Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar drzefko

25 lipca 2017, 21:43

deeee

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar DeXxu

1 sierpnia 2017, 23:29

@Lolum: i pacito pacito słabe słabe cito xD

Avatar
ZiemiaJestPlaska

5 maja 2018, 22:17

@DeXxu: słabe cipo było

Avatar mikufiku

27 lipca 2017, 13:48

d

Avatar Kjaza

26 lipca 2017, 02:34

Avatar Vincka

26 lipca 2017, 22:22

Avatar Polandball966

26 lipca 2017, 12:56

DANCE TILL YOU'RE DEAD (Polecam kto nie słuchał)

Avatar CrazyMe

26 lipca 2017, 04:46

To ja coś innego niż Despacipo,

Ty stara cholero!
(ty stara ty)
Cie diabli nie bierą!
(ni ch*ja ni)

Avatar sylwon1234

24 lipca 2017, 22:21

DE
SPA
C I T O

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar benben7

25 lipca 2017, 08:39

@hubi123456789: drespacito

Avatar Capsed

26 lipca 2017, 04:00

@sylwon1234:
Gdzieś na sercu ciąży mi to,
Że nie lubię Despacito.

Avatar
Konto usunięte

26 lipca 2017, 00:25

dotto dotto dotto dotto dotto dotto dotto dotto

Avatar Solony_Tost

25 lipca 2017, 21:46

Ja teraz cały czas nucę ta piosenkę sprzedawcy kukurydzy z Mielna ;_;

Orzeszki w karmelu, kup mój przyjacielu...

Avatar baarts

Edytowano - 25 lipca 2017, 22:21

@Solony_Tost: Kobiecino, kup dla męża. Kukurydza budzi węża!

Avatar
Konto usunięte

25 lipca 2017, 23:46

@baarts: cytat:
dzis pogoda nam nie sprzyja kupcie kolbe zamkne ryja

Avatar BabkaZmarihuano

25 lipca 2017, 23:36

Kiedyś modliłam się do Jezusa całym sercem
Lecz zrozumiałam że ja mam mocy więcej
Już rozpalam dżojnty już rozkładam karty
Jestem Babka z Marihuano i mój umysł jest otwarty
Otwarte trzecie oko otwarta moja p¡zda
Mimo wszystkich grzechów dalej jestem czysta

Mimo wszystkich grzechów dalej jestem czysta

Avatar Zygarde

24 lipca 2017, 22:25

I'm blue di daba da
Albo
I'm barbie girl, on a barbie world...

Avatar
Konto usunięte

24 lipca 2017, 22:35

@Zygarde: aż się mi przypomniało jak tłumacz google to śpiewał ;___;
albo di albo da albo di albo da ;-;

Avatar
Konto usunięte

25 lipca 2017, 23:25

@Zygarde: I'm blue dabie di dabie die, dabie di dabie die

Avatar MineDan

25 lipca 2017, 23:06

Kiedy widzisz mema o męczącej piosence, ale ją lubisz, więc on cię nie śmieszy.

Avatar arien22

25 lipca 2017, 23:04

Kto cie dzisiaj posunie tak wygodnie jak jaaa

Avatar sliwak2001

25 lipca 2017, 22:25

Bon appetit!

Avatar megabolt22

25 lipca 2017, 21:59

All the other kids with the pumped up kicks...

Avatar Hadesares

Edytowano - 25 lipca 2017, 21:39

De Spa Cito
ja już nie moge tego słuchito
głowa mnie od tego bolito
ale nikogo to nie obchodzito
I znowu puszczają to w radiodzito
de spa cito

Avatar
Konto usunięte

25 lipca 2017, 22:09

@Hadesares: wiesz że to się nie rymuje i nie ma sensu dodając końcówke "ito"?

Avatar zurek1

25 lipca 2017, 22:15

Ale ma więcej sensu niż oryginalna piosenka ._.

Avatar
Konto usunięte

25 lipca 2017, 22:19

@zurek1: cisza ma więcej sensu niż słowa kończące się na ito ;_:

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niezniszczalne

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Rel

Nie są aż takie pyszne

Trzeba brać osobną torbę

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka