekipą
Odpisz
25 lipca 2017, 08:33
@benben7: wieśka tico
Odpisz
25 lipca 2017, 08:39
@hubi123456789: drespacito
Odpisz
26 lipca 2017, 04:00
@sylwon1234:
Gdzieś na sercu ciąży mi to,
Że nie lubię Despacito.
Odpisz
26 lipca 2017, 00:25
dotto dotto dotto dotto dotto dotto dotto dotto
Odpisz
25 lipca 2017, 21:46
Ja teraz cały czas nucę ta piosenkę sprzedawcy kukurydzy z Mielna ;_;
Orzeszki w karmelu, kup mój przyjacielu...
Odpisz
Edytowano - 25 lipca 2017, 22:21
@Solony_Tost: Kobiecino, kup dla męża. Kukurydza budzi węża!
Odpisz
25 lipca 2017, 23:46
@baarts: cytat:
dzis pogoda nam nie sprzyja kupcie kolbe zamkne ryja
Odpisz
25 lipca 2017, 23:36
Kiedyś modliłam się do Jezusa całym sercem
Lecz zrozumiałam że ja mam mocy więcej
Już rozpalam dżojnty już rozkładam karty
Jestem Babka z Marihuano i mój umysł jest otwarty
Otwarte trzecie oko otwarta moja p¡zda
Mimo wszystkich grzechów dalej jestem czysta
Mimo wszystkich grzechów dalej jestem czysta
Odpisz
24 lipca 2017, 22:25
I'm blue di daba da
Albo
I'm barbie girl, on a barbie world...
Odpisz
24 lipca 2017, 22:35
@Zygarde: aż się mi przypomniało jak tłumacz google to śpiewał ;___;
albo di albo da albo di albo da ;-;
Odpisz
25 lipca 2017, 23:25
@Zygarde: I'm blue dabie di dabie die, dabie di dabie die
Odpisz
25 lipca 2017, 23:06
Kiedy widzisz mema o męczącej piosence, ale ją lubisz, więc on cię nie śmieszy.
Odpisz
25 lipca 2017, 23:04
Kto cie dzisiaj posunie tak wygodnie jak jaaa
Odpisz
25 lipca 2017, 22:25
Bon appetit!
Odpisz
25 lipca 2017, 21:59
All the other kids with the pumped up kicks...
Odpisz
Edytowano - 25 lipca 2017, 21:39
De Spa Cito
ja już nie moge tego słuchito
głowa mnie od tego bolito
ale nikogo to nie obchodzito
I znowu puszczają to w radiodzito
de spa cito
Odpisz
25 lipca 2017, 22:09
@Hadesares: wiesz że to się nie rymuje i nie ma sensu dodając końcówke "ito"?
Odpisz
25 lipca 2017, 22:15
Ale ma więcej sensu niż oryginalna piosenka ._.
Odpisz
25 lipca 2017, 22:19
@zurek1: cisza ma więcej sensu niż słowa kończące się na ito ;_:
Odpisz