Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Nie zadzieraj z bobrami
Ostry ten sędzia
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 lutego 2018, 13:13
ja zawsze się boję, że balkon się zapadnie
a jak patrzę na dół to mój mózg mówi "a ch*j z tym skacz"
¯\_(ツ)_/¯
Odpisz
2 czerwca 2018, 19:30
fajnie
Odpisz
Edytowano - 25 lipca 2017, 08:53
O czym myślę gdy jestem na balkonie:
Ja1: Wow! jak wysoko...
Ja2: Skacz!...
Odpisz
25 lipca 2017, 09:54
@Piket: Zamiast Ja2 powinno być "mój mózg"
Odpisz
25 lipca 2017, 15:00
@PolishBananaForever: Za co strzałki w dół?
Odpisz
25 lipca 2017, 16:00
@PolishBananaForever: Nie rozumiem o co z tym mózgiem chodzi.
Odpisz
25 lipca 2017, 17:21
@PolishBananaForever: To mózg jest tobą
Odpisz
Edytowano - 25 lipca 2017, 17:42
@PolishBananaForever: Aby wszyscy byli zadowoleni...
O czym myslę gdy jestem na balkonie...
Ja: Wow! jak wysoko...
Mój muzg: Skacz!...
Odpisz
25 lipca 2017, 18:31
@StraikerPL: niekonuecznie
jest wiele szkol filozoficznych o tym czym jestem "ja"
Odpisz
25 lipca 2017, 16:57
Raczej nie
Odpisz
25 lipca 2017, 15:48
Na drugim, lepiej gdyby pisało: ,,Jak to widzi moja babcia'' :D
Odpisz
Edytowano - 25 lipca 2017, 17:22
@ZiemniokPL: Było napisane*
Odpisz
Edytowano - 25 lipca 2017, 09:50
Gorzej jak nie masz balkonu.
(lub ewentualnie jak ty na niego wejdziesz, on się cały rozpie**oli, ty spadniesz i umrzesz)
Odpisz
25 lipca 2017, 14:04
@TanecznyPaczek: Gdzie jest ta zła część?
Odpisz
Edytowano - 25 lipca 2017, 14:25
@Quervik: chyba w tym, że podczas rozpipepszania się nabrudzi u sąsiada poniżej, i trzeba będzie się odezwać do obcej osoby
Odpisz
Edytowano - 25 lipca 2017, 07:55
Opanował sztukę latania je**niec
Odpisz